Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jest mega jasno, trochę razi w nocy. Zastanawiam się czy nie włożyć jakiejś kartki papieru żeby zakryć część głównego modułu z przodu
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
zależy, ja za cały środek dałem 300 (18 modułów) plus postojówki i oświetlenie tablicy ~80-90zł ale świeci konkret
-
B6 DIVISION
mam pytanko.. po wsadzeniu leda do lampki (np oświetlenie nóg pasażera z tyłu), światło tak jakby się załamuje czy coś i oprócz normalnego światła, widoczne są na dywaniku takie jakby plamy fioletowe/ w kolorze UV ? Goły led świeci dobrze, jednak po włożeniu go za osłonę, daje fioletowe kropki ze światła. miał ktoś takie coś?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
dzięki chłopcy, dzięki ledy by Tomnik oraz szczotkowane alu:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
czy do wyciągnięcia listwy przedniej w desce trzeba wyjąć schowek ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to d*pa
-
B6 DIVISION
wiązka z lusterka, zabawa z pinami i kodowanie włącznik auto - 150zł panel CLH - 120-130zł w ASO nówka lusterko ok 300zł MCE zależy jakie masz teraz. F 100-150zł
-
B6 DIVISION
- włącznik z trybem auto - panel CLH - lusterko z funkcją fotochrom - odpowiednie MCE z końcówką F
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spoty Słupecko - Konińskie
arek gdzie Cie tam wywiało ?- B6 DIVISION
jaki wideorejestrator tak w okolicach 300zł ?- B6 DIVISION
jakich opinii ? ja nie słyszałem o nim złego słowa ..- B6 DIVISION
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
zasłużone zwycięstwo.. się napracował młodzian- B7 Crew
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kuźwa, 10min temu smigał ... http://meczewnecie24.pl/ tylko trzeba wyłączyc adblocka- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://cdn.livetv.sx/webplayer2.php?t=alieztv&c=28192&lang=de&eid=268410&lid=247730&ci=1092&si=6- [B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
fajny kolorek gratuluje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin, zdrowia i spełnienia marzeń- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Toż to już prawie takie same tarcze 3.0 tdi ma 320/288, tam tak może być ?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
oki. 345/288 rozumiem że odradzasz? za duża dysproporcja ?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a co potrzeba żeby to zapodać ? i jak to cenowo wygląda ?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
HAMULCE do AUDI A3 RS3 A4 S4 A5 S5 A6 S6 TT TTRS (4756541350) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. Audi A4 S4 hamulce zaciski tarcze klocki. (4736416979) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. jest to coś warte jeśli okazałoby się że tarcze są w dobrym stanie ? podejdzie coś z tego do b6 ?- B6 DIVISION
http://allegro.pl/hamulce-do-audi-a3-rs3-a4-s4-a5-s5-a6-s6-tt-ttrs-i4756541350.html http://allegro.pl/audi-a4-s4-hamulce-zaciski-tarcze-klocki-i4736416979.html podejdzie to do b6 ? - Spoty Słupecko - Konińskie