Treść opublikowana przez slo
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
no tak podejrzewałem dam znac setup zima już na aucie szukamy teraz czegoś na lato
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Marcin, co to za kamerka /?
-
Polecane opony zimowe
a co myślicie o kumho ?
-
mrugające podświetlenie zegarów
często można to zauważyć w nocy gdy latarnie uliczne raz świecą raz nie świecą na licznik.
-
mrugające podświetlenie zegarów
zaświeć w nocy telefonem lub latarką w stronę licznika - podświetlenie się rozjaśni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał gratulacje
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
coś ty odjebał
-
Spoty Słupecko - Konińskie
kto pomoże z lajkami w pewnym konkursie ? tylko się nie śmiać z foty Po wejściu na stronkę poniżej, trzeba wejść w zaloguj, potem zalogować się przez fejsa (nic nie publikuje na tablicy). Po zalogowanu klikamy łapkę w górę obok zdjęcia. da radę ? góry dzięki SpoĹecznoĹÄ Fly4free - zdjÄcia i blogi z podróşy, dzienniki lotĂłw, opinie o lotniskach i liniach lotniczych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto pomoże z lajkami w pewnym konkursie ? tylko się nie śmiać z foty Po wejściu na stronkę poniżej, trzeba wejść w zaloguj, potem zalogować się przez fejsa (nic nie publikuje na tablicy). Po zalogowanu klikamy łapkę w górę obok zdjęcia. da radę ? góry dzięki http://rainbow787.fly4free.pl/zdjecie/6521/konkurs-rainbow-tours-rpa/?c=rainbow787
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no od s4 jak wejdzie to ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heha, nie ;D muszę zbudować tło do zdjęcia 4,5x3m i chcę umieścić karton na stelażu z desek ;D
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na to wejdzie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał dzięki za rozwianie wątpliwości potrzebuje jakieś 15m2 jak najgrubszego kartonu. Ma ktoś coś w Poznaniu ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na każdą 17 wchodzą 345mm tak ?
-
B6 DIVISION
no z 3 minuty ale wolę się spytać bo może można wyjąć go w 3 sekundy
-
B6 DIVISION
józek gdzie tak drogo ? guzik otwierania/zamykania da się wymienić bez ściągania tapicerki ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
2szt pirelli sottozero dot 2009 bieznik 7-7,5mm 2szt pirelli sottozero serie II dot 2010-2011 bieznik 7-7,5mm + stalówki 16 5x112 oczywiście chce ktoś za tysiaka ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2szt pirelli sottozero dot 2009 bieznik 7-7,5mm 2szt pirelli sottozero serie II dot 2010-2011 bieznik 7-7,5mm + stalówki 16 5x112 oczywiście chce ktoś za tysiaka ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W jakimś dziale widziałem post typu, że Conti to straszne klocki i komuś tarło o nadkole.... A Slo ma chyba duże koło tzn ? to będzie na 17 cali
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak ? no to biere
-
Polecane opony zimowe
Poszukuję opinii na temat Conti Wintercontact ts830p. Dobre to to ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
drugi Bart-S
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek jak tam zakupy ? Już poczynione ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
opinię
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam zna ktoś oponę Conti Wintercontact TS 830P ?