Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. dev, ile waży całość hebli 345/300 na przód i tył ? zaciski jarzma tarcze oslony itp
  2. Zna ktoś kogoś, kto dyga trasy poznań - zgorzelec lub coś w podobie ? Miałbym klunkry do odebrania
  3. a jak skrzynia nie ma biegów ?
  4. devuś mnie tu za rączkę prowadzi przez niuanse hamulców
  5. Marcin, szkiełkowałeś zaciski ?
  6. no to dobrze
  7. kurva nie jestem w temacie
  8. ja bym wolał zmierzyć na normalnej hamowni
  9. Marcin co odgibałeś ?
  10. tarcze są ciut krzywe, przód delikatnie bije, czuć to przy normalnym hamowaniu.. ale no to chyba nie powód żeby się tak grzały.. ogólnie zauważyłem że jak mam zimę 17' to hamuje sie skuteczniej, więc podejrzewałem wagę kół..
  11. ano... mi tego nie mów... ale i tak wydaje mi się że coś mam źle z tymi heblami, hamowanie z 200 do 150 i hamulców po prostu nie ma. to tak powinno być w 312 z mega ciężkimi kołami ?
  12. miałem 288/255 w AWX i nie pamiętam żebym miał jakieś problemy w sumie.. Nie wiem coś te 312 mam jakies felerne, albo ktoś założył padaczkowate tarcze i klocki
  13. no problem że się robią gumowate i nie hamują jak się nagrzeją
  14. teraz nie mogę wyhamować w spokoju ze 160 do 90 więc nastawiam się na sporą różnicę w końcu będzie można polatać bez stresów ale ten mój problem z hamowaniem to może być też wina felg - te 19x9 od r36 lub phaetona ważą po 15kg każda.. do tego opona to już jest troche kilo
  15. daj obojętnie jaki... nie no to dej czerwony. możesz malować oplota to mówisz, że będę mógł wyhamować z 200 od 100 bez zmawiania zdrowasiek i hamowania pulsacyjnego ?
  16. oplotu ? uj wie, czarny chyba co ?
  17. no tak, przecież już było mówione o tym
  18. zadzwonie, to się dogadamy bo pewnie 345 na przód weźmiesz ode mnie
  19. ofcoz. Nie potrzebujesz może tylnego dyfra od s4 ?
  20. dostaniesz wszystko nowe, OZ + ferodo premier tzn no bez tarcz
  21. dryndne w tygodniu, bo jeszcze nie mam fizycznie 300/22 ogólnie to się nie śpieszy, więc luz
  22. dobra to robimy najbardziej oczojebny czerwony jaki masz
  23. wiesz, po prostu myślałem że to jest tańsze
  24. slo odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    nie da się tego wyczyścić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.