Treść opublikowana przez domjenick
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
ja zauważyłem zmianę podczas wyprzedania-lubię podjeżdżać blisko i szybkim ruchem zmieniać pas-wcześniej auto się bujało-teraz tylko delikatnie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no nie wystarczy
-
[B5 AEB] Ile powinno być mocy przy 0,9bara w AEB 1.8T?
i niestety na seryjnych gratach-ciężko to przeskoczyć[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 23:49_________________________________________________i dla niedowiarków-bez chipa-dwa coolery,TIP,stożek i po dołożeniu MBC i dostrojeniu zapłonu i dawki paliwa-bez chipa,doładowanie 0,8 bara mierzone K-powerem,w tych samych warunkach wszystko zależy od silnika,dnia,pogody,ciśnienia atmosferycznego-za dużo rzeczy,które mogą dodać,lub ująć 5-10 koni
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tylko tyle chcesz?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
właśnie Dawid-napisz jakie ceny macie-może wpadne po jakies 200+ koni
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
nie dziękuje,lubie koty,ale wolę psa
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
już rozkręcałem,więc powinny pójść łatwiej,a dostęp-fakt,ciężki,ale przy odpowiednim sprzęcie-da radę
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
nie mam DP,ale,jaki problem w przyszłości wstawić co do problemowego dojścia-myślałem,zeby go wpierw odkręcić
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Moja żona chciała-szybko jej to wybiłem z głowy Mateusz włąsnie to jest kolejny "cel",po Border collie,nawet maść ta sama
-
Pracujemy za grosze, na nic nas nie stać!!!
jest coś takiego,jak zatarcie skazania- http://forumprawne.org/prawo-karne/4283-zatarcie-skazania-krk.htmldo wojska,ani żadnej służby mundurowej nie wezmą cię,jeśli zawieszenie było za przestępstwo p.życiu/zdrowiu,zbrodnię-napad ,gwałt et cetera,jesli tylko jakis występek w postaci kradziezy,czy oszustwa-nie powinno byc problemów co do wyjazdu za Granicę-powiem tak,w życiu różnie bywało-raz zarabiałem dobre pieniądze,a za jakiś czas nie miałem na papierosy-to tak w skrócie,ale wiem jedno-zawsze wolałem żałować,że coś nie wyszło i zaczynać od początku,niż żałować,że czegoś nie zrobiłem-Audaces fortuna iuvat [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 01:20_________________________________________________proponuje zaznajomić się z tymi tematami- http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=99831.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181067.0;highlight=w+co+zainwestować i nie zakładać kolejnego
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
przemyślę opcję z owinięciem wydechowego
-
[B6 BFB] Czyszczenie układu dolotowego bez demontażu ??
pewnie-dużo części do rozebrania i wyczyszczenia tam nie ma,ale największy problem-w seryjnym silniku-jest ta rura przymocowana do pasa przedniego-tego nie da sie odkręcić i wyczyścić,a tam może być sporo jakiegoś starego zaschniętego oleju z turbawki
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
nie no spoko-zawsze temat można zmienić i będzie dla każdego i ja się zastanawiałem nad tą rasą-znajomy hoduje owce i ostatnio jechałem sobie za nim-typek w aucie,przed nim stato owiec,a Collie biegał dookoła i nie pozwalał im zejść na bok,tylko kierował owce w kierunku,gdzie miały iść-widok dla mnie-niesamowity [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 00:06_________________________________________________ miałem jamnika-wredny-fakt-z dziećmi trzeba uważać-ten,którego miałem-nigdy nie było wiadomo,kiedy ugryzie,tyle,że problemem była przeszłość psa i warunki,w jakich był poprzednio-pies był niejako adoptowany
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
pod koniec marca,ale nie wiem,jak z miejscami
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
no właśnie czas-mnie praktycznie cały dzień nie ma,a żona z dziećmi też nie bardzo będzie miała czasu na godzinne spacery z husky'm,pytam,bo nie należę do grona ludzi,którzy biorą psa,a potem oddaja,bo nie wiedzą,co z nim zrobic... wolę sie zapytać,niż potem mieć problem potężny,bo to tak,jak by chciał dziecko oddać,bo coś tam...dzięki wszystkim za rady szkoda,ale chyba będe musiał sobie odpuścic ;(
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Pytanie do posiadaczy rasy Husky,ponieważ rozważam zakup takiego szczeniaka,chodzi mi o to,jakie te psy są w rzeczywistości,bo przeszukałem już fora zaprzęgowe i posiadaczy Haszczaków,ale chodzi mi o opinie posiadaczy,mam małe dzieci,ogród,itp,pies nigdy nie pozostawałby sam,ale zastanawiam się o linieniu sierści,jak to jest,bo na forach wady i zalety są ogólnikowe,a wiadomo,że każdy pies jest inny Czekam na odpowiedzi
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ale za to umie to potem zmoderować A nie wystarczy wcisnąć "modyfikuj" ??? :naughty: :naughty: nie-jeszcze trzeba coś dopisać,o czym się wcześniej zapomniało,ew. pomyliło :tongue4: :tongue4:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ale za to umie to potem zmoderować masz jaja ?? pokazać?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ale za to umie to potem zmoderować
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
kumpel ma golfa w dieslu, chyba Mu tego nie wyśle Adaś nie zadawaj sie z pedałami :bicz3: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Sprawdzenie ładowania VAGIEM
i tak ma być na włączonym silniku
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
odświerzymy tutaj z uwagi,że robi się coraz jaśniej na dworze,co będzie sprzyjać dlubaniu w aucie-postanowiłem zmierzyć się z pomysłem owinięcia kolektorów,pomyślałem też o tym,żeby zmienić kolektor wydechowy-zawsze to jakiś mały przyrost mocy w postaci kucyka,czy dwóch ale pytanko ma-czy kombinował ktoś z owinęciem kolektora ssącego?Zawsze to chłodniejsze powietrze w nim
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
:tongue4: na spota,to pierwszy waliłem-na drugiego nie dałem rady,bo promile nie pozwoiły [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 08:25_________________________________________________HAAAALOOOOOOOO NIE SPAĆ-jedzie ktoś na Zlot do Bukowiny z naszego regionu?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
k**wa łzy mam do tej pory :polew: :polew: nie przejmuj się-moje też nie świeci-jak coś to się wbijemy na żywca,usiądziemy i jak się wszyscy uchleją-wezmiemy komuś identyfikator i spanie już mamy