Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. uwaga, szukam pompy paliwa do 1.8T quattro. używkę/nie używkę obojętnie byle by chodziła. Może być sama pompa lub z koszem i wężykami.
  2. uwaga, szukam pompy paliwa do 1.8T quattro. używkę/nie używkę obojętnie byle chodziła. Może być sama pompa lub z koszem i wężykami.
  3. Ogarnął ktoś w 100% bak w quattro ?
  4. tył nie wejdzie na 99%
  5. A320. Wizz nie ma A310 w swojej flocie
  6. masz lewą ? czarną
  7. też wlecę w niedziele
  8. daj spokój, to jest chyba bardziej przypadkowy spot niż zorganizowany zlot. I oni jeszcze chcieli po 15zł od wjazdu.. szkoda słów. Tak czy inaczej z chęcią wpadnę na pogaduchy
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szarp za grill. Jedyne co to możesz zaczep urwać ale wszystkie nie pójdą Tylko szarp górną część grilla. Bo tylko góra jest na zatrzaski
  10. w kleczewie jest zlot vaga w neidziele
  11. trochę
  12. pojechałeś dalej? nie, zadzwoniłem po wóz serwisowy
  13. Kolego "Slo" Jak masz ochotę to możesz sobie sam wsadzić w :rz.." Ja tylko wkleiłem poglądowo tą tabelkę ,a nie po to by ktoś korzystał z niej .Są tam dane o rozmiarach kół i opon które są potrzebne przy ustawianiu niektórych liczników. A co Ty wniosłeś swym postem .Czym pomogłeś koledze "Taktuś"poza zaśmiecaniem wulgarnym tematu.?... Człowieku weź wyluzuj. Mówie tylko że ta tabelka ni jak ma się do rzeczywistości. I ktokolwiek by jej nie wkleił napisałbym to samo, bo to prawda. W 90% przypadkach wartości z tabelki nie zgadzają się z pomiarami np przez Endomonto. Czy słowo rzyć jest dla Ciebie wulgarne ? Ok, w takim razie napiszę, że tabelkę taką można sobie wsadzić w d*pę Po mojemu jeśli chce ktoś dobrze skalibrować licznik, wpisuje tam obwód swojego koła (licząc samemu). Potem przejeżdżka na 50km i korekta. Po korekcie znowu na rower i powtórna korekta jeśli potrzeba. Ja ostanio potrzebowałem dwóch korekt do idealnego wyniku. Taktuś zrób tak jak pisałem. Napompuj mocno opony, zmierz na płaskim asfalcie ile mm masz pełny obrót koła i to wpisz w licznik. Mam z 70km chyba. Jechałem osobiście po rower a dziś u mnie taka sytuacja
  14. pyka ktoś w gta v online ? bo nie mam z kim grac
  15. wymienić dwumas
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, po jakim przebiegu od wyjazdu z salonu się wymienia rozrząd w 1.8T ? W serwisówce pisze, że po 180tys ale coś nie chce mi się wierzyć..
  17. tylko że tą tabelke w 90% przypadków można sobie wsadzić w rzyć
  18. jaka opona? I jak mocno napompowana ?
  19. to się dogadalim
  20. to Ty tam wsadziłeś amortyzator i to jeszcze karbonowy ? są takie ? Ty mówiłeś tu o moim czy swoim rowerze ? się chyba troche nie zrozumiliśmy Ja myślałem że piszesz o swoim rowerze Ja mam taką szosę
  21. amorem ? gdzie ?
  22. ta Merida wygląda obłędnie. A treki w sumie słyną z niskej wagi. Musiałbym dokładnie zważyć co do grama, ale myślę że jest to między 8100 a 8200g
  23. Ja brałem od http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5477571 Gość ma konkret rowerki w super cenie. Za Treka na full ultegrze + oczywiście karbonowy widelec dałem 2000zł. Całość waży 8kg.
  24. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8e1 907 613 D sprawdzi mi ktoś cene w aso ? Gajos nie ma
  25. ja bym jakąś używkę kupił. Zawsze kupuje używki i jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.