Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
oddam 4100 za pół roku mała pierdółka, a cieszy wjechał setup letni- B6 DIVISION
okazało się że oponki różnią się niecałe 2mm więc luzik- B6 DIVISION
Pytanko, czy stanie się coś bardzo złego jeśli na osi założę opony z 2-3mm różnicą w głębokości bieżnika ?- B6 DIVISION
oczywiście że z dystansami. Dobra, nieważne bo wjechała felga z ET43 z B8- B6 DIVISION
Co myślicie o KUMHO ECSTA SPT ?- Polecane opony letnie
Co myślicie o KUMHO ECSTA SPT ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szit, szkoda- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde szkoda ze nie masz dwoch bileciorów- B6 DIVISION
dzieki Grzechu, napisałem u niego w wątku. Hmm to teraz brać ET48 i 8,5 czy ET29 i 9J... jest dylemat- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Adamooo jaką masz zawieszkę ? Jak wygląda sprawa z obcieraniem kół o nadkola ?- B6 DIVISION
były. z a6 c6 ET48 8,5J. takie miał bart-s były jeszcze z ET 52 itp. kilka tych wzorów bylo ori w 19 calach- B6 DIVISION
To zakładać to koło czy nie?- B6 DIVISION
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
komplet- B6 DIVISION
ET29 9J opona 225 lub 235- B6 DIVISION
chodziło mi czy ma ktoś żeby wypowiedział się czy obcierają- B6 DIVISION
nikt nie ma felg od RS4 b7 ET29 ?- B6 DIVISION
q7, q5 jak dobrze pamiętam- Nie można wbić 2 i 1 biegu
synchronizatory a nie dwumas- B6 DIVISION
Szybkie pytanie - Czy oryginalna felga RS4 B7 ET29 9J z oponą 225 lub 235 wejdzie do a4 b6 1bv ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja szosa tylko jakie ceny za komplet ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie w poz pomaluje ładnie felgi ? są ryski i chciałbym odmalować zeby byla giła- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
nie ma wpływu- Chińska navi 2 din z androidem
trącić ryżem nie powinno. Boje się jedynie tego że będzie słabo grać i radio słabo może odbierać - [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300