Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
zależy w jakim stanie jest skrzynia multitronic. Moja była od razu sprzedana więc koszty się troche pokryły co myślicie o takiej rolce ?
-
B6 DIVISION
troche widac dla mnie tez wygląd lepszy z FMICiem
-
B6 DIVISION
Sachs sport najtańsza opcja lub bilstein b6. Ale to koło 400zl sztTapnięte z SGS5 są jeszcze Monroe Reflex
-
B6 DIVISION
panowie wywala mi błąd poziomowania bixów. Zauważyłem że błąd raz jest, po 30sek go nie ma, potem znowu po minucie jest przez jakiś czas, później znowu np na jakiś czas jest ok.. Problem leży w czujniku na wahaczu czy po stronie lamp? Dodam, że lampy poziomują się bez zacięć, widać jak światła idą do góry lub na dół
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ile mogę wołać za zestaw 312/255 ? Klocki i tarcze grube, do jazdy
-
B6 DIVISION
chce ktoś nowe tarcze + klocki 345/300 ? OZ + Ferodo Premier.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile chcesz za zestaw z s4 ?
-
B6 DIVISION
czy od kiery można odkręcić manetki biegów ?
-
B6 DIVISION
kiera odkręca się spline M12 ?
-
B6 DIVISION
niech ktoś spróbuje obczaić jego maila. niech wyśle dodatkowe zdjęcia np czy coś, fajnie jakby można było obczaić skąd typ się loguje. Odpisał wogóle komuś coś ?
-
Czujnik sprzęgła
apropo czujnika sprzęgła. czy to prawta że w 1.8T czujnik sprzęgła podczas zmiany biegów, a dokładnie podczas naciśnięcia sprzęgła, daje info do kompa żeby zmniejszył trochę obroty?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Józek ale z tą kierą to już przesadzasz
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a jaki to ma nr ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ten kompleto do foteli to do skóry ? ile kosztują te kratki nawiewu ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ja myślę o wywaleniu tomnikowych ledów i włożeniu innych, np z sklepledowy pl. W mojej byłem miałem wlasnie te z sklepledowy i nie było problemu z fioletowymi plamami ze światła.
-
B6 DIVISION
apropo ledów od Tomnika.. Kto ma i zauważył problem z fioletowymi okrągłymi zafarbami ? Widać na fotelach, w bagażniku oraz na oświetleniu przestrzeniu nóg z tyłu
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/audi-a4-b7-b6-2-0-turbo-wydech-kompletny-tlumiki-i5030276279.html przypasuje to do 1.8T w b6 ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
bez problemu Czizas, nie wiedziałem że to na lajcie bokiem będzie latało np na rondzie po wyłączeniu esp oczywiście
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czuć różnice w przyśpieszeniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yep
-
Nie ma mocy do 2tys obrotów.
nie mówie o sterowaniu turbem. Chodzi mi o podciśnieniową pompę vacum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Nie ma mocy do 2tys obrotów.
wymieniałeś pompe vacum ? miałem identyczny problem w 1.9. winowajcą była puszczająca pompa vacum- HID xenon do mijania
myślę że większość i tak wraca do zwykłych żarówek prędzej czy później - Nie ma mocy do 2tys obrotów.