Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 AVJ] Wymiana uszczelki od pokrywy silnika !!!
jeśli wyciek jest z tyłu silnika-pomiędzy nim,a grodzią-to może być wyciek z przewodu zasilającego turbo w olej
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
które?
-
[B5 AKN] Audi a4 b5 2.5 TDI 150KM co wybrać.?
Arek-to kolejna Pani na Forum :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ziom, wpadłbym ale będę moczył mosznę w basenie popijając do tego martini z wódką, sprajtem i limonką a evką zrobiłbyś furorę na Balicach... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Dogadujemy się z północą i łapiemy się na wysokości Warszawy lub w innym miejscu gdzie przecinają nam się trasy.. Dalej dołączają inne zagubione owce.. I tak do samej BT :kox: Non-stop na CB i w kolumnie, ostatni zamyka i daje info do przodu, czy wszyscy przeszli to wpadnijcie wszyscy do Balic po mnie :naughty:
-
[B5 1Z] Spadł pasek rozrządu
więc go ustaw na znaki inaczej sie nie da ustawić-próbujesz wymusić na nas odpowiedz,której nie zna nikt i-jeśli sam zmieniłeś rozrząd-ustaw go ponownie,tak,jak pisze SotoM-inaczej się nie da ustawić-znaki mają się pokrywać, a na co dasz gwarancję? przecież nie wiesz,czy wałek rozrządu nie przesunął sie względem koła-niby jak chcesz to sprawdzić? wydaje mi sie,że chcesz założyć pasek i sprzedać silnik-licząc,że nic z nim sie nie stało-ale bądź pewien,że każdy,kto będzie chciał to kupić-zapyta,czy ten silnik działa i co mu powiesz?,że działa-przecież dopóki nie założysz paska i nie odpalisz-nie będziesz wiedzieć,więc licz sie z tym,że zawory mogły poodbijać sie na tłokach,lub powyginać-tak,czy inaczej samym założeniem paska sprawy nie rozwiążesz-lepiej rozebrać silnik i zobaczyć kondycję zaworów i tłoków-potem rozrząd i dopiero myśl o jego sprzedaniu
-
5 urodziny klubu :)
ale zleciało
-
[B6 AVJ] Zawieszenie
w książce serwisowej- jeśli seryjne/standard 1BA (nie jestem pewnien,ale ten model nie wychodził z fabryki w wersji S-line i obniżone fabrycznie do 1BE ) chyba,że ktoś zmienił sprężyny i amorki tu masz wszystko opisane http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155847.0
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:decayed: chociaż to na pocieszenie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
...ciekawe,co ja będę pamiętał z Bukowiny... :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Skąd tam te opocenie olejem?
jeśli trójnik od pokrywy zaworów nowy-to może być uszczelka pod pokrywą-przepuszcza,lub pękła-do sprawdzenia,albo przewód zasilający turbinę w olej-składa się z dwóch elementów -sztywnego i elastycznej plecionki-czasem na łączeniu tych dwóch elementów powstaje pęknięcie,lub po prostu ktoś kiedyś odkręcił tą rurkę i po prostu ją odgiął i za silnikiem-przy ścianie grodziowej-pękła-sprawdz,ale problem polega na tym,że na wolnych obrotach nie zobaczysz wycieku,bo ciśnienie jest za małe-z chwilą wejścia na obroty-ciśnienie się zwiększy i wtedy będzie uciekał olej-wytrzyj ,przejedz sie kawałek i zobacz ponownie -tam nic innego związanego z olejem nie ma tylko trzy elementy-trójnik,uszczelka,lub rurka zasilająca turbo w olej
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
moc na silniku-w ABS też jest kanał z niutami i mierzy moc na kołach,ale nie pamiętam który -sprawdz
-
[B6 AKE] Blokada na pompie wtryskowej
napisz do Witka-rogalotti powie Ci ,co trzeba zrobić
-
[B6 AKE] Blokada na pompie wtryskowej
ile Cię kosztował taki przyrost?
-
[B5 1Z] Jak otworzyć tylne drzwi lewe
pewnie nalezy i to jak najszybciej-nastepnym razem pukanie pięścią może nie pomóc...
-
[B5 AFN] Puknięcie w czasie jazdy i utrata mocy, świst spod maski po prawej stronie.
temat na inny wątek-poszukaj na forum,było sporo o centralnych zamkach
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
wyjmiemy i sprzedamy.... :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:naughty:
-
[B5 1Z] Jak otworzyć tylne drzwi lewe
obawiam się,ze będziesz musiał rwać boczek z drzwi
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a co to jest?
-
[B5 AFN] Puknięcie w czasie jazdy i utrata mocy, świst spod maski po prawej stronie.
przenoszę do działu Diesli,ale popraw profil,bo nie wiadomo za bardzo jaki silnik posiadasz-jak to uzupełnisz poprawnie-dalsza pomoc nadejdzie szybciej
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no przecież wyżej napisałem :gwizdanie: "zabawy" z podniesieniem doładowania,w celu zwiększenia mocy-to jest najprostsza sprawa,ale jeśli ktos chce tylko,żeby auto jezdziło-to niech lepiej odda audi do tunera i po kłopocie-temat tuningu silników-to rzeka...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
art. 27 KK § 1. Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu przeprowadzenia eksperymentu poznawczego, medycznego, technicznego lub ekonomicznego, jeżeli spodziewana korzyść ma istotne znaczenie poznawcze, medyczne lub gospodarcze, a oczekiwanie jej osiągnięcia, celowość oraz sposób przeprowadzenia eksperymentu są zasadne w świetle aktualnego stanu wiedzy. ...myślę,że nie potrzeba dalszych wyjaśnień... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
MBC-manual boost controler-zawór umożliwiający zwiększyć i utrzymać ciśnienie doładowania-z czym się to wiąze-chyba nie muszę tłumaczyć
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wmontuj MBC i od razu się uśmiechniesz