Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. ciut więcej szczegółów by się przydało
  2. zabukowałeś ten hotel ? btw, pierwszy raz będziesz na Malcie ?
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co tam juzef ?
  4. mozna sie dopisywać jeszcze?
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto robi na forum DP do 1.8T ?
  6. czy na 312 wejdzie 15 cali?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy jest jakaś alternatywa do ori dywaników welurowych ?
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moje pojechały na suwałki w środe
  9. a w razie czego to Ciebie z Leszna brać czy jak byśmy to zrobili ? Bo ja ze Słupcy
  10. no ba nie ma problemu i tak jadę sam
  11. ja raczej jade
  12. juzek kurrr, nie pomagasz
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    da się wymienić sam chromowany guzik od ręcznego?
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile jest wart idealny tunel czarny 2din bez dziur na tel ?
  15. slo odpowiedział(a) na Adi26 temat w Audi A4 B6/B7
    Problem nierozwiązany, tak musi być. Ludzie silniki całe wymieniali i było tak samo. Trzeba się przyzwyczaić.
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak. Powinno być idealnie.
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na przód w Twoim przypadku dałbym 10mm Niech jeszcze koledzy potwierdzą
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak. przy 1bv miałem 9x19 ET40, z oponą 235. Z tyłu miałem dystans 10mm, z przodu bez dystansu ale delikatny by się przydał. Tył przy 4 osobach trochę szurał przy nierównościach
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no jak ? odkręcasz, przykręcasz koło i lata na tył dajesz 10-13mm dystans, na przód 5-10mm.
  20. wraca temat zacisków... W następnym tygodniu chcę wysłać heble do deva. Czarne czy czerwone ? Blaszki oczywiście s4.
  21. slo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    fajne to.. a nie ma jakiś innych alternatyw do kamery z q7 ?
  22. ja oddaje głos na z3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.