Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
wawa-nie wiem,ale polecam el-tec http://www.el-tec.pl/pl/index.html
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Ten no jak mu tam bo nie umiem od 2 lat tego wypowiedzieć Guru guru na Niego-to już nie zwracamy uwagi-wszystko sie wyjasni w Buqowinie,ale powiem w tajemnicy,że jako,że jest biegły w fotelikach dziecięcych-w jednym z nich spędzi połowę Zlotu :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
który ma jakiś problem z kolorowymi?
-
[ALL B7] Problem ze zlokalizowaniem spalonej żarówki
jesli nie możesz /nie zdążysz przeczytać-podepnij vaga i zaraz bedziesz wiedział,gdzie jest przerwa
-
[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.
ale przecież jesli problemem jest tylko wyładowany akumulator-wcale nie trzeba otwierać maski :gwizdanie: pisałem wcześniej
-
[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.
no właśnie-przecież jak otworzysz auto z kluczyka-to mechanicznie otworzy się najpierw zamek kierowcy i po włożeniu do stacyjki-reszta drzwi juz elektrycznie
-
[ALL B6] Nie mogę otworzyć auta.
musisz wejść pod auto i podpiąć kable-plus do czerwonego na rozruszniku i masa,gdziekolwiek
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
koledzy dowiozą :naughty: pewnie-zawsze się z kimś można ustawic
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie wiem,czy to będzie problem-samolot będzie lądował w Kraku,więc do Bukowiny i tak trzeba będzie sie dostać ...jakoś
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
tak z RS4 i nie 24,tylko 22 mm
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
kurcze,jak by mi to pasowało...chociaż w sumie-zawsze można przejąć stery i próbować,tylko konsekwencją tego będzie pokaz antyterrorystyczny o charakterze odbijania zakładników z rąk wariata :kox:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Bo to jeszcze przed wyluzowaniem ...coś go bardzo pospinało...ciekawe co to :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Przecięta podsufitka jak naprawić ?
jak dasz radę-z drugiej strony podłóż jakąś taśmę,są do kupienia takie taśmy do naprawy dziur w materiałach-podkładasz z drugiej strony i nagrzewasz żelazkiem-wszystko zalezy jak to wygląda-wklej fotkę
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
..patrząc na zdjęcie-chyba bardziej przerażony niż wyluzowany...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
...gość ponoć ma hurtownie przypraw i większa partia kminku mu przyszła,więc pyta :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ale PW-wizytówkę dostałem co z tym zrobić? :polew:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ściema-niestety długo tak nie pojedziesz,a głowa będzie bolec nadal-w dzisiejszym świecie,cywilizowani ludzie mają obowiązki i nie mogą sobie pozwolić na kilkudniowe maratony ja mam już swój sposób-obrany metoda prób i błędów (następnego dnia)pijąc jeden rodzaj alkoholu+unikając nikotyny i do tego dobre jedzonko
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
to się nazywa kac gigant-niestety nie ma na to lekarstwa-trzeba odleżeć i przeczekać...
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
piłem-troche korba po tym bije-ale ogólnie daje radę,aczkolwiek skłoniło mie do całkowitego rozstania się z białą wersją alkoholu...
-
[B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
...i tu dochodzi kolejny element tuningu-redukcja wagi,ziarnko do ziarnka i wiemy co dalej...
-
[B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
no właśnie nie wiem,jaką skrzynię mam pewnie jerst gdzies to opisane,ale nie wiem gdzie...,co do prędkości-to powiem,że generalnie najlepsza elastyczność jest na 3 biegu i dosyć szybko sie zbiera i dosyć szybko można na 3 pojechac,koła 18"-pytanie jest tylko po to,aby miec pogląd na to,czy ogólnie da radę zrobić-jak wyżej pisałem,jeśli efekt będzie średni-to nie ma sensu się ładować w przekładki skrzyń,ale jeśli to coś by zmieniło-można się skusić-pewnie przy większym turbo,dałoby to ,jak znane wałki z ADRa,ale zdaję sobie też sprawę,że to jest tylko kilka koników i niutków,które bez kompleksowego zmodzenia auta,poprzez dokładki innych ,mocniejszych elementów-niewiele dadzą w "prawie" serii i tylko kompletny tuning,wraz ze skrzynią-da pożądany efekt
-
Dziecięce foteliki do samochodów
ja kupiłem dla córki britax'a http://www.kiddicare.tv/v/8400/britax-eclipse-seat-black-carseat-gloss-red-fusion-belladenim/ ale obiecane fotki- jutro,bo nawet nie miałem czasu posprzątać w aucie po podróży
-
[B6 AVF] Nie mogę otworzyć bagażnika centralnym zamkiem
podjedz na spotkanie w krakowie i niech ktoś podepnie VAGa--pewnie jakies zwarcie w instalacji
-
[ALL] Metaliczne stukanie w prawym przednim kole
łączniki stabilizatorów sprawdz łożysko sprawdz i tak samo łączniki stabilizatorów
-
[ALL B5] Pęknięta sprężyna
odradzam,ale jeśli musisz...ja jezdziłem z pękniętą i nawet nie wiedziałem-na przeglądzie mi powiedzieli