Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. jest mega jasno, trochę razi w nocy. Zastanawiam się czy nie włożyć jakiejś kartki papieru żeby zakryć część głównego modułu z przodu
  2. zależy, ja za cały środek dałem 300 (18 modułów) plus postojówki i oświetlenie tablicy ~80-90zł ale świeci konkret
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam pytanko.. po wsadzeniu leda do lampki (np oświetlenie nóg pasażera z tyłu), światło tak jakby się załamuje czy coś i oprócz normalnego światła, widoczne są na dywaniku takie jakby plamy fioletowe/ w kolorze UV ? Goły led świeci dobrze, jednak po włożeniu go za osłonę, daje fioletowe kropki ze światła. miał ktoś takie coś?
  4. dzięki chłopcy, dzięki ledy by Tomnik oraz szczotkowane alu:
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stanley
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy do wyciągnięcia listwy przedniej w desce trzeba wyjąć schowek ?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiązka z lusterka, zabawa z pinami i kodowanie włącznik auto - 150zł panel CLH - 120-130zł w ASO nówka lusterko ok 300zł MCE zależy jakie masz teraz. F 100-150zł
  8. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    - włącznik z trybem auto - panel CLH - lusterko z funkcją fotochrom - odpowiednie MCE z końcówką F
  9. arek gdzie Cie tam wywiało ?
  10. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?
  11. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakich opinii ? ja nie słyszałem o nim złego słowa ..
  12. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gwerty robi ciągle ?
  13. zasłużone zwycięstwo.. się napracował młodzian
  14. slo odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    danielo mam oporniki, chcesz ?
  15. kuźwa, 10min temu smigał ... http://meczewnecie24.pl/ tylko trzeba wyłączyc adblocka
  16. http://cdn.livetv.sx/webplayer2.php?t=alieztv&c=28192&lang=de&eid=268410&lid=247730&ci=1092&si=6
  17. Pepin, zdrowia i spełnienia marzeń
  18. Toż to już prawie takie same tarcze 3.0 tdi ma 320/288, tam tak może być ?
  19. oki. 345/288 rozumiem że odradzasz? za duża dysproporcja ?
  20. a co potrzeba żeby to zapodać ? i jak to cenowo wygląda ?
  21. HAMULCE do AUDI A3 RS3 A4 S4 A5 S5 A6 S6 TT TTRS (4756541350) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. Audi A4 S4 hamulce zaciski tarcze klocki. (4736416979) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. jest to coś warte jeśli okazałoby się że tarcze są w dobrym stanie ? podejdzie coś z tego do b6 ?
  22. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/hamulce-do-audi-a3-rs3-a4-s4-a5-s5-a6-s6-tt-ttrs-i4756541350.html http://allegro.pl/audi-a4-s4-hamulce-zaciski-tarcze-klocki-i4736416979.html podejdzie to do b6 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.