Treść opublikowana przez domjenick
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
i ja mam ten sam problem-1BE z AWXa-przód ta sama kategoria,tył jeden lżejsza....-10mm w dół-ale na Swięta jadę do Polski z całą rodzina i załadunkiem-może się ugnie i tak zostanie
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
diagnostyka VAG
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
ilość wyświetlania strony-jakieś punkty w rankingu reklamowym,statystyki,dostęp do maili itp...
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
eeee tam-ja wyciągnąłem i turbo dalej siedziało-musiałem ustawić sztangę-nie było potrzeby wyjmowania całego turba na wierzch
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
ewentualnie kolektora lepiej widać
-
[ALL B5] Kontrolka hamulca przy gwałtownym przyspieszeniu
sprawdz poziom płynu hamulcowego
-
[ALL B5] Kontrolka hamulca przy gwałtownym przyspieszeniu
możesz zrobić tego zdjęcie?
-
[ALL B5] Zmiana lamp tylnych przedliftowych na takie po pierwszym lifcie
jakbyś przeczytał wątki-wiedziałbyśhttp://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38150.msg435285#msg435285 cytat,który Cię interesuje-gość ma A4 z 96 roku i sie nie unoś,tylko czasem poczytaj trochę zanim zaczniesz coś pisać
-
[ALL B5] Zmiana lamp tylnych przedliftowych na takie po pierwszym lifcie
to następnym razem poszukaj-trochę wysiłku-gdybym był złośliwy-wywaliłbym ten wątek do kosza,bo jest w dziale "Warsztat..." wszystko pięknie opisane-ale po co szukać,jak można zadawać pytania,Regulamin olewać i czekać na gotowe... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3382.0;highlight=lampy+tył-piny http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38150.0;highlight=lampy+tylne+lift
-
[ALL B5] Zmiana lamp tylnych przedliftowych na takie po pierwszym lifcie
trzeba -inaczej światło są rozmieszczone- http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-94-96-LH-REAR-LAMP-REAR-LIGHT-NOT-AVANT-/400086679708?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2706409c http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-RH-REAR-TAIL-LAMP-REAR-LIGHT-1999-2001-/400063451674?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d25a3d21a http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-1995-1999-Rear-Lamp-Saloon-Red-Red-/380289529589?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item588b05b6f5
-
[B5 AHU] Przy zapalaniu zapala się kontrolka z termometrem
temperatura wody
-
[B5 AHU] Przy zapalaniu zapala się kontrolka z termometrem
zrób fotkę tej kontrolki
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
jesteś w błędzie-podawanie nieprawdziwych danych,lub ich zatajenie(w okreslonych przypadkach można) są lamaniem Prawa czy posiadanie antyradarów w Polsce jest zabronione prawnie?nie-jest zabronione ich posiadanie w aucie,będącym w stanie gotowości użycia,a to co innego-nie myl pojęć- proszę- http://antyradar.info/antyradary-a-prawo.html pewnie i jest,ale nie szukajmy usprawiedliwienia,tylko dlatwego,że Władza,jakakolwiek by nie była-robi coś niesłusznego w oczach użytkowników dróg...
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
no jazda z prędkością większą niż ograniczenie,podawanie nieprawdziwych danych,w celu uniknięcia odpowiedzialności...-to chyba nie jest zgodne z Prawem,ale mogło sie coś zmienić od czasu,kiedy byłem w PL
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
nie mi jest to oceniać...namawianiem innych do obchodzenia,czy łamania Prawa-na pewno nic się nie zmieni,wręcz przeciwnie-będzie jeszcze gorzej Dura lex, sed lex – (Twarde prawo, ale prawo)
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
i po co nerwy i wulgarne słowa? Gdybys od razu zapytał,jak sie przelicza ciśnienie-nie byłoby tej rozmowy ze wskazań z vaga zawsze odliczasz 1000mbara,reszta jest rzeczywistym wskazaniem ciśnienia panującym w kolektorze (1560 mbara to 0,56 bara -nie bierzesz pod uwagę ciśnienia atmosferycznego,bo to już jest uwzględnione przez czujnik atmosferyczny w aucie(w starszych B5,na podstawie danych z tego czujnika i danych przepływki ECU przelicza dane na wartości atmosferyczne i ustala mieszankę)jeśli vag pokazuje wartość 0,50 bara(w bloku masz wartość 1500)to i zewnętrzny wskaznik ma tyle samo pokazywać,bo są ulokowane w tym samym sytemie ciśnieniowym-czujnik ciśnienia w sytemie jest umiejscowiony na intercoolerze,a wskaznik zewnętrzny wpinasz do kolektora-nie może pokazywać inaczej-jeśli to robi-znaczy,że wskaznik jest wadliwy...jeśli auto jedzie szybko-według Ciebie-to sprawdz ciśnienie w kolektorze VAGiem-takie wskazania są najdokładniejsze,bo z tych danych ECU ustala dawkę paliwa
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
nie ma żadnego ale,bo czujnik atmosferyczny reguluje wskazania i VAG pokazuje wartości rzeczywiste :gwizdanie: a mnie nie dziwi,bo raz na jakiś czas pojawi się na Forum ktoś,kto uważa że posiada wiedzy więcej niż inni
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
to jakie doładowanie według Ciebie pokazuje Twój log z vaga np ten http://vaglog.rtnet.pl/tokarka606_28553.html ile tam jest barów w grupie 115
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
a ile? jaki trójnik-masz na myśli MBC?
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
obawiam się,że ten temat zbacza w złą stronę...zamiast propagować BEZPIECZNĄ jazdę- zaczynają się pojawiać "rady" jak łamać obowiązujące Przepisy i Prawo...przypominam wszystkim o Regulaminie,a w szczególności pkt10. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum, w wiadomościach prywatnych (PW) oraz mailach wysyłanych przez forum treści sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp. Wszelkie tego typu przypadki będą od razu traktowane zablokowaniem lub usunięciem z forum.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
tak,jak napisałem 21 będę w Legnicy,więc do piątku można coś wymyślić,bo potem Święta i spotkania rodzinne-każdy będzie zalatany,ale jeszcze sie dogadamy i spotkamy gdzieś na godzinkę,czy dwie
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
no to jak Ty robiłeś tego poprzedniego loga z doładowania,nie przeszło nawet 0,50 bara,a potem masz loga z przepływki z 0,80
-
Zablokowane drzwi A4 B6
no jeśli masz miejsce,sprzęt i kogoś potrafiącego to zrobić-próbuj
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
gdzie Ty tam miałeś doładowanie 0,8 bara? ja tam maxymalnie widzę 0,50 bara :gwizdanie:
-
Zablokowane drzwi A4 B6
jeśli auto wyszło z czymś takim z fabryki-to po VINie Ci dopasują-koszta mogą być duże.... :gwizdanie: