Treść opublikowana przez slo
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
kruca wszyscy rezaja webasto tylko nie ja.. i tomekhxc
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
taa, te 16kilowe dziewiętnastki, które miałem od phaetona/r36 też miały być pancerne
-
Podświetlenie znaczka
pod remizą laski bedo kwiczeć.. wieś.
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
jak lusterka zewnętrzne mogą się ściemniać bez fotochromu w lusterku wewnętrznym ?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
dawałem ok 300zł za nowe sprzęgło w serwisie w Poznaniu
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Chcesz żeby zdjęcia koz Ci wklejali w temacie? Tapnięte z SGS5 oj no. tragedii nie ma
-
B6 DIVISION
da radę zapakować 19' 9j et29 do b6 na 1BV?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ChRL ? no a nie rozpierdzielają się na pierwszej dziurze?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
jakiej produkcji sa te felgi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do Wroclawia z Poz to przez Śrem czy Leszno sie jedzie ?
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
mam w bexie staq qbox. od pół roku zero problemów
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
wiem ale są ładne te są cal większe
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
otóż to jozek. Auto robi 30-35k rocznie po Polsce więc musi równiy stosunek praktyczności do "ładności" ostateczny wybór.. może jednak rs4 b7 ?
-
B6 DIVISION
a ja służę pomocą techniczną w razie czego
-
B6 DIVISION
tzn wychodzi na to, że nabór raz do roku?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
apropo naboru.. kiedy będzie odpowiedź na dotychczasowe zgłoszenia?
-
B6 DIVISION
a co do nieinstniejących miniaturek.. bierzecie pierwsze lepsze foto z tematu danego usera i już
-
B6 DIVISION
skopiujcie komuś całość pierwszego postu, ktoś się tym zajmie i odeśle poprawioną zawartość..
-
B6 DIVISION
dac kilku zaufanym userom moda na tydzień i byłoby po temacie. przez 4 lata moderowałem forum podobnej wielkości, tyle że w phpbb... wystarczy kilka osób, i forum jest posprzątane.
-
B6 DIVISION
tez bym coś z tym zrobił bo mnie ch*j strzela jak wchodze gdziekolwiek a tam rozpiz*ziej totalny z linkami i zdjeciami..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał, nie będziesz przypadkiem w zgorzelcu lub grodzisku wlkp ?
-
Niesprawność dynamicznej regulacji zasięgu świateł
Masz lusterko z fotochromem / panel CLH obok włącznika świateł ? ___ Sorry porąbało mi sie z inną ikonka. masz możliwość podłączenia kompa ?