Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ale sie tam zazieleniło...
  2. siema Domdżennik :naughty: :naughty: wklejajcie fotki
  3. wczoraj zastanawiałem się gdzie jest jedynka w aucie,ale dziś już wiem
  4. nic się nie będzie działo ,jak włozysz graty
  5. witam-jak samopoczucie?
  6. siemka Jamaica squad :naughty:
  7. jestem :kox:
  8. Ile km będzie w ch... i jeszcze trochę możecie szykować nagrode za najdłuższy odcinek przebyty na Zlot
  9. i ja za chwile zaczynam moją trasę
  10. nadłoży sie czasu z 6 godzin i będzie luzik
  11. ale to będzie w sobotę,czy niedzielę?
  12. w niedzielę ma być sprzątanie obiektu
  13. PKSy jeżdzą normalnie
  14. jakies fotki wklejajcie
  15. 003,020,031,032,115 do zlogowania-po skasowaniu i resecie zawsze będzie dobrze,bo ECu powraca do ustawień fabrycznych,potem z różnych powodów-jeśli jest coś nie tak z silnikiem-próbuje sie zaadaptować do nowej sytuacji-jesli nowe dane np. z przepływki ,turba itp przekraczają dopuszczalne tolerancje-wyrzuca błąd
  16. a jakie jest dopuszczalne stężenie dawki THC w organizmie,jak to sie ma w przypadku alkoholu?
  17. bądz pewny,że jak nie będę mógł Cię znalezć-przez mikrofona masz wołanko :gwizdanie:
  18. poczytaj trochę-na ten temat jest tu na prawdę dużo
  19. spróbuj przy zamknięciu przytrzymać,choć to nikła szansa-wydaje mi się,że będziesz musiał kupić nowy kabel,bo ten mogłeś przełamać w innych miejscach,jak je spinałeś-poszukaj tematu "domykanie szyb z kluczyka" w "Wrasztat,zrób to sam" powinien być opis,jak to zrobic na kostkach-niestety nie pamiętam jak i co,ale tam masz opisane
  20. w sumie bagażnik masz pojemny
  21. podepnij vaga,jesteś pewnien,że wszystko podpiąłeś ,jak było przedtem?
  22. jakimś vanem przyjeżdzasz Adaś?
  23. raczej jego osprzęt-TT ma inne wtryski,dwa coolery i naturalnie inny soft
  24. a skąd wiesz,że czas je wymienić,coś się z nimi dzieje?co do samej wymiany-na każdym z nich masz numer seryjny-idziesz do ASO,czy innego serwisu,lub kogoś,kto sie zajmuje ich dystrybucją ,ebay,czy allegro i kupujesz taki sam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.