Treść opublikowana przez domjenick
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
zróbcie jakieś fotki
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak Ci powiem,jaką trasę mam do zrobienia na Zlot-to będziesz sie długo śmiał-wyjazd zaczynam,tak jakoś wieczorem-walę do Newcastle,do kumpla przekimac noc,bo rano autokarem do Birmingham jadę,na lotnisko,z tamtąd do Krakowa,potem dojazd do Zakopanego,do Bukowiny-lub,jak dobrze pójdzie-od razu do Bukowiny-będę tam jakoś koło 21,no może lekko po 21 czyli wszystko raem-jakies 24 h w trasie
-
[ALL B5] Szybkie pytanie dotyczące wymiany żarówek podświetlenia licznika
zawsze się odłacza aku,przed wypięciem ważnych podzespołów elektronicznych,bo nagłe odcięcie od zasilania moze spowodować uszkodzenie elementu-może się zdażyć,że nic nie będzie,ale jak chcesz-to ryzykuj
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
uwierz mi,że gdyby nie bariera odległości-byłbym tam na pewno
-
[ALL B6] Jak wymontować licznik
każde urządzenie elektroniczne,zanim wypniesz-powinieneś odpiąć aku
-
[B5 ADR] Brak dostępu do engine 01 powyżej 025
jaki vag? i co chcesz vagiem zmieniać w blokach pomiarowych?
-
Wyjąłem turbo, jutro wstawiam-co z olejem i borygo?-help
cieniasek-CTV napisał o tym 5 lat temu :gwizdanie: patrzysz coś na daty ostatnich postów?
-
[B5 AMX] Ciśnienie oleju
autodata tyle podaje
-
[B5 AMX] Ciśnienie oleju
2 bary/2000 rpm
-
[ALL B6] Ocena i opinia
zrób zdjęcie wlepki z bagażnika i z książki serwisowej
-
[B5 AEB] Jaką opcję wybrać -> TURBO
no to zamykam
-
[B5 AEB] Jaką opcję wybrać -> TURBO
ja myśle,że jeśli zdecydowałeś,to dalsza rozmowa będzie nabijaniem postów,bo wszystko jest na Forum
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
miesiąc do Zlotu-czego się spodziewasz
-
[ALL] SDI czy da się podnieść moc ?
sdi dobre dla taryfiarzy-w Uk bardzo popularne są skody SDI-mało palą-to chyba jedyny plus
-
[B6 AVJ] Jakie jest prawidłowe ciśnienie oleju
- [B6 AVJ] Jakie jest prawidłowe ciśnienie oleju
to samo ,co w ADP- [ALL B7] Jak zakodować kluczyki
podjedz na spota-postawisz jakiegoś 4-paka piwa i Ci chłopaki zrobią- Bixenon Xenon od A do Z
Panowie skupcie się na Biksenonach ,a nie zderzakach,bo robicie OT,a wiecie co za to jest :gwizdanie:- [B6 AWX] Rura gumowa od intercoolera ,puchnie
zrób logi,będzie wiadomo,czy ciśnienie w kolektorze jest takie,jakie powinno byc-wtedy będziesz wiedział,czy coś tam blokujemożesz tż odkręcić tę rurę i zobaczyc,co tam jest- [B6 AVJ] Jakie jest prawidłowe ciśnienie oleju
do ADP do AVJ- [B6 AWX] Rura gumowa od intercoolera ,puchnie
podpiąć do auta i zobaczyć co "powie" jeśli coś jest zatkane-nie dostaje powietrza,więc i korekty dawki będą,a te wiążą sie z błędami w sterowniku[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 12:24_________________________________________________zloguj ciśnienie doładowania- [B6 AWX] Jakie klocki BOSCH do tarcz 288 mm ?
na sto procent mam ate sprzedawca próbuje mi kit wcisnąć,bo złe wysłał a co do zacisków z S-nie mam na razie pieniędzy na taki upgrade [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:46_________________________________________________a jeszcze jedno-tak,żebym był pewien-Lucas by tylko w B5,czy w B6 też?- [ALL B7] Jak zakodować kluczyki
no ale bez vaga i tak nie namierzy które- [ALL B7] Jak zakodować kluczyki
nie kombinuj-tylko szukaj gogoś z vagiem-procedura jest taka sama ,jak w b6- [B6 AWX] Jakie klocki BOSCH do tarcz 288 mm ?
FDB 1451 do czego są te klocki-bo kupiłem do siebie,i mi przysłał te,wiem,że powinny być FDB 1717 i teraz czekam na ruch tego sprzedawcy,bo jestem pewien,że na aukcji były ferodo FDB 1717,ale gość chce mi wcisnąć FDB 1451 i twierdzi,że pasują-wiadomo,że do tych zacisków,co mam-nie ma szansy na wciśnięcie tych klocków-chciałem wiedzieć,czym się różnią poszczególne numery poza wyglądem - [B6 AVJ] Jakie jest prawidłowe ciśnienie oleju