Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
nie Tomek-jeszcze nie [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 12:45_________________________________________________Kuba-chodzi mi o cenę-jest dobra,ja zapłaciłem za całość 143 F-więc za ten zestaw,co podałes w linku-cena przystępna
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
Kuba-ja kupiłem te tarcze,ale tylko przód http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300336138102&ssPageName=STRK:MEWNX:IT do tego klocki Ferodo http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-1-8-T-quattro-FERODO-Front-brake-pads-04-/220613640298?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item335d99006a na tył zwykłe tarcze i klocki też Ferodo na przód założyłem wczoraj,po Zlocie założę tył,do tej pory przód powinien sie dotrzeć-więc o efektach dam znac
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
No raczej, chyba że chcesz mieć gejzer pod maska Ale jeśli masz dostęp to sprawdź jeszcze VAG-iem, tak dla świętego spokoju. jeśli to wina pompy-to vag tu nic nie pomoże -wzrost temperatury może miec dwa zródła-niesprawny termostat,lub zakłócenia w cyrkulacji płynu(zatkany układ,lub uszkodzona pompa wody)
-
[B5 ADR] Temperatura rośnie co jest?
obstawiam pompę wody-też mi sie kiedyś rozleciała-to normalne-pompy wody wytrzymują około 180tys ,więc niektóre wytrzymają mniej,lub więcej
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Starałem się a tam,zakręciłeś ruletką i samo wyszło...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
o i kolega z Lubina chciałby przyjechac-no to dawać Panowie
-
[B5 AFN] Dopasowanie pilota centralnego zamka
tak
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
powiedział,że będzie się starał,choć nie ukrywał,że będzie ciężko...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
myślę,że realnie 22-22.30 powinienem już być
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
najwyżej się wbijemy komuś do pokoju,jak Go nie upilnujemy :kox: do Huga i Nosferskiego :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:good: Ktos z nas musi trzymac klucz od pokoju, bo jak Poziek go przygarnie to może nam grozić spanie pod drzwiami w piątek-będziesz musiał się tym zająć -jak gadałem z Pozkiem-obiecał nie pić cytrynówki w dużych ilościach-będzie na mnie czekał-przynajmniej tak mówił,ale to się okaże w piątek... :decayed: :decayed:
-
[ALL B7] Jak zakodować kluczyki
a są jakieś błedy w sterowniku?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dawaj
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Poziek i Sławek
-
[ALL] Sprzedający 312MC
ja myślę,że już czas zakończyć rozmowę na temat tego oszusta-w watku są osoby,które mają dostęp do informacji,na temat miejsca jego pobytu-więc się z nimi kontaktujcie-dalsza rozmowa-to tylko dodawanie posta do posta...
-
[ALL B6] Problem z tylnim kołem
na pewno się coś przestawiło-zbieżność i kąt z tyłu do przeglądu
-
[B5 AFN] Dopasowanie pilota centralnego zamka
jeśli auto było wyposażone w pilota-to można dopasowac inny,bo jeśli sterownik jest tylko "na klucz" to już tylko wymiana
-
[ALL] Pytanie dotyczące wydechu
nie znam się na takich wyliczeniach,ale wiem,że fabrycznie zawsze jest "zapas",bo producent przewiduje każdą opcję,nawet opcję przytkania katalizatora ale niech się wypowiedzą fachmani od wydechów
-
[B5 AJM] Przegrzewanie się silnika
a no to teraz już jaśniej się zrobiło ja bym obstawiał,na brak obiegu
-
[B5 AJM] Przegrzewanie się silnika
sorry-nie doczytałem ,ale dalej twierdzę,ze przegrzewanie się silnika,to nie jest wina przepływki-skoro wiesz do czego ona służy-powinieneś problemu szukać gdzie indziej-najpierw sprawdz drożność ukłądu chłodzenia,bo jeśli przestało grzać-to pewnie obieg jest zatrzymany,lub częściowo przytkany i to może być przyczyną przegrzewania się auta-może pompa wody Ci padła i nie ma obiegu-musisz wszystko sprawdzić,zaczynając od rzeczy,które są bezpośrednio powiązane z układem chłodzenia silnika
-
[B5 AJM] Przegrzewanie się silnika
ale co ma przepływka do przegrzewania się auta? Przepływka-to może być jeszcze jeden problem,a nie przyczyna przegrzewania się auta-jeśli temperatura nie dochodzi do 90 stopni-to walnięty termostat,a nie przepływka,bo ta tylko mierzy ilość powietrza potrzebnego do ustalenia dawki paliwa,a nie temperatury,no i kolejna rzecz-piszesz,że auto się przegrzewa,a nie osiąga 90 stopni?
-
[B5 AFN] Dopasowanie pilota centralnego zamka
z pewnością ten typ pilota nie jest oryginalny z audi-więc żadna metoda tu nie zadziała
-
[ALL B5] Nie działa kierunkowskaz przedni
pewnie jakiś kabel
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no co? na Zlot jadę
-
[ALL B6] Przestały działać piloty centralnego zamka
spróbuj innego vaga straszego 312 lub cos podobnego