Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o której w końcu wyjeżdżamy do Bukowiny i jaką drogą ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jeden pies, dostałbyś z tarczami klunkry a tak same zaciski + klocki przód Ci wyślę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mi pomożesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no w zabudowanym jak ktoś jedzie 100/50 to troche sporo. Ale jak jechałem 120-130 na 60 poza obszarem zabudowanym, dwa pasy, zero aut, widoczność doskonała, żywego ducha w promieniu 200m no to zbyt dużego zagrożenia nie stwarzałem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak nie odbiore listu z mandatem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ten przepis jeszcze nie wszedł. Czyli max dają 500 i 10pkt. Dobrze wnioskuję?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurww odkryli ten zasłonięty szmatką fotoradar na trasie września poz.. Ile jest za 130/60? 500zl?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
kuźwa teraz zwątpiłem... Odkopałem temat w którym niby barts ma te z a6.. Ale te z a6 mają płaskie ramiona, a wydawało mi się że Bartek miał wkęsłe ramiona tak jak z rs4 b7 zwracam honor. Bart-s miał 19x8.5 ET48
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
barts miał ori rs4 b7 et29 przód nie szurał, tył chyba tylko troszke
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
barts miał i nie szurało
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dobra to czekam na paczuszki- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czym ? to przedzwonie do kuriera i odbiore sobie wcześniej na mieście w środe ps, masz jakies spy-photo z blaszkami ?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dev jak tam moja sprawa ?- Pompa ABS quattro - ośka różnice
zanadto wyczulony ? jak się to objawia ? Mi się wydaje na chłopski rozum, że pompa Q jest bardziej wydajna. Ja póki co śmigam bez zmieniania pompy i esp wydaje mi się, że łapie bardzo późno, jak już jestem dawno w poślizgu np na jakimś ciasnym winklu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo za dużo modze jakie masz moduły LED ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie wpadne rano w środe. dev nie wysłał hebli i mam uziemione auto ;/- B6 DIVISION
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dev, 345/300 na pewno wejdą pod to koło tak ? 7,5 x 17 ET45- B6 DIVISION
to szczotkowane alu albo satyna. Ale na 51% satyna- B6 DIVISION
wg mnie zwykła szara, nawet nie satyna.- Spoty Słupecko - Konińskie
darek, jaki to rozmiar hebli ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ba. Kuźwa mam tyle do ogarnięcia że głowa boli.... Ale, w sumie byłoby nudno bez tego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem, bo komp mi sie zpiździł. Nawet nie wiem czy jest dobrze podłączony po swapie- Sezon Rowerowy 2016
Panowie szybka sprawa. Szukam lekkiego, sztywnego crossa, może być używka, tak za ok 3-4k. Polecacie coś ? Mam kilka typów ale chciałbym się najpierw Was spytac - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7