Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. no podmie i zobaczysz,ale stawiam na aktuator
  2. jeśli dalej przeładowywuje-to już tylko aktuator pozostaje- sprawdź pompką i manometrem jakimś-przy max doładowaniu-standardowo jest ustawiona na około 0,60 bara-powinna się "sztanga" aktuatora przesunąć i teraz są dwie opcje jeśli sie ruszy,przy tym ciśnieniu-to znaczy,że klapka WG,w turbinie się dalej nie otwiera z jakiegoś powodu jeśli się nie ruszy-to znaczy,że aktuator do wymiany
  3. coś w tym jest ja sam zacząłem oglądać wyścigi,a to dlatego,że Kubica się tam pojawił,a teraz,jak Go tam nie ma-oglądam,bo to już trzeci sezon z F1-choć fajnie by było znów Go zobaczyć,szczególnie teraz,kiedy bolid jest niezły i ma potencjał...no cóż-szybko zleci,a Robert kiedyś wróci teraz moim faworytem jest Petrov i jemu kibicuję
  4. dokładnie
  5. spływ oleju trzeba przerobić-poza tym P&P
  6. kurva-Paweł-nawet na jeden dzien wpadłbym... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 00:19_________________________________________________ no to na mnie możesz liczyć :kox: :kox: :kox:
  7. jest na dolocie powietrza-dwa wężyki odchodzą od niego-jeden od kompresora turbo,drugi do aktuatora
  8. seria AVJ spokojnie bez trybu awaryjnego pompuje sobie 0,80 bara-po trzech sekundach doładowania powyżej 0,85,następuje tryb awaryjny i doładowanie nie wzrośnie wyżej ,niż 0,20 bara,w peacku doładowanie może dojść-w zależności od stanu turbiny-nawet do 1,5 bara-jak założyłem nową turbinę-to wskaźnik 1,5 Bara zamykało
  9. AVJ -seria nie pompuje około 0,7 bara :gwizdanie:
  10. wszędzie cofają przebiegi-niestety,bo to jest najprostsze
  11. kasując błąd o przeładowaniu-auto wychodzi z trybu awaryjnego-szukaj przyczyn przeładowania od zaworu N75,wężyk z n75 do aktuatora i sam aktuatorco do temperatury-jaki przebieg ma auto? może pompa wody też nie domagać,lub nie ma dobrego przepływu chłodziwa co do logów- autko ma chipa na około 170+ choć logi niedokładne-od 2tys noga w podłogę i nie odrywasz od podłogi aż do odcinki
  12. Panowie-przy elektronicznej przepustnicy,nie trzeba robić adaptacji,bo ona jest za każdym razem,jak dostanie prądu-odpięcie aku,kostki,czy samo przekręcenie kluczyka-powoduje to samo-adaptację za każdym razem sienkol-powiedz,czy masz powrót paliwa z listwy,czy na filtrze-bo jak masz stałe ciśnienie na listwie(jak jest w B6) to moze tez być wina regulatora ciśnienia,który jest w filtrze paliwa-tylko wymiana filtra pomoże
  13. no to pozazdrościć takich wyników u mnie zawsze jakieś korekty są,tylko mój silnik ,dawno zapomniał,jak wyglądają seryjne ustawienia
  14. ale po co ma odkręcać przewód olejowy?
  15. a sprawdzałeś te kolumny po 10 minutach jazdy,czy od razu wszedłeś na wolnych obrotach?
  16. trzeba kupić vaga i licencję ,a nie pirata na EBAYu,czy Allegro :gwizdanie:
  17. ...a te ławeczki ,z tyłu na klapie-to w jakim celu są?
  18. skasuj i zobacz,czy się pojawi znowu
  19. kurcze-nie wiem,czy w B8 można tak samo,jak w B6/B7 ale spróbuj tego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137128.0 a VIN przyucza się w adaptacjach jakoś na 60-którymś-przeleć od 60 w górę,albo 61,lub 62,ale 100% pewności nie mam
  20. nie generują nawet,jeśli jeden SMD się spali...
  21. w blokach pomiarowych ,na kanale 003-pokaże Ci obroty w adaptacjach,na kanale 01-odczytaj wartość
  22. no to pięknie-pewnie mu klamka spadła do ziemi,a na ile masz zrobiony silniczek
  23. 031 w normie,jak możesz to zrób jeszcze 032 tam, gdzie będą dwie kolumny z procentami-tak po dziesięciu minutach normalnej jazdy wejdź w tą grupę i zrób skan,ile procent jest na minusie,czy plusie-powinno być najbliżej zera obie kolumny
  24. najlepiej pomalować element od załamania,do załamania,czy listwy,bo wpylić się w kolor-jak ktoś nie umie-będzie niezmiernie trudno... -okleić taśmą,pomalować,na koniec bezbarwny i spolerowac na załamaniu-nawet,jeśli nowy kolor będzie ciut ciemniejszy(bo stary lakier płowieje i blaknie)to na załamaniu nie będzie widać,bo światło inaczej pada najlepiej potrenoweać na starej pralce,czy lodówce,żeby nie było zacieków,niepotrzebnych zgrubień itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.