Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. a fotkę ktoś cyknął? :gwizdanie:
  2. żeby wyważyć wirniki,potrzeba je zeszlifować? jak się takie wirniki wyważa?
  3. a masz pewniość,że ktoś,kto turbiny regeneruje to robi?
  4. Ty to masz najbliżej do lotniska
  5. wiedzy na temat,czy coś ma homologacje,czy nie-akurat nie mam,bo i nie potrzebuję, ale to,czy zamiennik może odpowiadać jakością oryginałowi-mam,bo z kilku korzystam i jestem zadowolony,bo jakością wcale nie odbiegają od oryginału-sa na prawde dobrze wykonane i spełniają swoje zadanie identycznie,jak oryginał właściwie temat homologacji towaru w tym przypadku -nie jest potrzebny tu linki do identycznych zestawów-pochodzenie-Japonia,USA,UK i Hong Kong http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=K03+turbo+repair+kit&_sacat=0&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_odkw=turbo+repair+kit&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313 na pytanie do gościa z USA-odpowiedział,że niektóre podzespoły produkowane są w Chinach,więc jeśli jeden element,lub dwa,sa produkowane w Chinach-całość traci homologację,czy już nie?
  6. poczytaj na forum-jest sporo o problemach z silnikami 2,0 np ALT
  7. ja wymieniałem i nie zalewałem,bo przy starcie silnika ciśnienie oleju wzrasta i wypełnia system,turbinę,przewody olejowe w zaworach,bo olej ścieka na dól-nic nie uszkodzone
  8. obawiam się ,że nalezysz do grona ludzi,którzy znaja produkty chińskie tylko z opowieści,-powiedz mi-jaka turbina podlega normom europejskim,czy światowym-przecież to nie jest towar wymagający chomologacji ,tylko występuje jako część zamienna,tak samo ,jak ten kit do renowacji turbin-z linka ,który podał Rysiek-to nie jest objęte żadną normą-po prostu jest zrobione przez firme XXX-w tym wypadku pochodzącą z Włoch-co nie mówi nam o tym,że jest lepsze/gorsze od chińskiego odpowiednika, po prostu nie pochodzi z Chin,ale jaka firma to produkuje?Ktoś ją zna? to że jest umieszczona we włoskich Alpach,wcale nie wskazuje na lepszą jakość od tych z okolic Shanghaju,czy Pekinu-jedynym PEWNYM zamiennikiem są produkty,na których bazuje firma Audi,czy inne znane marki aut,a te są drogie,ze wzgledu na jakość i gwarancję trwałości i dlatego wielu się decyduje na nie,a nie na te z Kraju kung-fu
  9. jak by wszyscy czytali poprzednie posty-nie trzebaby wszystkiego tłumaczyć od początku-powyższy post wszystko wytłumaczył
  10. turbiny się nie zalewa olejem, jest połączona z silnikiem-nie ma wlewu do uzupełniania,bo to jest jeden sytem olejowy i jeden system chłodzenia cieczą
  11. Andrzej-nie chcę się spierać-znam osobiście przypadki turbawek i innych podzespołów własnie z chin i śmigają aż miło a kiedy rozpętała się burza tu na Forum na takie tematy-zacząłem zwracać na takie sprzęty baczniejszą uwagę-nawet z chin już badziew nie przychodzi,bo nikt tego by nie kupił-podwykonawcy po prostu szukają tańszych zamienników,ale bez przycinania na materialach,tylko na jak najtańszej sile roboczej-a ta jest właśnie tam,wiem,że jakość stopu może być inna,niż oryginał,bo ten jest strzeżony i jest tajemnica firmy-ale przecierz nie takie tęgie głowy znają sie na tym i można wykonać stop identyczny,lub alternatywnie dobry
  12. jest tylko jeden olej w silniku i płyn-dokładnie ten sam ,co w zbiorniczku-więc dalej nie rozumiem po co napisałeś posta skoro uważasz,ze każdy kierowca to wie,no chyba,że nie wiedziałeś-to inna sprawa...
  13. no właśnie,po co przepłacać,jeśli można to zrobić samemu ale i chinol przecież z plastiku nie będzie,tylko z tego samego materiału,czy w chinach mają inna gumę do uszczelek,czy mosiądz jest mniej mosiężny-chyba nie-tu bardziej obawiałbym się,czy to mozna spasować do innej turbiny,niż był brany "wzór"
  14. napisz do Albinka kliknij tu na profil mieszka w Bradford-więc masz pare minut drogi do niego
  15. jeśli chodzi o jakość to warto zapytać sprzedającego,skąd to ma i czy zna tego pochodzenie-to jest tak,jak z turbawkami z USA,jakis tam rzemieślnik zbiera części z chin,czy innego kraju Azji i składa to u siebie-z tąd wysyłka i kraj pochodzenia moze być inny niż w rzeczywistości
  16. podsunąłeś mi dobry pomysł,bo i u mnie lezy K03 z luznym wirnikiem
  17. a napięcie dochodzi do rozrusznika?wepnij aku i sprawdz miernikiem,albo zwykłą żarówką
  18. no widzisz i tu jest cały sęk-jedni ,włącznie z producentem proponują odłaczenie aku dla bezpieczeństwa-inni-omijają to i nic się nie dzieje,ale jeśli się coś wydarzy,bo nie odepnie sie aku-do kogo miec pretensje? co do poduszek-zdejmowałem bez odłączenia aku i to samo z podpinaniem-nic sie nie stało,bo od wystrzału jest czujnik,który tym staruje,ale jak będzie coś uszkodzone-wystrzeli,to samo jest z licznikiem,radiem,czy czymś innym-jeśli po drodze od aku do elementu,będzie coś uszkodzone,przetarty przewód,czy cokolwiek-może sie coś wydarzyć i bezpieczniej i bardziej profesjonalnie jest odpiąć aku-to tylko dwie śrubki i spokój
  19. w avancie na tyle będzie inna twardość-tu poczytaj jest opisane co i jak,razem z numerami http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155847.0 i tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=66166.0
  20. odłączenie aku to nie to samo,co wypięcie wtyczki,bo pomiędzy wtyczką,a aku-jest bezpiecznik,jeśliby było to takie proste-nie stosowano by ich dotyczy to zarówno odpinania ,jak pózniejszego podpięcia wtyczki do podzespołu
  21. przy mojej budowie-to 4,25 :polew:
  22. to jest Was czterech ja będę duchem z Wami
  23. ...fotki mi jakies wklejcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.