Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. tez bede musial gdzies opieprzyć autko na szybko zeby bylo bling bling
  2. BP gdzie ?
  3. Rafał przecież żartuje
  4. tak. będzie fota grupowa
  5. grilla moznaby rozpalic na świeżym powietrzy ;D
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wklejasz to co pokazałem.
  7. fucktyczne, przeoczyłem 1. Slo 2. Labiel 3i4. Fazii + Bartek_p18 5. niestandardowy 6. Maciej 6001 7. danielo 8. ep09043 - 50% 9. skubiii89 jak dożyje 10. Radol na 70% 11. Maxcudo 12. benoos na 50% 13. Radek_siara 14. Drut na 70 % ( jak by co jade od rataj bo ktoś pytał) 15. rosool88 to jak? 16.45 na myjni ? kurcze przydałby się ktoś uprawnieniami do edycji pierwszego posta...
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzisiaj ogarne miniaturki z podpisami
  9. 1. Slo 2. Labiel 3i4. Fazii + Bartek_p18 5. niestandardowy 6. Maciej 6001 7. danielo 8. ep09043 - 50% 9. skubiii89 jak dożyje 10. Radol na 70% 11. Maxcudo 12. benoos na 50% 13. Radek_siara
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy tak ?
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    biggaman, wtedy byłoby idealnie
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    biggman, myślałem o tym, ale wtedy trzeba by zapodać odstępy między zdjęciami. W takiej konfiguracji jak jest teraz, myliłoby się górne zdjęcia z dolnymi
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i tu przykład tego co napisałem. dwie za***iste fotki zostały zjebane - oczywiście z całym szacunkiem, tym bardziej dla Ciebie Tomek za chęci i robotę, jest to oczywiście tylko moja opinia no pewnie, każdy mówi jak uważa Można by to ogarnąć jakoś, kadrując poszczególne zdjęcia tak aby zostawić górę wolną na napis. Tylko czy każde zdjęcie umożliwia takie kadrowanie ? pewnie nie
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moge pokadrowac np. u Wandeja padaczke przesunąć na dół zeby napis nie przysłaniał strucla
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rozmiar miniaturek zostaje ? nie powiększamy np do 300pix ?
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wg mnie lepiej byłoby ustalić jeden kolor - albo biały + czarny cień, albo czarny + biały cień żeby na wszystkich fotach było dobrze widoczne
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jewstes w stanie to ogranac i podesłac do Kaja? bez problemu. ustalmy czcionkę i położenie napisu. Musi być biały z czarnym cieniem żeby pasowało i do jasnych i do ciemnych fot
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wujek towar dotarł? Bo to nie ja posyłałem yep, dzięki Twój to już widziałem kufa faktycznie. kret ze mnie
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wujek towar dotarł? Bo to nie ja posyłałem yep, dzięki
  24. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju ja tylko proponuje zmiany
  25. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widać różnice w proporcjach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.