Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dyfer i wał z 1.8T jest taki sam jak w 3.0v6 ?
  2. Dyfer i wał z 1.8T jest taki sam jak w 3.0v6 ?
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm, nigdy z akku nie miałem problemu. Po 2 nockach na mrozie odpala bez problemu.. To nic od hebli?
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, po odpaleniu na mrozie i podczas skręcania w prawo, dwa razy z rzędu pokazał się na 5sek migający komunikat czerwony "brakes". Co to może być ?
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, pamiętacie kto wywalał multitronica i wsadzał manuala z quattro ?
  6. po odbiór nagrody zgłoszę się jak dorwę tył 300
  7. Knorr-Bremse żeby była pełna nazwa
  8. Knorr !
  9. Girling
  10. Zbyszek, daj namiar
  11. podejrzewam że Bart-s elektronicznie by ogarnął za***iście. Tylko że on teraz ma w uj roboty. Gdzie masz tego mechaniora ? w Pozku ? możemy spróbować... k**wa pedały kosztują 500zł
  12. temat nie jest taki prosty. skrzynia musi być z BEXa. słabsze wersje miały 5b a chcę 6. Istnieje możliwość wpakowania 3.0 v6 ale nie wiadomo jak skrzynia będzie pracować z 1.8T - chodzi o przełożenia biegów. Mam do kupienia z poznania komplet z BEXa. brakuje jedynie wydechu i pedałów. Jawor36 ma też komplet tyle że od 3.0v6 Marcin piszesz się na tą robotę?
  13. można prosić o telefon ? Zrobił to na swoich gratach czy tylko robocizna ? drugie pytanie - czy skrzynia od 3.0 V6 będzie pasować? Chodzi mi o przełożenia. ogólnie to jest ktoś kto wyjmował cvt i wkładał manuala + Q ?
  14. Wszystko fajnie tylko szukam kogoś ogarniętego co mi zrobi tego swapa.. pod blokiem ciężko
  15. koledzy, kogo polecacie do przekładki w obrębie wielkopolski ?
  16. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto robił przekladkę z multitronica na manual + Q ?
  17. no inaczej bym tego nie robił przecież tylko jeszcze robota
  18. przekładka ok 3000, skrzynia pójdzie za 2000 i będzie wporząsiu
  19. sterownik do naprawy czyli normalka. Dwumas mam już ciut rozruchany - przenosi wibracje na sterownik i się pieprzy. Dlatego chce juz na manuala zmienić, zeby nie inwestować w dwumas do CVT
  20. darek ja bede miał na sprzedaż, ale dopiero jak wyczaje tył 300mm a z tym jest mega problem
  21. zna ktoś kogoś kto robi przekładki CVT na manuala+Q w b6 ?
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie dwumas CVT i dwumas manuala jest inny prawda ?
  23. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dwumas do CVT różni się od manuala ?
  24. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sprzedaje ktoś na forum skrzynie manual + quattro ?
  25. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przekaźnik z b7 pasuje do b6?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.