Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Bartek-teraz nie ma różnicy,gdzie to kupisz-dla zdolnego metalurga ,wykonanie stopu-to pestka
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
chińska republika ludowa jest w natarciu
-
F1, Rajdy i Motorsport
Piękne zwycięstwo :good: k**wa zapomniałem
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
ale nie w B5,czy B6/B7,bo tam takich ledów nie było :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no przecież widzisz ,że są a w ASO,zawsze powiedzą,ze nie ma
-
Pneumatyczny pistolet do kleju oraz przyssawki/uchwyty do szyb
to chcesz te? http://www.ebay.co.uk/itm/DUAL-GLASS-CARRIER-LIFTER-CAR-DENT-PULLER-SUCTION-CUP-/150530227620?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item230c4cfda4#ht_6213wt_905 przecież to nie majątek,wezmę Ci dwie ssawy,a my się dogadamy
-
[ALL] Lampy LED tzn. dlaczego nie warto ich zakładać - living version
no Panowie-nie sądzicie chyba,że Policja jest na tyle głupia,że nie wiedza w jakich autach jest to seryjnie montowane...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
tylko po tym,co pijesz-raczej jej zaszkodzi niż pomoże
-
[B6 BFB] 1.8T quattro - Nowe logi do oceny
statycznie robi sie tylko lambdę nie ma znaczenia jakie sa obroty silnika, pod warunkiem że sa stałe sonda musi cały czas oscylowac pomiedzy 0.1 a 0.9 V ale to i tak tylko powie,że ona pracuje,a tego można się dowiedzieć z dynamicznych,bo wtedy widać,czy nagrzewa się poprawnie,bo i adaptacja następuje pod obciążeniem
-
Pneumatyczny pistolet do kleju oraz przyssawki/uchwyty do szyb
http://www.ebay.co.uk/itm/DUAL-GLASS-CARRIER-LIFTER-CAR-DENT-PULLER-SUCTION-CUP-/150530227620?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item230c4cfda4#ht_6213wt_905 http://www.ebay.co.uk/itm/4-way-GLASS-LIFTER-CAR-DENT-PULLER-SUCTION-CUP-CARRIER-/140570040020?pt=UK_Hand_Tools_Equipment&hash=item20baa096d4#ht_4498wt_982 przyssawki-to mały koszt
-
[ALL B6] Barwa żarnika HID, jaka wybrać??
tiaaa...u mnie przynajmniej raz w tygodniu pada,a od jesieni,do wiosny,to może tylko ze dwa dni w tygodniu nie pada,a poza tym to mgła każdego poranka-mam cały czas 6K i jakoś nie narzekam,bo wszystko widzę-przestańcie w końcu generalizować,bo już kilkakrotnie wrzucałem fotki,jak świeci prawdziwe 6|K a nie jakieś padło z chin...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
czym?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...wydaje mi się,że McBride da sobie już spokój z boksem... :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak od nowości i seryjne K03-to nie wiem,jak jeździsz,ale pewnie trochę pożyje... :gwizdanie:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
tiiaaaa...popsuli ci nowym softem... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zleciała linka z mechanizmu podnoszenia szyb
jak nie wiesz,jak to nawinąć-zobacz z drugiej strony,jak jest nawinięte,może to jakoś pomoże
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
115 w silniku Sprawdzić jak sprawdzić, ale poprawnie zdiagnozować :gwizdanie: AVJ-seria max 0,55 bara i powyżej 4,5tys zaczyna spadać do 0,30 przy odcince
-
[ALL B6] Wyłączenie poduszki pasażera przez Rcode - 07
temat na pewno Ci pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=113683.0
-
[B5 AEB] Przewód olejowy turbiny
ori idzie nad kolektorem wydechowym i jest sztywny,więc na pewno go nie wygniesz,żeby go puścić drugą stroną,z resztą po co z przodu?jak wymienisz na nowy,to przez najbliższe 10 lat się nie zapcha-będziesz tym autem tyle jeździł?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
115 w silniku
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
co chcecie sprawdzać?
-
[ALL B6] Wyłączenie poduszki pasażera przez Rcode - 07
chodzi mi o wejście w adaptację tego kanału nie wiem,czym Serwis to robi,może VASem
-
[B5 AEB] Przewód olejowy turbiny
co do przewodu-to nie wydaje mi się,żeby coś tam było, choć pewności nie mam,bo mi akurat ten przewód wymienili w całości,przy okazji sprawdzania układu doprowadzającego olej co do uszczelniania-nie ma nic poza tym,turbina uszczelnia się sama pod wpływem temperatury
-
[ALL] Grupowy zakup nowych turbosprężarek KKK K03, K03S i K04 do 1.8T
przy zakupie zwykłej K03-można by tak to rozpatrywać,ale K03S,czy K04-to chyba nie trzeba tłumaczyć ,do czego one służą...
-
[ALL B6] Wyłączenie poduszki pasażera przez Rcode - 07
bez loginu nie wejdziesz w adaptację :gwizdanie: