Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. arek kiedy wjedzie jakas nowa furka ?
  2. waga nie ma znaczenia raczej, ja mam 100 i 180cm i też jeżdżę szukasz nówki?
  3. Wosk jakiś miękki dodo juice lub CG pete's 53. Szukam jeszcze czegoś uniwersalnego do wypłowiałych plastików, uszczelek, gum, osłony silnika i innych szarych rzeczy które powinny być czarne. Co myślicie o Auto Brite Black Dye lub Chemical Guys Natural Shine Matt Dressing ? ps, back2black shiny garage do opon jest ok ? Czy szukać czegoś innego w tej cenie ?
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie chce ktoś tylnych dywaników ori w BDB/idealnym stanie ?
  5. dzisiaj na parkingu uniwersytetu przyrodniczego widziana taka b6 jak moja. kogo to ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nic jeszcze nie sprawdzałem.. dobra, komp suchy, akku suche. Pod serwem we wnękach stoi z 1cm wody. odpływy wyglądają na czyste, ale zdejme akku i to wszystko to dopiero zobacze
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi jak elektryk otwieral puszke od ecu i zle ja skrecil to też leciala woda do środka i zalala kostki po czym włączył mi się tryb awaryjny. do srodka ecu ? Mi leci na buty
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli dostac sie tam przez plastik nad ECU ?
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie właśnie wróciłem z myjki, i kapie mi woda na pedał sprzęgła. Przez co to może lecieć ?
  10. no tak ale wiesz jak silnik robi ? leci w dół potem dopiero w góre i zatrzymuje się nie na samym dole tylko 5cm wyzej niz powinien
  11. sprawny, ale coś jest nie tak bo są źle ustawione. Przestawienie na ząbku nic nie da.
  12. Jaki polecacie cleaner w normalnej cenie ?
  13. S

    slo odpowiedział(a) na Blaw temat w Inne marki
    miałem podobne, myślałem że odemnie wziales ;]
  14. S

    slo odpowiedział(a) na Blaw temat w Inne marki
    to 18 czy 19 koła? skąd je masz ?
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to ori felga ? a6 allroad miało podobną felgę, ale to nie to samo 4F0 601 025 BN 8Z8
  16. kurde, no z b8 wiadomo. pomylily mi sie cyferki Felgi mają ET43, z tyłu wrzuciłem 10mm dystansu. Na przód może też z 5mm jeszcze by weszło
  17. nie, ta felga pochodzi z b6. z a6 ma inne ET
  18. Nazywają się 8K0 601 025 AA Mówią na to RS4 B7, chociaż są ciut inne
  19. jakie ET i wzór ?
  20. co użyć na szare plastiki grilla i innych plastików na zewnątrz pojazdu ?
  21. dlatego mam zabezpieczenie w postaci trzeciego blatu z przodu
  22. trasa niecałe 39km, ale wolałbym przejechać 100 po płaskim niż to
  23. dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.