Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. a sprawdzałeś wtrysk na 1 cylindrze?zamień wtryski i zobaczymy ,czy to coś zmieni-może wtryskiwacz zapchany
  2. czyli to moze być wina przeglądarki [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________zmieniłem przeglądarkę na Chrome-poszło od kopa-dzięki za sugestie
  3. mała superata wyszła,ale co tam...
  4. nigdy nie miałem potrzeby wymieniać,ale jak odepniesz od cewek-to pewnie znajdziesz drugą wtyczkę na końcu,jesli nie chcesz się bawić-oddaj auto do mechanika i niech Ci powie,jak to zrobić
  5. w UK -tak,dasz radę zjeść,ubrać się opłacić rachunki,ale jak dwie osoby pracują i jedna na pełen etat,bo jesli tylko Ty będziesz pracować,a żona/dziewczyna et cetera będzie siedzieć w domu-to będzie trochę ciężko,zakładając,że będziesz mieć najniższą średnia krajową Jak dobrze rozplanujesz pieniądze-to i kredyt dasz radę spłacać,ale nie licz na jakiś od razu-zdolność kredytową,buduje się latami-jedno potknięcie i zamykają sie drzwiczki-więc trzeba mierzyć siły na zamiary
  6. no to kable-nic innego już nie pozostaje
  7. dzięki-spróbuję i dam zna
  8. winda 7,na Viscie nie ma problemów,bo w laptopie siedzi i drukuje normalnie-na 7 jakoś nie chce...przeglądarka IE i na 7 i na Viscie
  9. na razie masz oficjalne upomnienie za taki post-następnym razem nie będę taki wyrozumiały,co on takiego wniósł do tematu?
  10. -moduł i manetka jest taka sama w obu przypadkach-więc przekładasz tylko z jednego auta do drugiego
  11. przewody na 100% te pomiędzy drzwiami,a słupkiem
  12. właśnie oglądałem ostatnią rundę-żenua.... Krzysztof Diablo Włodarczyk Francisco Palacios 12 RUNDA i WERDYKT WALKA WIDEO 02/04/2011
  13. HYHYHY Były, były no właśnie wtedy powieki były najcięższe,ale co tam fajnie się śpi przed telewizorem
  14. ...a hymny były? bo coś mi się kojarzy
  15. 101000063AC wg etki taki symbol mają-"long life NGK"
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=175137.0;highlight=migający+checkhttp://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152106.0;highlight=check+miga
  17. czyli nic nie straciłem,bo usnąłem,jak diablo wychodził do ringu...
  18. jak miga check-to świeca niedomaga-poszukaj-sam o tym pisałem
  19. wszystkie B6 1,8T technicznie się nie różnią,poza osprzętem-np dodatkowy cooler,odma,turbo itp-blok i wszystko w środku pozostaje to samo
  20. wszystko zależy od tego,co potrafisz i czy zainteresujesz tym potencjalnego pracodawcę-powiem tak,musisz przekonac go,że zatrudnienie Ciebie-to będzie dobry pomysł i jeśli planujesz zostać w Anglii-nie wahaj sie o tym mówić,wtedy możesz liczyć na dodatkowe szkolenia i kursy,a czy jest czego szukać? a czego szukasz? jeśli liczysz na kokosy-to niestety tu ich nie ma,może jest łatwiej w niektórych dziedzinach,ale wciąż trzeba płacić rachunki i kupować jedzenie,a ceny wzrosły wszędzie-nie tylko w PL w części,gdzie mieszkam-praca jest w budownictwie,ale dlatego,że sie cieplej robi i ludzie chcą uporządkować to,co maja...jeśli znasz język-to zawsze sobie poradzisz i znajdziesz jakies zajęcie na tydzień,czy dwa-potem znajdziesz kolejne itd trzeba chodzić i szukac-samo nie przyjdzie,ale to samo jest w Polsce,czy Niemczech,w UK bardzo prosto jest założyć własną działalność-np jako mechanik-serwis aut,czy myjnia mobilna-zrobisz dwa,trzy auta dziennie i po kilku tygodniach-będziesz mieć stałych klientów-najlepiej wbić sie w tereny turystyczne,gdzie jest duża rotacja ludzi-akurat w północno-wschodniej części UK,tu gdzie mieszkam-jest całkiem przyjemnie i można zarobić,ale to nie znaczy,że nie spocisz się przy tym...
  21. na Krzyśka dają 1,28 ,a na Palacios'a 3,50...więc jest faworytem
  22. nie to nie jest standard

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.