Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uwaga, szukam pompy paliwa do 1.8T quattro. używkę/nie używkę obojętnie byle by chodziła. Może być sama pompa lub z koszem i wężykami.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
uwaga, szukam pompy paliwa do 1.8T quattro. używkę/nie używkę obojętnie byle chodziła. Może być sama pompa lub z koszem i wężykami.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ogarnął ktoś w 100% bak w quattro ?
-
Sezon Rowerowy 2016
tył nie wejdzie na 99%
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A320. Wizz nie ma A310 w swojej flocie
-
Dźwignia składania tylnej kanapy
masz lewą ? czarną
-
Spoty Słupecko - Konińskie
też wlecę w niedziele
-
Spoty Słupecko - Konińskie
daj spokój, to jest chyba bardziej przypadkowy spot niż zorganizowany zlot. I oni jeszcze chcieli po 15zł od wjazdu.. szkoda słów. Tak czy inaczej z chęcią wpadnę na pogaduchy
-
B6 DIVISION
Szarp za grill. Jedyne co to możesz zaczep urwać ale wszystkie nie pójdą Tylko szarp górną część grilla. Bo tylko góra jest na zatrzaski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w kleczewie jest zlot vaga w neidziele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trochę
-
Sezon Rowerowy 2016
pojechałeś dalej? nie, zadzwoniłem po wóz serwisowy
-
Sezon Rowerowy 2016
Kolego "Slo" Jak masz ochotę to możesz sobie sam wsadzić w :rz.." Ja tylko wkleiłem poglądowo tą tabelkę ,a nie po to by ktoś korzystał z niej .Są tam dane o rozmiarach kół i opon które są potrzebne przy ustawianiu niektórych liczników. A co Ty wniosłeś swym postem .Czym pomogłeś koledze "Taktuś"poza zaśmiecaniem wulgarnym tematu.?... Człowieku weź wyluzuj. Mówie tylko że ta tabelka ni jak ma się do rzeczywistości. I ktokolwiek by jej nie wkleił napisałbym to samo, bo to prawda. W 90% przypadkach wartości z tabelki nie zgadzają się z pomiarami np przez Endomonto. Czy słowo rzyć jest dla Ciebie wulgarne ? Ok, w takim razie napiszę, że tabelkę taką można sobie wsadzić w d*pę Po mojemu jeśli chce ktoś dobrze skalibrować licznik, wpisuje tam obwód swojego koła (licząc samemu). Potem przejeżdżka na 50km i korekta. Po korekcie znowu na rower i powtórna korekta jeśli potrzeba. Ja ostanio potrzebowałem dwóch korekt do idealnego wyniku. Taktuś zrób tak jak pisałem. Napompuj mocno opony, zmierz na płaskim asfalcie ile mm masz pełny obrót koła i to wpisz w licznik. Mam z 70km chyba. Jechałem osobiście po rower a dziś u mnie taka sytuacja
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
pyka ktoś w gta v online ? bo nie mam z kim grac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wymienić dwumas
-
B6 DIVISION
Panowie, po jakim przebiegu od wyjazdu z salonu się wymienia rozrząd w 1.8T ? W serwisówce pisze, że po 180tys ale coś nie chce mi się wierzyć..
-
Sezon Rowerowy 2016
tylko że tą tabelke w 90% przypadków można sobie wsadzić w rzyć
-
Sezon Rowerowy 2016
jaka opona? I jak mocno napompowana ?
-
Sezon Rowerowy 2016
to się dogadalim
-
Sezon Rowerowy 2016
to Ty tam wsadziłeś amortyzator i to jeszcze karbonowy ? są takie ? Ty mówiłeś tu o moim czy swoim rowerze ? się chyba troche nie zrozumiliśmy Ja myślałem że piszesz o swoim rowerze Ja mam taką szosę
-
Sezon Rowerowy 2016
amorem ? gdzie ?
-
Sezon Rowerowy 2016
ta Merida wygląda obłędnie. A treki w sumie słyną z niskej wagi. Musiałbym dokładnie zważyć co do grama, ale myślę że jest to między 8100 a 8200g
-
Sezon Rowerowy 2016
Ja brałem od http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5477571 Gość ma konkret rowerki w super cenie. Za Treka na full ultegrze + oczywiście karbonowy widelec dałem 2000zł. Całość waży 8kg.
-
B6 DIVISION
8e1 907 613 D sprawdzi mi ktoś cene w aso ? Gajos nie ma
-
Sezon Rowerowy 2016
ja bym jakąś używkę kupił. Zawsze kupuje używki i jest ok