Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Teraz wygląda lepiej Nagraj filmik jak mruczy :gwizdanie:
  2. fakt amory z tyłu przydałoby mi się wymienić, a jak poznać takie opony, masz fotkę?
  3. no żaden z tych kompletów nie był pierwszej młodości :gwizdanie: dobry pomysł
  4. No nie do końca, ja sprawdzałem u siebie na 3 różnych kompletach (zimówki, letnie, na różnych drogach) i na każdym było podobnie, różnice były tylko w intensywności wibracji i prędkości przy które te wibracje się pojawiały. Pomyślałem że to może być coś z zawieszeniem i przedzwoniłem do Piotrusia. Był przekonany że do wina opon/kół mimo że sprawdzałem na różnych zestawach, trochę mnie to zdziwiło ale okazało się że miał racje [dzięki wielkie Piotrze]. Mówił, że to winna dróg, opona nie tylko "traci" bieżnik ale także zmienia swoją strukturę wew. i różnie się to objawia.
  5. ładnie, ja bym je troche schował w zderzak [tak jak jest w S4 ]
  6. hejka, miałem podobnie, drgania pojawiały się powyżej 130km/h,na zimówkach (lekko) i na letnich (drgania mocniejsze), wymieniłem opony na nowe i przestało
  7. No to ja zapalam
  8. to raczej jedyne co macie "duuuze"
  9. również Odpoczeli wszyscy ??
  10. http://www.autokrata.pl/ogien/6167/q7_v12_tdi_kontra_m5/
  11. coś musiałem przeoczyć
  12. chyba się niedługo pojawię u Ciebie na nauki, poważnie :> napisz coś wiecej, bo ostatnio "oszczędny" w słowach jesteś Flyer wymień też końcówki drążków kierowniczych, tylko po tej operacji pamiętaj o ustawieniu zbieżności, luz też może być na maglownicy (przekładni czy jak ją tam zwą, ale Robert już o tym pisał) Małe OT Nie dziw się że zaczyna siadać układ kierowniczy czy zawieszenie jeżeli masz 1BV i robisz ponad 40tyś km rocznie po "różnych" drogach, tak naprawdę to tylko główne drogi krajowe i ważniejsze arterie miejskie mają jako taki stan, reszta dróg jest jak w krajach trzeciego świata i nie chodzi mi tylko o dziury, najgorsze są te zwały asfaltu , przy zawieszeniu sportowym i oponie niskoprofilowej szybsze zużycie elementów zawieszenia jest nieuniknone. Taki kraj ;(
  13. z modyfikacji Kamil a coś ostatnio zmodyfikowałeś oprócz tego co miałeś zmodyfilkowane (tzn. pompe, intercooler) czy pisałeś o dodatkowych koniach w stosunku do serii
  14. wyspałeś się po robocie ?? od roboty jest chłop i traktor
  15. wyspałeś się po robocie ??
  16. Fachowo to się sprawdza grubość tarczy i czy tarcza ma bicia Organoleptycznie pomacaj rant tarczy, czy duży jest skok w stosunku to powierzchni po której tarcza styka się z klockiem. Możesz też pochamowąć ostro kilka razy ze 140-160 to 30-40 i sprawdz czy nie masz drgań na kierownicy.
  17. Wygląda zjebi*** A skąd te dodatkowe konie ?
  18. Również dołączam się do życzeń, wszystkiego najlepszego i dużo modów dających satysfakcje
  19. Mnie nie będzie, prawdopodobnie pojadę do Limanowej do "teściów" :gwizdanie: A może by tak spocik w Rzeszowie
  20. zerknij tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_tarnobrzeskie_120409-t52630.0.html coś tam chłopaki organizują w długi weekend, mnie raczej nie będzie w Tbg, ale za 2 tyg na pewno będę w krk, pozdro
  21. No witam, może wpadniesz kiedyś na spota
  22. Adam dzieki za przejażdżkę i Właśnie konsumuje
  23. Witam Panowie Również dołączam się do życzeń, Wszystkiego najlepszego chłopaki
  24. Ja polecam http://www.teltad.pl/ :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.