Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 ADP] Czy w takim autku da się wycisnąć "coś ekstra"?
konie i niuty-to tylko cyferki łechczące EGO gościa za kólkiem,niestety niewiele mówiące laikowi,dla którego auto po prostu ma jechać -wszystko,co powyżej,o modach,plus zmiana głowicy,wałków poszerzenia wlotów,większe/inne kolektory et cetera-to są pojęcia nieistotne dla kogoś,kto chce sie poruszać autem w celach rekreacyjnych jeśli chodzi o to,czy auto pojedzie szybciej po takich zabiegach-to tak,na pewno szybciej o takiego samego modelu bez modyfikacji,ale 1,8 -to nie jest najlepsza opcja do tuningu mechanicznego
-
[B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
tyle,że podwoziem będę tarł o asfalt w gre ewentualnie może wchodzić wymiana całej skrzyni i tylko,jesli pasuje p&p z tego względu,że jeśli to ma byc efekt mierny i mało odczuwalny-szkoda zachodu, czyjejs pracy i moich pieniędzy
-
[INNE] Spalony bezpiecznik c.zamka w A6
żeby dostać się do bezpieczników-musisz otworzyc drzwi-manualnie kluczem-powinno sie otworzyć--jaki tam jest centralny-elektryczny,czy pneumatyczny? i skąd pewnośc,że to bezpiecznik?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
to może być ostatnia walka Adamka-niech lepiej sie dobrze przygotuje,bo wp***dol może byc ostry-jeśli chce walczyć w wadze ciężkiej-musi podejmowac wyzwania...licząc wszystkie tego skutki
-
[B5 ADP] Czy w takim autku da się wycisnąć "coś ekstra"?
to jest w sumie najtańsze rozwiązanie-do tego zalewaj dobrego paliwa,bo "grubsze" modyfikacje silnika-niestety wiążą się z kosztami i jeśli auto ma służyć tylko do przemieszczania sie z punktu A-do punktu B-nie ma co sie spinać-no chyba,że jesteś koneserem tego silnika,masz dużo pieniędzy i w dodatku chcesz wszystkim udowodnić,że z tego silnika można wydusić co nie co
-
[B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
głównie rozchodzi sie o polepszenie startu,bo Vmax mnie nie interesuje-i tak nie jezdzi sie tak szybko w codziennej jezdzie też słyszałem o tym,żeby zaaplikować skrzynię ze słabszej benzynki,tylko teraz pytanie,czy np z ADRa,czy z jakiegoś 1,6 i czy podejdzie P&P i czy w ogóle jest sens takiej zmiany,głównie chodzi o szybsze wkręcenie się na obroty i czy skrzynia biegów to ułatwi
-
[B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
Jak w temacie-interseuje mnie to,czy jest opcja poprawy osiągów auta,poprzez wymianę skrzyni biegów,jeśli tak,to jak to wygląda w praktyce,jak skrzynia,z jakiego auta,wiadomo,ze wymiana wszystkich zębatek i przełożen-to gruba robota,ale chodzi mi ogólnie,czy jest możliwość i jakie efekty,po ew.wymianie
-
[ALL B6] Wiązka kabli drzwi lewy przód
jeśli będzie taka sama-to tak,do B6 masz końcówki C i N nr gumy 8E0959845B,ale nie spotkałem sie ,zeby występowała,jako osobna /wymienna część-zawsze z całym kablem wymieniałem już dwa razy i zawsze była cała wiązka
-
[B5 AEB] Doładowanie 0,1 Bar :/ a auto jedzie - błędy
a jesteś pewien,że nie masz nieszczelności na wskazniku? z takim doładowaniem 1,8T-nie jedzie,tylko sie wlecze
-
[B6 BKE] kolizja - sandwich
Arleta ma sporo wiedzy,którą potrafi się podzielić
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
w porównaniu efektów na K03s i K04- ręki bym za to nie dał
-
[ALL B5] Jaki silnik pod swap do B5 1.8T czy jakas V6??
tak-były w B5-zieleni też się mylą chodziło mi ogólnie o 1,8T
-
[ALL B5] Jaki silnik pod swap do B5 1.8T czy jakas V6??
ja też-pomyliłem się
-
[ALL B5] Jaki silnik pod swap do B5 1.8T czy jakas V6??
jeszcze 180 konna,wszystko ,tak poza tym jest na Forum,przynajmniej co dwa miesiące ktoś się pyta o to samo,więc wysiłek skieruj na "szukanie",a nie zadawanie pytań w tym temacie
-
[ALL B5] Jaki silnik pod swap do B5 1.8T czy jakas V6??
zależy ile masz pieniędzy-jak masz ich trochę,to i moc się zwiększy-małym kosztem nic nie zrobisz
-
[ALL B5] Grubość stabilizatorów
26,8mm ,normalny stabilizator B5-przód 15 mm normalny B5-tył 29 mm przód RS -ten z końcówką L na zdjęciu poniżej,jest od RSa 17 mm-rs4 na tył
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ja mam jeszcze stabilizator z RSa,więc moze on coś tam jeszcze dociąga na dół
-
[ALL B5] Jaki silnik pod swap do B5 1.8T czy jakas V6??
spory koszt czego? jeśli są sprawne-to jaki koszt-przecież tego sie nie wymienia po miesiącu,czy dwóch co do V-ek-osobiście lubię dzwięk V-ek,jeśli przy okazji dysponuje dobrą mocą (ASN B6-220 ) to można się pokusić o zmianę wydechu i dolotu powietrza,na początek-potężnych przyrostów to nie da,ale myślę,że wystarczy do normalnej jazdy chyba,że komuś się marzy spora moc pod maską,to tylko 2,7 i dalsze rezanie :gwizdanie:
-
[ALL B6] Podczas jazdy włącza się kontrola ESP
w B6,jak odłączysz przepływomierz-zapali sie ESP,więc tam zacząłbym poszukiwania,ale najpierw VAG
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak mieszkasz na Gojawiczyńskiej,a auto parkujesz,przed domem,na "kółku" no to mój "jeszcze" tam stoi ,o 22 wyjeżdżamy jedzcie na spota i częściej się spotykajcie w tym Nowym roku,oby było mniej awarii,tańsze paliwo,części i niech w końcu zrobią WAM :gwizdanie: te drogi,bo żeby dojechać z Piekar ,do Centrum,to slalom gigant trzeba robić i zmieniać pasy co chwila jeszcze raz najlepszego-oczywiście na Forum jestem cały czas,więc kontakt mamy,jakby co
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
przypadek-ktoś potrzebował
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to może piątek?
-
[B6 AWX] Nie zapalająca się lampka w drzwiach
co do lampki-sprawdz żarówkę,co do oświetlenia-sprawdz kable od zamka-do słupka-może sie przłamał jeden
-
[ALL B5] Opony 225 na felgach 15 cali
...jak jakiś jeep,albo co....
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
to może jeszcze jeden przed sylwestrem? :naughty: