Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. jeśli dioda świeci cały czas,to może włącza się dezaktywator czujników wstrząsu i ruchu-te przyciski nad kieszenią w drzwiach kierowcy-przyjrzałbym się tym przyciskom,ale vag na pewno pokaże przyczynę
  2. biorąc pod uwagę,że kolega pochodzi,z UK-moduł jest po stronie lewej(pasażera w wersji UK)
  3. są programy do odczytywania pinu,np jak chcesz zaprogramować immo-potrzebujesz pinu i taki program to umożliwia
  4. dobry dolot powietrza i uwolnić wydech,zalać dobrej benzynki i kilka kucyków przybędzie
  5. lepiej od razu numery auta podaj,będę wiedzieć zanim podjadą siedź w krzakach i wsiadaj tylko do Srebrnej B7 na SGL.... oraz niebieskiej B7 SG...... jak Cię zauważy i zatrzyma się ktoś z B5 i B6 na SGL lub SG to za nic do statusu się nie przyznawaj. Mów że władca postów jesteś i że nie cierpisz takich imprez ale jeden zlot musisz zaliczyć bo o klubowicza się starasz a zieloni to Cię tak wk***ją że jak któremuś na zlocie nie przyjebiesz to cud będzie nie mówiąc już o lizo-d*pach fioletowych - jedynie tak to widzę żebyś cały dotarł dobra i tak zrobię
  6. lepiej od razu numery auta podaj,będę wiedzieć zanim podjadą
  7. poszukaj na Forum,bo co do wtrysków do tego silnika-jest sporo
  8. potrzebowałbym w Piątek,przed Zotem dostać się z lotniska w Kraku do Bukowiny-czekam na propozycje :gwizdanie:
  9. poczekaj-może jak sie zrobi cieplej-to sie wynurzą z nor...
  10. no tak byliśmy na Gumińskiego u znajomych i zaparkowałem koło avanta [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:04_________________________________________________no co tam Panowie?-żyjecie?
  11. vagiem kasuj wszystkie błędy ze sterownika komfortu-zamknij auto i czekaj,kiedy ponownie zacznie wyc-ponownie vag i bedzie wiadomo,który sensor uruchamia alarm-pokaze sie to w postaci błędu
  12. Flyer za wszystko zapłacił,więc najbardziej zorientowany jest,jeśli chodzi o całokształt kosztów
  13. jak do B6 weszło-to i do B7 tez sie upchnie-o szczegóły pytaj Flyer'a
  14. wymień tylko pasek z napinaczem i na następne 80 tys masz spokój-łańcuch zostaw,na pewno jeszcze pociągnie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:36_________________________________________________rozmowy o cenach,promocjach i uzgadnianiu detali sprzedazy-w innych działach Panowie
  15. ...i praktyczna-osobiście uważam,że -40 z 18"-na polskie drogi-to jest hard core
  16. ciężko powiedzieć-trzebaby założyć i ocenić-po zdjęciach-niewiele można o efekcie napisac
  17. podejść-podejdą,ale na pewno nie będzie to -40 na ori springach
  18. avant jest cięższy z tyłu i tył od sedana będzie bardziej miękki-może siąść bardziej-więc miej to na uwadze
  19. no właśnie nie wiedziałem,jak to się nazywa
  20. a co dadzą logi statyczne? w benzynie nie robi sie statycznych-tylko dynamiczne
  21. będąc powyżej pół roku w UK-trzeba zmienić polskie Prawko,na angielskie,ale,że Anglicy są "układowi" co do Przepisów prawnych-przymykaja oko,nalezy w takim przypadku miec "wkładkę" do Prawka-nie wiem ,jak to się dokładnie nazywa,ale stosują to kierowcy ciężarówek i autobusów,którzy posiadają polskie Prawo Jazdy i nie wymieniaja jego ze zględu na to,że jeżdżą po cąłej europie itd-to jest właśnie dla punktów karnych Andrzej-odwołuj się-z polskim prawkiem-nie możesz dostać punktów,bo oficjalnie w DVLA-nie ma Twoich danych-chyba,że sie coś zmieniło od zeszłego roku-koleś zapierdałał coś koło 200km/h i dostał 200F kary i zabrali mu prawko na dwa tygodnie,właśnie dlatego,że miał polskie Prawko-bez punktów
  22. ja nie słyszałem,żeby ktoś kombinował z takimi turbawkami-próbuj i daj znac,,szczerze-cena jest ostra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.