Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
Wolałem się upewnić co potrzebne do Montażu oprócz maila i Przekaźnika?
-
B6 DIVISION
Magiel servo z b7 pasuje do b6?
-
Wybór wódki na wesele
robimy foto/video ze ślubów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stanley z forum
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Juratek ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
bremtech ? jurid
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Eurac ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
coś z Polski ? Steinhof lub Mikoda ?
-
Wybór wódki na wesele
Jestem na 25-30 weselach rocznie, króluje Pan Tadeusz, Stock, Stumbras, jak na bogato to pojawiają się Dębowa/Finlandia. Spokojnie stock lub Pan Tadeusz starczą.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
puść to na części. biore heble- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie. zawsze sie zastanawiałem jak wymówić tą nazwę. oświeci mnie ktoś? "pnuejdż" ?- B6 DIVISION
Jeśli masz pociągnięte CANy do licznika to wszystko powinno śmigać idealnie- B6 DIVISION
u mnie też się różni ta granica miedzy zderzakiem a nadkolem. Zalezy jak pada światło. Z przodu tak samo. Na zdjęciach to widac, na zywo mniej- [B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
pomyślimy, może na wiosnę :]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Byłem piątek - niedziela. Jak ciuchy, to oczywiście Primark na alexanderplatz. Później pierdoły na jarmarkach, dużo grzanego wina i wursta Fajny klimacik tam mają- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
józef ale kiere to byś sobie mógł zmienić- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
oks- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
http://allegro.pl/audi-s4-s5-zaciski-tarcze-klocki-hamulce-tyl-i4829322631.html podejdzie to na tył ?- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Panowie, nie zna ktoś kto jeździ lawetą/autolawetą/busem/dostawczakiem na trasie zgorzelec - poznań ? Potrzebny transport części za $$$ oczywiście- Spoty wrocławskie
Panowie, nie zna ktoś kto jeździ lawetą/autolawetą/busem/dostawczakiem na trasie zgorzelec - poznań ? Potrzebny transport części. Albo chociażby zgorzelec-wrocław- Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie nie ma ktoś pożyczyć jakiegoś dostawczaka za $$ ?- B6 DIVISION
rok temu, ale to chyba nie ma znaczenia- B6 DIVISION
ok 800zł, za tyle pamiętam że sprzedawałem kiedyś - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00