Treść opublikowana przez slo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kuwa ty se jaja ze mnie robisz ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
sz karwa, znowu koszta. no a mozna zle zalozyc piasty ? chyba ciezko ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dziękuję
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jaki jest koszt piast na przód ? mam chyba krzywe, pulsuje mi przy mocniejszym hamowaniu. Zestaw ma z 7000km przejechane. Będę musiał liznąć tarcze po wymianie piast na nowe ?
-
B6 DIVISION
jak sie wyciaga piny te duze z kostki fakra rnse ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ja bardziej na Włochy w tym roku Gumy leżą, musze CI je wysłać
-
B6 DIVISION
Koledzy jaki najlepsze ubezpieczenie auta assistance na Europe polecacie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra, ogarnięte
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mega pilna sprawa. Szukam ogarniętego kogoś kto da radę jak najszybciej zwalić wał, dyfer, półośki i prawdopodobnie belkę, żeby opuścić bak i podłączyć dwa wężyki od powrotu paliwa oraz odpowietrzenia. Zna ktoś jakiś warsztat kto by się tego podjął w tempie ekspresowym? Poznań Września byle gdzie. Zależy mi na czasie.
-
Meksykańska czerwień - Audi A4 B7 2.0T Quattro
jak się nazywa ten kolor ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
raczej tak
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
to chyba odpowietrzenie, ale po co jest ten trójnik to nie wiem. Tylko że ten wąż wpada do jakiejś białej plastikowej puszki obok wlewu paliwa. Co to jest ? Druga strona leci w okolice filtra powietrza do filtra węglowego dla potomnych:
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Wie ktoś jak jest realizowany powrót paliwa w 1.8T / 1.8TQ ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kurde Sławek ciężka sprawa. Masz bak od 2.5, pompe i pływak miałeś w komplecie czy dokupowałeś bo bak miałeś bez osprzętu ?- B6 DIVISION
bardzoej mi chodzi o to czy to wogóle działa. olać ten kompresor- B6 DIVISION
nie zalega komuś czasami adapter quadlock do montażu RNS-e ? z chęcią odkupie- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
i co się działo ?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
ile krućców masz w swoim ?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Słyszałem że filtry paliwa ośka i Q mogą różnić się ciśnieniami..- B6 DIVISION
http://allegro.pl/slime-kolo-zapasowe-kompresor-zestaw-naprawczy-i5208186703.html miał ktoś okazje używać takiego czegoś?- Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
no właśnie. filtr paliwa mam jeszcze stary z ośki. Masz może jakieś nr tego filtra paliwa ?- Domek nad jeziorem
mógłbym się rozejrzeć bo jestem tam dość często i mam blisko. Jedziesz z Trójmiasta ? Skrzęcin odradzam.- Domek nad jeziorem
może powidz ? czyściutkie jezioro, z jednej strony troche knajpek a 500m dalej cichutkie domki. - Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7