Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie też napitala sobie :gwizdanie:
-
Akinator
u mnie wyszło,żem Pudzianowski :polew:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
:kox: :kox: :kox:
-
[B6 AVJ] Dławienie po rozruchu w B6 1.8 T
podepnij vaga i zobacz,czy pokazuje jakies błędy,znając błędy -mozna coś poradzić,a tak to zgadywanie...
-
[B5 AAH] Silnik gaśnie na postoju
albo nieszczelność,albo którys z wtrysków niedomaga,ew.słabe ciśnienie na wtryskach
-
[B6 BFB] Wymieniona uszczelka pod głowicą jaki max moment dokręcenia śrub
tu masz dane z Autodaty-wszakże to do silnkia AVJ,ale to to samo
-
[B5 AAH] Silnik gaśnie na postoju
wykasuj jeszcze raz błędy i zobacz,które się powtórzą po około 15 minutach pracy silnika na postoju-wtedy,kiedy widzisz największe problemy
-
Taśmy LED w budownictwie....
ja mam paski ledowe,kupywane od chińczyków-zamontowane w bagażniku i schowku-na ebayu-możesz sprawdzić,jakie długości mają-można je docinac na długość http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=led+stripes+white&_sacat=0&_dmpt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&_odkw=led+stripeswhite&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313 do tego potrzeba jakiś zasilacz 12 v i masz zrobione-z linka,który podałem ,widziałem pasek ledów około pół metra jeden-do szafki,czy wnęki powinien wystarczyć,a oświetlenie jest dobre-w bagażniku widzę wszystko w nocy,co do koloru-to biały jest raczej wpadający w niebieskość,ale to ttaki typ LEdów- tu masz linka do SMD-dosyć długi ,bo 5 m http://cgi.ebay.co.uk/Warm-White-LED-Strip-Stripe-String-SMD5050-Free-Ship-/260645020483?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cafa76343 1 m biały http://http://cgi.ebay.co.uk/LED-Strip-Stripe-Wateproof-60-SMD5050-100cm-warm-White-/260640243081?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3caf5e7d89 popatrz ,może akurat coś znajdziesz-żywotność-długa-ja mam prawie trzy lata-a koszt-niewielki,trzeba pamiętać przy podłaczniu o polaryzacji-dziłają tylko w jedną stronę-odwrócisz kable i nie zaświecą na pewno bardziej opłaca sie kupić ,niż bawić sie w kupno i montaz samemu-ale ,jak kto woli
-
[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
i używasz tylko tego przycisku na manetce? dziwne,bo mam taki,ale temperatury tym nie moge zmienić-powiesz jak to zrobic?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
nic nie trzeba zmieniac-po prostu przekładasz częsci-uważaj na kategorie wagowe,bo tu są niespodzianki czasami
-
[B5 AAH] Silnik gaśnie na postoju
a filtry kiedy zmieniane były? -ciśnienie na listwach też do sprawdzenia
-
[B5 AGB] Problem z Filtrem stożkowym
jest to bardzo skrajne podejście,bo przy stożku nawet zwykła DV ,jest wystarczająco głośna,by w zamkniętym aucie to usłyszeć,a splitter jest głosniejszy,od zwykłej DV
-
[ALL B6] Błąd P0601 Usterka sterownika czy chip?
za dużo roboty-jak nie ma pojęcia o tym-lepiej zrobić logi i porównać z logami aut z Forum-jest ich tysiące na Forum-ew.Hamownia-to na pewno rozwieje wątpliwości co do mocy auta
-
[B5 AGB] Problem z Filtrem stożkowym
splitter-wkładasz w miejsce istniejącej DV i po kłopocie
-
[B5 AGB] Problem z Filtrem stożkowym
zamiast BOVa-wkładaj splittera-z resztą jest dużo na ten temat na Forum
-
[B5 AGB] Problem z Filtrem stożkowym
basowy dźwięk, poprzez montaż stożka,uzyskasz jedynie w wyraźny sposób w wolnossącym silniku,ponieważ dźwięk,jaki wydobywa się z kolektora dolotowego ma do pokonania dosyć krótki odcinek przez przepustnicę-do filtra... -w 1,8 T i 2,7 BiT jedyne ,co możesz osiągnąć po zamontowaniu stożka-to będzie charakterystyczne "psssyt" z DV-nic więcej-pomruk- o którym piszesz-tylko po wymianie wydechu w silniku turbodoładowanym, ponieważ dźwięk "idący" z kolektora ssącego,poprzez rury dolotowe,inter-coolery(w przypadku Twojego auta)- jest skutecznie wytłumiony...
-
Montaż LED zamiast postojówek
Panowie-to nie jest temat do prywatnych pogawędek,jeśli nie doszliście do porozumienia,przez ostatnie 800 stron-nie dojdziecie przez kolejnych 1000-wklejać linki i komentarze do produktów-aczkolwiek osobiście uważam temat do zamknięcia ,jakieś 750 stron temu...
-
Taśmy LED w budownictwie....
do czego to ma służyć i co oświetlać,albo,co chcesz z tego zrobić?
-
F1, Rajdy i Motorsport
przepisy F1,co do wyprzedzania mówią jasno,że kierowca broniący pozycji,może blokować tylko jedną stronę-w praktyce-jesli ktos atakuje z lewej,kierowca atakowany moze blokować go,skręcając w lewo,blokując przejazd,ale jeśli ten zaatakuje z drugiej strony-musi już go puścić-zmiana toru nic tu nie da,bo kierowcy obierają najlepszy tor do utrzymania odpowiedniej prędkości-co wymyślą? jazdę po okręgu?-bzdura kolejna
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
Dzięki ale ja nigdy w życiu nie mierzyłem bieżnika :polew: to Ty jeszcze masz bieżnik?
-
[B5 ADR] Zmiana dawki startowej rozruchowej
możesz zwiększyć/zmniejszyć obroty-po wpisaniu loginu/adaptacje/01 128-to standardowa wartość-zmniejszając/zwiększając o jeden-obroty spadają/wzrastają o 10 ob/min (w niektórych silnikach nie musisz używać loginu np AVJ) i to wszystko,co możesz VAGiem
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
np do ustawienia sztangi-kupiłem turbinę i ustawiłem sobie,żeby otwierała się przy 0,8 B,ale wskażnik,którym to robiłem-powiedzmy miał dużą tolerancję-po montażu-tryb awaryjny codziennie po kilka razy-więc odkręciłem kolektor,wyregulowałem i śmiga do dziś-też na 0,8,ale w inny sposób :gwizdanie:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
wow-no to super [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 00:11_________________________________________________eeee zaraz ,zaraz-a którzy to nasi
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
ja to rozważam powrót na 1BA z tyłu
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
i co? ktoś wygrał?