Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeszcze nie,ale w przyszłym tygodniu sie tym zajmę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no zobaczymy
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
jakbyś poczytał przynajmniej dwie ostatnie strony-nie pytałbyś 1BA 16mm-standardowe zawieszenie 1BE 18mm-S-line 20mm-S4 B6 22mm-RS4
-
[ALL] Model Silnika
na bloku silnika z przodu powinien być wybity kod silnika no i na wlepkach w bagażniku i ksiązce serwisowej
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no i jak tam spot Panowie?
-
[B6 AVF] Problem z centralnym zamkiem!
ja bym sprawdził kable pomiędzy słupkami a drzwiami-u mnie też się tak zaczynało,a potem cały kabel poszedł do wymiany
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
bierz małego na spota
-
[B6 ALT] Potrzebny log z przeplywki
silniki benzynowe na wolnych obrotach będą pokazywac takie same wartosci z przepływki,bo mają podobne obroty w tym zakresie,dlatego logi statyczne nic ważnego nie powiedzą o kondycji silnika,czy samej przepływki logi dynamiczne są pod obciążeniem silnika i wtedy widać co sie dzieje z silnikiem,czy jego podzespołami dlaczego tak twierdzisz i skąd wiesz,jakie wartosci być powinny? granice tolerancji są spore,bo nawet do 10g/s pod obciązeniem,w zależności od kondycji silnika,wynik z przepływki na wolnych także moze być rózny w zależności od temperatury i ciśnienia atmosferycznego otoczenia-ECU to wszystko sam reguluje-jeśli coś te wartosci zaniża,lub zawyża-ECU generuje błąd w sterowniku,jeśli go nie ma-wszystko mieści się w granicach normy i tolerancji
-
[B6 AVJ] Tylna klapa i siłowniki SEDAN B6
tylko zamek-klapa sie nie podniesie
-
[B6 ALT] Problem z akumulatorem i światłami
ja myślę,że standardowo VAG wiele powie na ten temat-podepnij,zobacz jakie błędy i napisz
-
[B6 ALT] Potrzebny log z przeplywki
przepływka przy ponad 6tys pokazuje 103 g/s i to jest norma dla tego silnika,ale są dziwne wahania 5600 i w górę-nie wiem,co to mogło spowodować-statycznych w benzynie sie nie robi,bo one nic nie odzwierciedlają ważnego dla silnika
-
Czy mamy w Klubie projektanta wnętrz ?
pisząc,że w miarę możliwości parter będzie jasny-wiec zakładam,że pewnie będzie ciemny-wieć postaraj się o jasny wystrój wnętrza,w miarę możliwosci duże okno,a jesli to nie bedzie możliwe-zamontuj sobie tunel świetlny http://www.e-mieszkanie.pl/a/1545,swietlik-tunelowy można to umieścić w dowolnym miejscu daje dużo światła,bosam tunel jest z polerowanej na lustro blachy-więc światło się odbija i dochodzi na dół
-
[B5 APU] Powtarzający się błąd 16989
ten model nie posiada szyny CAN
-
Czy mamy w Klubie projektanta wnętrz ?
no to daj zdjęcia,jak to wygląda teraz
-
Czy mamy w Klubie projektanta wnętrz ?
ciemny parter,czy jasny?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
:good: :good: :good: :good: pamiętajcie-jedno miejsce zawsze dla mnie trzymajcie
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
wystarczy poszukać w necie i przykładów na to,jak obrobić mapę jest kilka,link był przykładowy do Forum tu przykład,jak obrobić mapę Parte 1: Cargar Archivo en Winols 1.500.wmv Parte 2: partes del archivo cargado y modificacion de mapa egr.wmv Parte 3: Factor Corrector y Precisión.wmv i do innego auta inny program Parte 2:Videotutorial ECM2001.wmv http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=26663 na forum passata-jest "jakieś" info... problemem jest,czy znajdziesz w necie dokładnie to,czego szukasz(czytaj -dokładnie mapy do swojego silnika) bo pomocnych materiałów jest wiele-resztę trzeba samemu -nieprzespane noce z laptopem w aucie,spalone hektolitry paliwa,długie noce na necie w poszukiwaniu czegokolwiek pomocnego... :gwizdanie:
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
i tu się mylisz http://www.chiptuners.org/forums/viewtopic.php?t=132
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie-widzę,ze powoli się zaczynają rozkręcać spotkania w Legnicy-to dobrzejak już będzie stała miejscóweczka na takie spotkania-zedytuję pierwszego posta-tak,żeby każdy nowy,który będzie chciał sie spotkać-nie miał problemów z dotarciem
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jeśli kupujesz motor,samochód,traktor et cetera-dostajesz przy zakupie sekcję 10-jako nowy właściciel i czekasz,aż Ci odeślą cały dowód rejestracyjny potem ten dowód rej.do prztłumaczenia- w Polsce wypełniasz sekcję 11 (Fioletową) i odsyłasz do DVLA,potem przegląd i rejestracja-wszystko już w PL
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
n o to czekam na filmik i toty
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wszyscy zajęci :gwizdanie:
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
w nówkach ani na szrotach też tego nie widziałem, za to widziałem na regenerowanych wiesz-taki balans ma sens,bo jeśli wirnik "dostanie" większego luzu poprzecznego-to i łopatki "chodzą" szerzej,więc z pewnością coś się "wytrze" na brzegach łopatek
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
wiedziałem,ze nie zapomnisz :kox: :kox:
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
ja nigdy czegoś takiego na łopatkach nie widziałem,ale nigdy też sie zbytnio nie przyglądałem-jutro spojrze na tą,co mam na półce-ori nigdy nie regenerowana,ale pewnie w fabryce też to sprawdzali i "doważali",czy "balansowali"-jakkolwiek zwał...