Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. zależy w jakim stanie jest skrzynia multitronic. Moja była od razu sprzedana więc koszty się troche pokryły co myślicie o takiej rolce ?
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    troche widac dla mnie tez wygląd lepszy z FMICiem
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sachs sport najtańsza opcja lub bilstein b6. Ale to koło 400zl sztTapnięte z SGS5 są jeszcze Monroe Reflex
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie wywala mi błąd poziomowania bixów. Zauważyłem że błąd raz jest, po 30sek go nie ma, potem znowu po minucie jest przez jakiś czas, później znowu np na jakiś czas jest ok.. Problem leży w czujniku na wahaczu czy po stronie lamp? Dodam, że lampy poziomują się bez zacięć, widać jak światła idą do góry lub na dół
  5. ile mogę wołać za zestaw 312/255 ? Klocki i tarcze grube, do jazdy
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chce ktoś nowe tarcze + klocki 345/300 ? OZ + Ferodo Premier.
  7. ile chcesz za zestaw z s4 ?
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy od kiery można odkręcić manetki biegów ?
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kiera odkręca się spline M12 ?
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niech ktoś spróbuje obczaić jego maila. niech wyśle dodatkowe zdjęcia np czy coś, fajnie jakby można było obczaić skąd typ się loguje. Odpisał wogóle komuś coś ?
  11. apropo czujnika sprzęgła. czy to prawta że w 1.8T czujnik sprzęgła podczas zmiany biegów, a dokładnie podczas naciśnięcia sprzęgła, daje info do kompa żeby zmniejszył trochę obroty?
  12. ten kompleto do foteli to do skóry ? ile kosztują te kratki nawiewu ?
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi tez tak masz ?
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja myślę o wywaleniu tomnikowych ledów i włożeniu innych, np z sklepledowy pl. W mojej byłem miałem wlasnie te z sklepledowy i nie było problemu z fioletowymi plamami ze światła.
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    apropo ledów od Tomnika.. Kto ma i zauważył problem z fioletowymi okrągłymi zafarbami ? Widać na fotelach, w bagażniku oraz na oświetleniu przestrzeniu nóg z tyłu
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-a4-b7-b6-2-0-turbo-wydech-kompletny-tlumiki-i5030276279.html przypasuje to do 1.8T w b6 ?
  17. bez problemu Czizas, nie wiedziałem że to na lajcie bokiem będzie latało np na rondzie po wyłączeniu esp oczywiście
  18. no czuć różnice w przyśpieszeniu
  19. slo odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    nie mówie o sterowaniu turbem. Chodzi mi o podciśnieniową pompę vacum
  20. slo odpowiedział(a) na Stano temat w 3.0TDI
    wymieniałeś pompe vacum ? miałem identyczny problem w 1.9. winowajcą była puszczająca pompa vacum
  21. slo odpowiedział(a) na Szymanek31 temat w Audi A4 B6
    myślę że większość i tak wraca do zwykłych żarówek prędzej czy później

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.