Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
Dyfer i wał z 1.8T jest taki sam jak w 3.0v6 ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dyfer i wał z 1.8T jest taki sam jak w 3.0v6 ?
-
B6 DIVISION
hmm, nigdy z akku nie miałem problemu. Po 2 nockach na mrozie odpala bez problemu.. To nic od hebli?
-
B6 DIVISION
Panowie, po odpaleniu na mrozie i podczas skręcania w prawo, dwa razy z rzędu pokazał się na 5sek migający komunikat czerwony "brakes". Co to może być ?
-
B6 DIVISION
Panowie, pamiętacie kto wywalał multitronica i wsadzał manuala z quattro ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
po odbiór nagrody zgłoszę się jak dorwę tył 300
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Knorr-Bremse żeby była pełna nazwa
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Knorr !
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Girling
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zbyszek, daj namiar
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podejrzewam że Bart-s elektronicznie by ogarnął za***iście. Tylko że on teraz ma w uj roboty. Gdzie masz tego mechaniora ? w Pozku ? możemy spróbować... k**wa pedały kosztują 500zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
temat nie jest taki prosty. skrzynia musi być z BEXa. słabsze wersje miały 5b a chcę 6. Istnieje możliwość wpakowania 3.0 v6 ale nie wiadomo jak skrzynia będzie pracować z 1.8T - chodzi o przełożenia biegów. Mam do kupienia z poznania komplet z BEXa. brakuje jedynie wydechu i pedałów. Jawor36 ma też komplet tyle że od 3.0v6 Marcin piszesz się na tą robotę?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
można prosić o telefon ? Zrobił to na swoich gratach czy tylko robocizna ? drugie pytanie - czy skrzynia od 3.0 V6 będzie pasować? Chodzi mi o przełożenia. ogólnie to jest ktoś kto wyjmował cvt i wkładał manuala + Q ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystko fajnie tylko szukam kogoś ogarniętego co mi zrobi tego swapa.. pod blokiem ciężko
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
koledzy, kogo polecacie do przekładki w obrębie wielkopolski ?
-
B6 DIVISION
kto robił przekladkę z multitronica na manual + Q ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no inaczej bym tego nie robił przecież tylko jeszcze robota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przekładka ok 3000, skrzynia pójdzie za 2000 i będzie wporząsiu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sterownik do naprawy czyli normalka. Dwumas mam już ciut rozruchany - przenosi wibracje na sterownik i się pieprzy. Dlatego chce juz na manuala zmienić, zeby nie inwestować w dwumas do CVT
-
Spoty Słupecko - Konińskie
darek ja bede miał na sprzedaż, ale dopiero jak wyczaje tył 300mm a z tym jest mega problem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zna ktoś kogoś kto robi przekładki CVT na manuala+Q w b6 ?
-
B6 DIVISION
panowie dwumas CVT i dwumas manuala jest inny prawda ?
-
B6 DIVISION
dwumas do CVT różni się od manuala ?
-
B6 DIVISION
sprzedaje ktoś na forum skrzynie manual + quattro ?
-
B6 DIVISION
Przekaźnik z b7 pasuje do b6?