Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. 21 będę w Legnicy-więc jeszcze sie jakos ustawimy
  2. Panowie-jest jakaś szansa na spotkanie przed świętami w Legnicy?Pytam,bo przyjeżdzam na Święta
  3. no to zloguj 120 niuty na silniku,ale na w miarę płaskiej drodze
  4. przepływka w tym silniku-o ile wciąż jest seria-powinna pokazywać ok 130g/s,po odpięciu przepływki-auto będzie jechać na wartościach domyślnych,ale zapali sie ESP
  5. wchodzisz w sterownik zegarów 17 [instrument cluster] i jest opcja TEST-wszystko się zapali w jednej z opcji
  6. Michał-cieszy mnie fakt,że pomimo różnic poglądów-można dojść do porozumienia,bo będzie to służyć innym-zajmę sie tym,nie będę nic wydzielał,po prostu zmienie tytuł i dodamy do Działu,ale jedna rzecz jeszcze-po dokładniejszym przeczytaniu artykułu,który podałeś,dotyczących "legalności/nielegalności" HIDów w UK- to jest ten artykuł- http://www.dft.gov.uk/pgr/roadsafety/drs/hidheadlampsjest tam napisane,że HID w roku 89 był zakazany prawnie,ale potem zezwolili na jego montaż,ale w połączeniu z samopoziomem i spryskami,dlatego,że nowe auta takie systemy posiadają,to ten cytat "HID is banned in the after market" would not be reasonable. Instead we should make analogies with new vehicles. It would be reasonable to require HID in the after market to meet the same safety standards as on new vehicles" i tu jest chyba szczegół,o który toczył się spór-jest legalny,ale tylko ze spryskami i samopoziomem...tak,czy inaczej-rozmowa na pewno da pogląd dla obecnych posiadaczy HIDów,jak i potencjalnych przyszłych
  7. nie tylko z Hiszpanii wynosi się takie zachowania... :gwizdanie:
  8. niekoniecznie-w B5 BOVy działają-w B6-juz nie-trzebaby podpiąć vaga i to sprawdzić,co jest realną przyczyną-dla pewności-wypnij BOVa i włóż normalną DV
  9. a jak sam wezmiesz się do działania-zrobią Cie przestępcą...tak zle i tak tez niedobrze...
  10. The Road Vehicle Lighting Regulations 1989 regulate the situation in the UK.Under these Regulations, HID/Gas Discharge/Xenon headlamps are not mentioned and therefore they are not permitted according to the strict letter of the law.However new vehicles have HID headlamps. This is because they comply to European type approval Regulations. The UK cannot refuse to register a vehicle with a European type approval. These are to ECE Regulation 98 (for the HID headlamps which are tested on a rig in a laboratory) and ECE Regulation 48 (Lighting Installation on the vehicle).masz cytat z artykułu ,który podał majkel_majki- poczytaj troszkę i przemyśl swoją wypowiedz jeszcze raz...w 89 roku-czyli 21 lat temu...lampy z hidami nie było na nie pozwolenia,bo ich jeszcze nie stosowano w autach...
  11. http://www.polskapaczka.co.uk/documents/42.html
  12. dlaczego? Uważasz,że znasz lepiej realia za granicami lepiej od tych,którzy tam są na codzień,uważasz że UK(w moim przypadku) świadomie łamią przepisy?Czy po prostu gdy nie ma jednoznacznego nakazu/zakazu-inaczej/łatwiej to interpretują,niż w Polsce?
  13. dla mnie-to śniegu i mrozu może byc po kolana -oby tylko autem dało radę przejechać...
  14. próbowałem u siebie-nie można wejść w adaptacje pewnie login jest potrzebny,ale jaki pewnie ci w serwisach po nr VIN dochodzą
  15. otóż to-nie ma konkretnych regulacji dotyczących wyglądu i budowy świateł drogowych na Europę-więc ponawiam swoje pytanie-jeśli cos jest dopuszczone do ruchu w innych krajach-na jakiej podstawie jest zabronione w PL? http://www.swiatelka.pl/printview.php?t=109 pkt 10-przeczytałem i poszukałem w Dziennikach Ustaw- załącznik dotyczący oświetlenia- http://www.stacja.com.pl/prawo/2003/2250/2250_1_3.htm ale,żeby nie było,że to przestarzałe-to mamy nowszy Dziennik Ustaw- http://lex.pl/serwis/du/2005/0908.htm ,który też nic nie mówi o tym jednoznacznie...mowa jest o utracie homologacji,ale w przypadku zmian konstrukcyjnych,a taką zmianą nie jest wyjęcie żarówki H7 i włożenie palnika też H7 w tym przypadku... zmianę konstrukcyjną lampy,może powodować dorobienie/przerobienie istniejących już elementów lampy,a nie wymiany zródła światła...
  16. w schowku powinieneś mieć przełącznik na kluczyk-jeśli nie masz-to nie masz takiej opcji i pozostaje serwis
  17. widziałem tu bardziej żywiołowe rozmowy...
  18. ...a tu znów cisza...
  19. obstawiam katalizator i to jest według mnie powód checka
  20. sam zacząłeś rozmowę,że to nielegalne w Europie-tu Twój cytat więc ja zadałem pytanie o regulacjach Europejskich dot.oświetleniahttp://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31997L0030:PL:HTML
  21. byłem w Serwisie Audi i specjalnie pytałem o HIDy,nota bene ,po kolejnej rozmowie dot.HIDów na tym Forum i zapytałem diagnosty o ich legalność w UK-ma byc barwa biała,lub żółta i mają być ustawione tak,żeby jadąc w normalnej odległości od auta nie świeciły powyżej jego lusterek,lampy tylne-mogą być pomalowane w tęczę-mają emitować światło czerwone[światła włączone i stop) i białe podczas cofania
  22. jasne-teraz to wszystko wyciągniecie ,na niekożyść HIdów-jest to dozwolone- barwa ma być biała,a jesli o oponach mowa-czy one tez mają jakies homologacje? Mają,wiec jeśli ma odpowiedni stan bieżnika-można jej używać-nieważne jest,jaki typ-bieżnik i profil ma być ten sam
  23. w jakim kraju europejskim są dozwolone hidy ?? UK
  24. to wytłumaczcie mi przeciwnicy HIDów-jeśli cos jest dozwolone w innych krajach-dlaczego jest zabronione w PL? -homologacja jest wszędzie taka sama przecież ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.