Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co Ty gadasz? aż taka padaczka?
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BEX ma z przodu 312, a z tyłu 288 ?
  3. ładna. Wytaj w klubie czerwonych BEXów s-line Też mam w planach rotory, ale z szarym. Kurczę przydałoby się ciut niżej do tej felgi tak mi się zdaje A kolor to chyba misano red a nie massimo ?
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Załozył heble? ni mam tyłu jeszcze
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ma ktoś na handel dekory 1 NK ten długi frontowy plus obok włącznika świateł ?
  6. niech ktos mi podeśle tel do niestandardowego na PW
  7. może byc ciut więcej nawet
  8. też mam 1.8
  9. ano było trzeba. żadnego auta tak milo nie wspominam jak golfa Marcin, wlecę po graty w czwartek
  10. na takiej oponie to już bym się bał jeździć.. miałem na 9J 235 i nie raz przy mega ostrych zakretach dziwne wrażenie było.
  11. szukam auta do 2000zł z gazem. ktoś coś ma ?
  12. dzieki Skubi
  13. po 1 daj rejestracje tam gdzie być powinna
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kumpel szuka a4 b6, jaka cena tam jest ok za 2002-2003r raczej golas ?
  15. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest ktoś w klubie z londynu i okolic ?
  16. ja od kilku dni już zima na 17 bo sprzedałem 19stki i nie miałem na czym latać
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuźwa nie mogę dojść do ładu z dekorami. Mam szczotkowane alu, czyli 1NK tak ? Satyna jakie ma oznaczenie ? Czy na satynie też widać szczotkowanie ? Kupilem popielniczkę 1NK i mi się nie zgadza z ramką biegów kolor.. Czyżbym kupił satynę? Tylko ze widać na niej szczotkowanie
  18. była dobra cena to wziąłem ciekawe kiedy znajdę 300mm na tył...
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    że się tak spytam dyskretnie.. po co komu zaślepka poduszki ? tzn rozumiem że to do wymiany jak ktoś ma porysowany przód tak ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.