Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. zróbcie jakieś fotki
  2. jak Ci powiem,jaką trasę mam do zrobienia na Zlot-to będziesz sie długo śmiał-wyjazd zaczynam,tak jakoś wieczorem-walę do Newcastle,do kumpla przekimac noc,bo rano autokarem do Birmingham jadę,na lotnisko,z tamtąd do Krakowa,potem dojazd do Zakopanego,do Bukowiny-lub,jak dobrze pójdzie-od razu do Bukowiny-będę tam jakoś koło 21,no może lekko po 21 czyli wszystko raem-jakies 24 h w trasie
  3. zawsze się odłacza aku,przed wypięciem ważnych podzespołów elektronicznych,bo nagłe odcięcie od zasilania moze spowodować uszkodzenie elementu-może się zdażyć,że nic nie będzie,ale jak chcesz-to ryzykuj
  4. uwierz mi,że gdyby nie bariera odległości-byłbym tam na pewno
  5. każde urządzenie elektroniczne,zanim wypniesz-powinieneś odpiąć aku
  6. jaki vag? i co chcesz vagiem zmieniać w blokach pomiarowych?
  7. cieniasek-CTV napisał o tym 5 lat temu :gwizdanie: patrzysz coś na daty ostatnich postów?
  8. autodata tyle podaje
  9. 2 bary/2000 rpm
  10. zrób zdjęcie wlepki z bagażnika i z książki serwisowej
  11. ja myśle,że jeśli zdecydowałeś,to dalsza rozmowa będzie nabijaniem postów,bo wszystko jest na Forum
  12. miesiąc do Zlotu-czego się spodziewasz
  13. sdi dobre dla taryfiarzy-w Uk bardzo popularne są skody SDI-mało palą-to chyba jedyny plus
  14. podjedz na spota-postawisz jakiegoś 4-paka piwa i Ci chłopaki zrobią
  15. domjenick odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Panowie skupcie się na Biksenonach ,a nie zderzakach,bo robicie OT,a wiecie co za to jest :gwizdanie:
  16. zrób logi,będzie wiadomo,czy ciśnienie w kolektorze jest takie,jakie powinno byc-wtedy będziesz wiedział,czy coś tam blokujemożesz tż odkręcić tę rurę i zobaczyc,co tam jest
  17. podpiąć do auta i zobaczyć co "powie" jeśli coś jest zatkane-nie dostaje powietrza,więc i korekty dawki będą,a te wiążą sie z błędami w sterowniku[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 12:24_________________________________________________zloguj ciśnienie doładowania
  18. na sto procent mam ate sprzedawca próbuje mi kit wcisnąć,bo złe wysłał a co do zacisków z S-nie mam na razie pieniędzy na taki upgrade [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:46_________________________________________________a jeszcze jedno-tak,żebym był pewien-Lucas by tylko w B5,czy w B6 też?
  19. no ale bez vaga i tak nie namierzy które
  20. nie kombinuj-tylko szukaj gogoś z vagiem-procedura jest taka sama ,jak w b6
  21. FDB 1451 do czego są te klocki-bo kupiłem do siebie,i mi przysłał te,wiem,że powinny być FDB 1717 i teraz czekam na ruch tego sprzedawcy,bo jestem pewien,że na aukcji były ferodo FDB 1717,ale gość chce mi wcisnąć FDB 1451 i twierdzi,że pasują-wiadomo,że do tych zacisków,co mam-nie ma szansy na wciśnięcie tych klocków-chciałem wiedzieć,czym się różnią poszczególne numery poza wyglądem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.