Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dev, ile waży całość hebli 345/300 na przód i tył ? zaciski jarzma tarcze oslony itp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zna ktoś kogoś, kto dyga trasy poznań - zgorzelec lub coś w podobie ? Miałbym klunkry do odebrania
-
Spoty Słupecko - Konińskie
a jak skrzynia nie ma biegów ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
devuś mnie tu za rączkę prowadzi przez niuanse hamulców
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Marcin, szkiełkowałeś zaciski ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no to dobrze
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
kurva nie jestem w temacie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja bym wolał zmierzyć na normalnej hamowni
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Marcin co odgibałeś ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
tarcze są ciut krzywe, przód delikatnie bije, czuć to przy normalnym hamowaniu.. ale no to chyba nie powód żeby się tak grzały.. ogólnie zauważyłem że jak mam zimę 17' to hamuje sie skuteczniej, więc podejrzewałem wagę kół..
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ano... mi tego nie mów... ale i tak wydaje mi się że coś mam źle z tymi heblami, hamowanie z 200 do 150 i hamulców po prostu nie ma. to tak powinno być w 312 z mega ciężkimi kołami ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
miałem 288/255 w AWX i nie pamiętam żebym miał jakieś problemy w sumie.. Nie wiem coś te 312 mam jakies felerne, albo ktoś założył padaczkowate tarcze i klocki
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no problem że się robią gumowate i nie hamują jak się nagrzeją
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
teraz nie mogę wyhamować w spokoju ze 160 do 90 więc nastawiam się na sporą różnicę w końcu będzie można polatać bez stresów ale ten mój problem z hamowaniem to może być też wina felg - te 19x9 od r36 lub phaetona ważą po 15kg każda.. do tego opona to już jest troche kilo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
daj obojętnie jaki... nie no to dej czerwony. możesz malować oplota to mówisz, że będę mógł wyhamować z 200 od 100 bez zmawiania zdrowasiek i hamowania pulsacyjnego ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
oplotu ? uj wie, czarny chyba co ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no tak, przecież już było mówione o tym
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
zadzwonie, to się dogadamy bo pewnie 345 na przód weźmiesz ode mnie
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ofcoz. Nie potrzebujesz może tylnego dyfra od s4 ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dostaniesz wszystko nowe, OZ + ferodo premier tzn no bez tarcz
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dryndne w tygodniu, bo jeszcze nie mam fizycznie 300/22 ogólnie to się nie śpieszy, więc luz
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dobra to robimy najbardziej oczojebny czerwony jaki masz
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dobrze tato ;]
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
wiesz, po prostu myślałem że to jest tańsze
-
Słaby xenon HID
nie da się tego wyczyścić