Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 AWX] Centralny zamek-problem
jeśli dioda świeci cały czas,to może włącza się dezaktywator czujników wstrząsu i ruchu-te przyciski nad kieszenią w drzwiach kierowcy-przyjrzałbym się tym przyciskom,ale vag na pewno pokaże przyczynę
-
[ALL B5] 1,6 Miga kontrolka płynu chłodzącego i gaśnie
podepnij vaga i napisz co pokazuje
-
[ALL B6] Elektryczne szyby i centralny awaria
biorąc pod uwagę,że kolega pochodzi,z UK-moduł jest po stronie lewej(pasażera w wersji UK)
-
[B6 BFB] Czy vagiem odczytam typ licznika produceta i wersje ?? bez jego wyjmowania ??
są programy do odczytywania pinu,np jak chcesz zaprogramować immo-potrzebujesz pinu i taki program to umożliwia
-
[ALL B6] Czy można zamontować turbinę do motoru 2.0 20V 130km
dobry dolot powietrza i uwolnić wydech,zalać dobrej benzynki i kilka kucyków przybędzie
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
lepiej od razu numery auta podaj,będę wiedzieć zanim podjadą siedź w krzakach i wsiadaj tylko do Srebrnej B7 na SGL.... oraz niebieskiej B7 SG...... jak Cię zauważy i zatrzyma się ktoś z B5 i B6 na SGL lub SG to za nic do statusu się nie przyznawaj. Mów że władca postów jesteś i że nie cierpisz takich imprez ale jeden zlot musisz zaliczyć bo o klubowicza się starasz a zieloni to Cię tak wk***ją że jak któremuś na zlocie nie przyjebiesz to cud będzie nie mówiąc już o lizo-d*pach fioletowych - jedynie tak to widzę żebyś cały dotarł dobra i tak zrobię
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
lepiej od razu numery auta podaj,będę wiedzieć zanim podjadą
-
[B6 AWX] Jakie kupić pompowtryski do AWXa
poszukaj na Forum,bo co do wtrysków do tego silnika-jest sporo
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
potrzebowałbym w Piątek,przed Zotem dostać się z lotniska w Kraku do Bukowiny-czekam na propozycje :gwizdanie:- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
poczekaj-może jak sie zrobi cieplej-to sie wynurzą z nor...- Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no tak byliśmy na Gumińskiego u znajomych i zaparkowałem koło avanta [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:04_________________________________________________no co tam Panowie?-żyjecie?- [ALL B6] Alarm sam się włącza, nie działa centralny
vagiem kasuj wszystkie błędy ze sterownika komfortu-zamknij auto i czekaj,kiedy ponownie zacznie wyc-ponownie vag i bedzie wiadomo,który sensor uruchamia alarm-pokaze sie to w postaci błędu- [ALL B7] Swap 2.7 biturbo do audi a4 b7 Q
Flyer za wszystko zapłacił,więc najbardziej zorientowany jest,jeśli chodzi o całokształt kosztów- [ALL B7] Swap 2.7 biturbo do audi a4 b7 Q
jak do B6 weszło-to i do B7 tez sie upchnie-o szczegóły pytaj Flyer'a- [B6 ALT] Pasek rozrządu czy łańcuch
wymień tylko pasek z napinaczem i na następne 80 tys masz spokój-łańcuch zostaw,na pewno jeszcze pociągnie [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:36_________________________________________________rozmowy o cenach,promocjach i uzgadnianiu detali sprzedazy-w innych działach Panowie- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
...i praktyczna-osobiście uważam,że -40 z 18"-na polskie drogi-to jest hard core- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ciężko powiedzieć-trzebaby założyć i ocenić-po zdjęciach-niewiele można o efekcie napisac- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
podejść-podejdą,ale na pewno nie będzie to -40 na ori springach- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
avant jest cięższy z tyłu i tył od sedana będzie bardziej miękki-może siąść bardziej-więc miej to na uwadze- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no właśnie nie wiedziałem,jak to się nazywa- [B5 AEB] Problem z doładowaniem i mocą 1.8T działa- nie działa....
a co dadzą logi statyczne? w benzynie nie robi sie statycznych-tylko dynamiczne- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
będąc powyżej pół roku w UK-trzeba zmienić polskie Prawko,na angielskie,ale,że Anglicy są "układowi" co do Przepisów prawnych-przymykaja oko,nalezy w takim przypadku miec "wkładkę" do Prawka-nie wiem ,jak to się dokładnie nazywa,ale stosują to kierowcy ciężarówek i autobusów,którzy posiadają polskie Prawo Jazdy i nie wymieniaja jego ze zględu na to,że jeżdżą po cąłej europie itd-to jest właśnie dla punktów karnych Andrzej-odwołuj się-z polskim prawkiem-nie możesz dostać punktów,bo oficjalnie w DVLA-nie ma Twoich danych-chyba,że sie coś zmieniło od zeszłego roku-koleś zapierdałał coś koło 200km/h i dostał 200F kary i zabrali mu prawko na dwa tygodnie,właśnie dlatego,że miał polskie Prawko-bez punktów- [ALL B6] Turbiny IHI i JBS - czy ktoś testował ?
ja nie słyszałem,żeby ktoś kombinował z takimi turbawkami-próbuj i daj znac,,szczerze-cena jest ostra- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:decayed: - Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI