Treść opublikowana przez domjenick
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ale sie tam zazieleniło...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
siema Domdżennik :naughty: :naughty: wklejajcie fotki
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
wczoraj zastanawiałem się gdzie jest jedynka w aucie,ale dziś już wiem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nic się nie będzie działo ,jak włozysz graty
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
witam-jak samopoczucie?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
siemka Jamaica squad :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jestem :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
Ile km będzie w ch... i jeszcze trochę możecie szykować nagrode za najdłuższy odcinek przebyty na Zlot
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
i ja za chwile zaczynam moją trasę
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
nadłoży sie czasu z 6 godzin i będzie luzik
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
ale to będzie w sobotę,czy niedzielę?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
w niedzielę ma być sprzątanie obiektu
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
PKSy jeżdzą normalnie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
jakies fotki wklejajcie
-
[B6 AVJ] brak mocy, błąd sondy 17511
003,020,031,032,115 do zlogowania-po skasowaniu i resecie zawsze będzie dobrze,bo ECu powraca do ustawień fabrycznych,potem z różnych powodów-jeśli jest coś nie tak z silnikiem-próbuje sie zaadaptować do nowej sytuacji-jesli nowe dane np. z przepływki ,turba itp przekraczają dopuszczalne tolerancje-wyrzuca błąd
-
Pomoc zamiast kary ? Apel o liberalizacje ustawy ...
a jakie jest dopuszczalne stężenie dawki THC w organizmie,jak to sie ma w przypadku alkoholu?
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
bądz pewny,że jak nie będę mógł Cię znalezć-przez mikrofona masz wołanko :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
nie
-
[ALL] Róznice między silnikami 1.8 turbo
poczytaj trochę-na ten temat jest tu na prawdę dużo
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
spróbuj przy zamknięciu przytrzymać,choć to nikła szansa-wydaje mi się,że będziesz musiał kupić nowy kabel,bo ten mogłeś przełamać w innych miejscach,jak je spinałeś-poszukaj tematu "domykanie szyb z kluczyka" w "Wrasztat,zrób to sam" powinien być opis,jak to zrobic na kostkach-niestety nie pamiętam jak i co,ale tam masz opisane
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
w sumie bagażnik masz pojemny
-
[B6 AWX] Brak zasilania prawych drzwi
podepnij vaga,jesteś pewnien,że wszystko podpiąłeś ,jak było przedtem?
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
jakimś vanem przyjeżdzasz Adaś?
-
[ALL] Róznice między silnikami 1.8 turbo
raczej jego osprzęt-TT ma inne wtryski,dwa coolery i naturalnie inny soft
-
[B5 ADP] Wtryskiwacze
a skąd wiesz,że czas je wymienić,coś się z nimi dzieje?co do samej wymiany-na każdym z nich masz numer seryjny-idziesz do ASO,czy innego serwisu,lub kogoś,kto sie zajmuje ich dystrybucją ,ebay,czy allegro i kupujesz taki sam