Treść opublikowana przez domjenick
-
F1, Rajdy i Motorsport
...będę bronił Petrova-nie powinna się urwać nawet po czymś takim... :gwizdanie: błąd fabryczny drążka...
-
F1, Rajdy i Motorsport
kiera mu się urwała wcześniej... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
przecież to nie jego wina,że kiera mu się urwała-nie popełnił żadnego błędu-no chyba,że tak mocno chciał skręcić,ze ją urwał...
-
[B5 ADR] Błąd (16486) Coś z przepływką. I co teraz? Proszę o pomoc.
zrób loga z przepływki i będziesz wiedziec,czy do wymiany,czy to problem z kablem
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
rzeczy czasem się psują-skoro pilot był używany wcześniej,a teraz nie można go dograć do modułu,a także nie można go dopisać do innego auta-jest popsuty...ludzie czasem oczekują cudów i magicznych porad i nie dopuszczają do siebie myśli,że coś jest bezpowrotnie popsute i wymaga kupienia nowego elementu,części,pilota et cetera...
-
[B5 ARG] Audi A4 125 km 1.8 benzyna jakie odczucia?
z tymi stwierdzeniami-to lekko przesadziłeś...wpisując w wyszukiwarkę ADR,czy ARG-wyrzuci ponad 30 stron "bezawaryjności" i "bezproblemowego" użytkowania
-
F1, Rajdy i Motorsport
przeciez Nick 6 a Petrov 8 Mozna tylko sobie wyobrazić który byłby Robert :gwizdanie: kurcze-myślałem,że on w drugiej 10
-
F1, Rajdy i Motorsport
Petrov idzie dobrze-zaczynam Mu kibicować -Nick cieniutko,ale zobaczymy jutro...no ale co robi Vettel-kurcze znów PP
-
F1, Rajdy i Motorsport
oglądam
-
[ALL] Turbo K04-15 popsuło się po wymianie oleju - zdjęcia
zle dobrany? o zle dobranym oleju można mówić,kiedy zalejesz 15W40 i w tym czasie,będzie -40*,ale nie jak zalejesz 10w40,czy 5w40,czy nawet 0w40 w okresie wiosenno-letnim,w tym czasie możnaby zalać nawet 15w40,bo tak proponuje producent,ale nikt się nie bawi w zmiany oleju na letni,czy zimowy-większość używa oleju "uniwersalnego",na którym mozna jezdzić z powodzeniem cały rok,oleje nie odbiegają od siebie tak bardzo,że sama zmiana oleju może spowodować uszkodzenia turbiny zaraz po zalaniu,bo są jeszcze inne wrażliwe punkty w silniku,którym olej pomaga w poprawnym funkcjonowaniu
-
[ALL] Turbo K04-15 popsuło się po wymianie oleju - zdjęcia
cos w tym jest,bo jak dwa lata temu jadąc do Polski-zarżnałem turbinę-to we Wrocławiu w RSie-od razu wymienili mi ten przewód,przyczyny zarżnięcia turbiny były inne,ale teraz własnie skojarzyłem fakt o przewodzie zasilającym tylko po zdjęciach widać ułamaną łopatkę,a przy potężnym luzie-byłyby ułamane,lub "zeszlifowane" z jednej strony przynajmniej trzy...
-
[ALL] Turbo K04-15 popsuło się po wymianie oleju - zdjęcia
...i mnie się wydaje,że to nie jest wina oleju,jak na moje oko-to jest wina fabryczna wirnika-ścianki części zimnej wyglądają normalnie-tylko część gorąca dostała ostro po d*pie-tak,jakby nagle turbo dostało wibracji i uderzyło o ścianki,lub łopatki pękły pod wpływem temperatury -trzeba by je rozebrać i przyjrzeć się z bliska,najlepiej porównać wirniki z takim samym egzemplarzem turba,porównać stopień zużycia,luzy itp...chyba,że nagle nie dostała oleju,lub wody i temperatura rozszerzyła metal i dostała wibracji-nie wiem-tak tylko spekuluję...ale jeśli nie ma potężnych luzów-to tylko wada fabryczna metalu łopatki pozostaje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
średnio od 175,do nawet 200,ale to tak,jak Rysiek napisał -zależy od silnika
-
[INNE] Mercedes sprinter-SAFE na wyświetlaczu-jak wprowadzić kod?
no właśnie nie ogarnąłem-będę wdzięczny,bo odkąd zacząłem jezdzić tym vanem-bez muzyki jakoś cicho... [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________i co tam-dziś już czwartek-dowiedeziałeś się :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nie pokazuje temp. zewnetrznej na zegarach
czujnik temperatury znajduje się z przodu,na dole chłodnicy,przypięty do chłodniczki wspomagania
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
immo,check,aku,EPC,air bag
-
[ALL B5] Problem z hamulcami
taki objaw-to na pewno nie jest zapowietrzony układ-przy zapowietrzonym układzie-hamulce prawie nie działają-kilka razy trzeba wcisnąć pedał żeby był efekt-tu jest coś innego-sprawdź zacisk,bo nie odbija
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
skoro w 1,8T upchniesz dwa-to i u Ciebie też da radę...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a nie możesz drugiego zamontować po drugiej stronie?
-
[ALL] Żarówki LED H7/H4??
a niby dlaczego?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a jaki problem zrobić?
-
[B5 AEB] Wymiana turbiny
nawet nie,po prostu technicznie jest to niemożliwe,żeby turbina zakręciła się szybko bez oleju-ciśnienie wzrasta wraz z obrotami,więc jedno automatycznie eliminuje drugie
-
[B5 AEB] Wymiana turbiny
a czy jak turbinę nową kupujesz sprawdzisz,czy sie wirnik kręci-to ją uszkodzisz? to samo,jak ją założysz-na wolnych obrotach turbo sie obraca wolno,ale zanim sie zacznie obracać,na prawde szybko-ciśnienie ponad dwóch barów-(średnio)-wypełni system na tyle,że jej nie zatrze
-
[B5 AEB] Wymiana turbiny
można,ale to zbyteczne,bo przy rozruchu silnika ,ciśnienie oleju wzrasta na tyle,że wypełnia system momentalnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A byly takie w ogole? myslalem ze A8 to od 3.0 w gore były... [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 19:52_________________________________________________ o ile dobrze pamiętam to Paweł paw1972-jest z Bristolu,ale dawno Go tu nie widziałem-prędzej na AKP