Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] Jak dodać pilot do auta bez pilota?
Panowie-wy czytacie coś te odpowiedzi,czy tylko piszecie o swoich problemach?kilka postów wcześniej jest napisane-jeśli ktos ma pompkę bez możliwości sterowania pilotem-trzeba zamienić na taką,która ma,do tego zaprogramować piloty-to wszystko,tak w skrócie,reszta,tj sposoby kodowania-jest na forum
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...nie nazwałbym tego walką,dostał z liścia,przy drzwiach,ale żeby od razu w telewizji,czy na portalach o tym mówili... :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.sportfan.pl/artykul/22233/powietkin-powiedzial-nie-a-haye-najlepsi-boja-sie-adamka
-
Polecane opony zimowe
Takie gadanie.... To tak jak ktoś mówi, że jaka tam zima jest w Holandii i skąd Holendrzy mają znać się na zimie. A holenderskie Vredesteiny Snowtrac 3 są jednymi z najlepszych zimówek od 2 sezonów. to podaj mi jakies dobre angielskie opony-zimówki oczywiście
-
[ALL B6] Pytanie o kodowanie (nowy aku + xenon)
jak zmieniasz kodowanie-komputer zmienia gospodarkę prądem-hid,xenon-potrzebuje więcej prądu na rozgrzanie palników-dlatego lepiej jest zmienić
-
[ALL B5] Pojawiająca się kontrolka oleju na fisie ?
o ile pamiętam-stabilizator tez
-
Polecane opony zimowe
też słyszałem,że żadna rewelka,ale kupiłem,bo do Polski jadę-może akurat,czytałem,że stosowano opony Avon'a do Aston'ów Rollce'ów,więc firma taka sobie,ale wiadomo,że to zimówka,a Anglicy na zimie się nie znają,bo i skąd...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
skoro uważasz się za speca-pokaż fotki aut,które zrobiłeś-ja sobie porównam
-
Polecane opony zimowe
ja kupiłem 18" AVON'a ICE TOURING-ale o efektach niewiele,bo jutro zakładam
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Haye czeka,az Kliczkowie sie "wypalą" i wtedy zacznie cos działac,ew czeka,aż ktoś spierze któregoś z Kliczków,na razie siedzi cicho,bo Kliczki chcą walczyć z nim w proporcjach 50-50 z zysków-ale on nie chce-dlaczego? w tej wadze-to już każdy zawodnik może stanowić potencjalne zagrożenie... [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 00:26_________________________________________________jednak są już plany na walkę Kliczki z Hayemhttp://sport.wp.pl/kat,109318,title,Haye-wywolal-skandal-i-wkurzyl-Kliczke,wid,11043959,wiadomosc.html?ticaid=1b659
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
...a parę fajnych autek Łukasz już zrobił,więc wie co jest dobre-gdybym efektów nie widział,to bym sie nawet teraz nie odezwał...
-
[ALL] Proszę o pomoc przy kupnie A4 do tuningu
podaj linka do aukcji, ze zdjęciami-o ile masz-przeniosę do działu "Zakup kontrolowany" [br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 00:05_________________________________________________przeniesione
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Haye też za wiele nie pokazał,po walce z Wałujewem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Pojawiająca się kontrolka oleju na fisie ?
smok,to takie sitko w pompie oleju-najprościej tłumacząc-zatyka sie co jakiś czas
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
wszystko to przecież walka o pieniądze-to jego zawód i tych,którzy są koło niego-jaki byłby zarobek na walkach,dla Adamka i reszty,jesli wystawili by mu najlepszego,został obity i już więcej pieniędzy by nie zarobił-to jest intratny biznes i promotorzy to wiedza,właśnie dlatego tak prowadzą jego karierę-jeszcze zobaczyćie,ze walka Adamek vs Haye będzie negocjowana,ze względów tylko finansowych i to w anglii,bo wielu na nią przyjdzie,ew zapłaci,żeby to zobaczyć...to byłaby walka dwóch lekkocięzkich,chcących coś pokazać w "ciężkiej"
-
[ALL B5] Pojawiająca się kontrolka oleju na fisie ?
sprawdziłbym najpierw smoka,jesli nie zatkany-to już tylko pompa została
-
[ALL B6] Kontrolka ESP po montażu HID
zawsze możesz je zwrócić
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
no właśnie przeczytałem,ze w piątej rundzie go rozwalił i ręcznikm rzucili... http://sport.interia.pl/raport/adamek-maddalone/wszystko-o-walce-adamek-madalone/news/adamek-maddalone-profesor-zlal-ucznia,1569416,3560
-
[ALL B5] Problem z otwarciem maski
zobacz najpierw na innej a4 z otwartą maską,jak to działa
-
[B6 AWX] Problem z hamulcami
podnieś auto na lewarku i sprawdzaj po kolei każde koło-powinny się w miarę lekko obracać,jeśli któreś koło zdecydowanie cięzej się obraca-tam szukaj przyczyn
-
[ALL B5] Problem z otwarciem maski
może sie przyda
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie jeszcze leży z zeszłego tygodnia
-
Bardzo przykre zdarzenie z dzisiaj.
nie wiem ile byś dostał,ale długo by Ci zeszło po części go sprzedawać,a końcowo i tak wszystkiego niesprzedałbys-jeśli już-to w całości
-
[B5 ADP] Bardzo słabe xenony -hid
wróciłem do początku,bo coś mi tu nie grało- masz hid -H7,więc zakładając,że również może tam być zainstalowany D2S-to palnik H7 może być umiejscowiony dalej/głębiej i światło nie rozkłada się tak,jak D2S,bo gniazdo H7-w tym przypadku,jest pod żarówkę H7,a to już jest kolosalna różnica w wyogniskowaniu światła(kombinowałeś z wyjmowaniem palnika i się poprawiało)-chyba tutaj piesek jest pogrzebany
-
Bardzo przykre zdarzenie z dzisiaj.
jak kupisz auto w Angli-poprzedni właściciel zaznacza,w dowodzie rejestracyjnym,że auto idzie za granicę,lub po prostu sprzedaje go Tobie-nikt nie dochodzi,co i jak z tym autem-jedyny problem byłby w przypadku,kiedy "anglik" jest puknięty,ale firma ubezpieczeniowa uznała,że wartość naprawy,przewyższa wartość auta i jest przeznaczone do kasacji-wtedy nie masz na niego żadnych dokumentów,gdyż te zostały zabrane przez w/w ubezpieczalnię i potencjalne problemy/zabranie auta podczas kontroli gdziekolwiek,jest opcja odkupienia auta od ubezpieczalni-wtedy wystawiany jest dokument od rzeczoznawcy z adnotacją,czy może być ponownie użyty w ruchu,czy jest jako złom na części