Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. o której w końcu wyjeżdżamy do Bukowiny i jaką drogą ?
  2. jeden pies, dostałbyś z tarczami klunkry a tak same zaciski + klocki przód Ci wyślę.
  3. to mi pomożesz
  4. no w zabudowanym jak ktoś jedzie 100/50 to troche sporo. Ale jak jechałem 120-130 na 60 poza obszarem zabudowanym, dwa pasy, zero aut, widoczność doskonała, żywego ducha w promieniu 200m no to zbyt dużego zagrożenia nie stwarzałem.
  5. a jak nie odbiore listu z mandatem ?
  6. Ten przepis jeszcze nie wszedł. Czyli max dają 500 i 10pkt. Dobrze wnioskuję?
  7. Kurww odkryli ten zasłonięty szmatką fotoradar na trasie września poz.. Ile jest za 130/60? 500zl?
  8. kuźwa teraz zwątpiłem... Odkopałem temat w którym niby barts ma te z a6.. Ale te z a6 mają płaskie ramiona, a wydawało mi się że Bartek miał wkęsłe ramiona tak jak z rs4 b7 zwracam honor. Bart-s miał 19x8.5 ET48
  9. barts miał ori rs4 b7 et29 przód nie szurał, tył chyba tylko troszke
  10. dobra to czekam na paczuszki
  11. czym ? to przedzwonie do kuriera i odbiore sobie wcześniej na mieście w środe ps, masz jakies spy-photo z blaszkami ?
  12. dev jak tam moja sprawa ?
  13. zanadto wyczulony ? jak się to objawia ? Mi się wydaje na chłopski rozum, że pompa Q jest bardziej wydajna. Ja póki co śmigam bez zmieniania pompy i esp wydaje mi się, że łapie bardzo późno, jak już jestem dawno w poślizgu np na jakimś ciasnym winklu
  14. bo za dużo modze jakie masz moduły LED ?
  15. ja nie wpadne rano w środe. dev nie wysłał hebli i mam uziemione auto ;/
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. dev, 345/300 na pewno wejdą pod to koło tak ? 7,5 x 17 ET45
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to szczotkowane alu albo satyna. Ale na 51% satyna
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wg mnie zwykła szara, nawet nie satyna.
  20. darek, jaki to rozmiar hebli ?
  21. no ba. Kuźwa mam tyle do ogarnięcia że głowa boli.... Ale, w sumie byłoby nudno bez tego
  22. Nie wiem, bo komp mi sie zpiździł. Nawet nie wiem czy jest dobrze podłączony po swapie
  23. Panowie szybka sprawa. Szukam lekkiego, sztywnego crossa, może być używka, tak za ok 3-4k. Polecacie coś ? Mam kilka typów ale chciałbym się najpierw Was spytac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.