Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w piątek szkoły zamknięte były-dzisiaj-jeszcze nie wiem,ale drogi są dosyć przejezdne,czego w ogóle nie można powiedzieć o chodnikach dla pieszych-to jest jakas pomyłka-śniegu po kolana na chodnikach-trzeba chodzić ulicami,co z dzickiem,czy wózkiem-nieporozumienie...transport-w piątek nie jezdziły autobusy z samego rana-potem -nie wiem,paniki nie ma,ale ludzie z farm i okolicznych wiosek robią dosyć pokazne zakupy w sklepach,szufli,czy zwykłej łopaty-nie kupisz w sklepie-wysprzedane....na drogach -zdecydowana większość 4x4 ,w sobotę widziałem jedno Subaru-popierdalał sobie niczym ja na asfalcie... :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 08:16_________________________________________________właśnie dostaliśmy sms-a ,że i dziś szkoły zamknięte
-
[ALL B6] Kodowanie foteli z RHD na LHD
nie ma takiego kodowania,bo to jest bez znaczenia-przycisk masz na stronach-myślę,że ktoś to dorabiał i zamienił kable stronami-klimatronik,czy to europejczyk,czy anglik-jest taki sam
-
[ALL B6] Kodowanie foteli z RHD na LHD
a instalację masz ori,czy dokładaną?bo kodowanie(o ile jest takie w ogóle) nie ma znaczenia,przecież masz przycisk po swojej stronie [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 00:35_________________________________________________ czy to B5,czy B6-przycisk masz na stronach
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
06B 145 703B
-
[B5 AEB] Niska moc samochodu 128KM zamiast 150KM
jeśli razem z tym jest słabe auto-to prawdopodobnie katalizator sie przytkał
-
[B5 1Z] Piszczy koło
jak nie zobaczysz,co tam zapodał-to nie będziesz tego pewien-zdejmij koło i zobaczysz
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
przecież ta druga-to K03s,więc jak może być wydajniejsza-jest mniej wydajna od K04-K03s była w BEXie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to tak,jak moje-tyle,że te podkowy mogą utknąć gdzieś w śniegu...-a poza tym-to napierdala znów...
-
[B7 BPG] Problem z ciśnieniem doładowania 2,0 TFSI
na ten temat-sam pisałem wiele razy-więc jest na pewno eliminowanie usterek-tylko VAG i zewnętrzny wskaznik(tak,jak radzi Tomek) i porównujesz wskazania-jeśli wskaznik pokazuje więcej,niż czujnik-czujnik do wymiany-ewentualnie podmienic na jeden dzień z innego auta-wtedy problem czujnika jest rozwiązany i/lub znane są jego przyczyny
-
[B5 1Z] Piszczy koło
ale klocki,po zmianie potrzebują pasty miedziowej-pomiędzy klockiem ,a zaciskiem-jeśli tarcza jest choćby minimalnie skrzywiona-będzie piszczeć-przerabiałem to u siebie-smar miedziowy rozwiązał problem
-
Podróby na allegro , a prezent dla mej żony.
myślę,że trzebaby torebkę wziąć do ręki i obejrzeć,na zdjęciach niestety niewiele widać,a i do podróbki można metki dołożyc...lepiej kupić cos w sklepie,mając z tym bezpośredni kontakt
-
[B5 AGB] Krzywo jedno koło
jedz od razu-nie wierzę,ze masz tak krzywo,żebyś na tym dojechac nie mógł-chyba,że w coś uderzyłeś :gwizdanie: po uderzeniu-to sama zbierzność może nie wystarczyć...
-
Stop piratom drogowym- naklejka
wystarczy kilka pierwszych sekund i już wiadomo ,z kim mamy do czynienia....nie potrzeba żadnych naklejek
-
[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
ja tylko od siebie dodam,że w B6-przycisk plus z lewej strony-od kierowcy,należy przytrzymać conajmniej 2 sekundy-w autach ,pochodzących z Wysp-też należy zrobić to plusem z lewej strony...dzisiaj testowane
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
no rzeczy tak oczywistych nawet nie poruszamy Tomek-ocknij się
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
bez obaw wyjmujesz starą-wkładasz nową
-
[B5 AJM] Problem z adaptacją, niedostępny kanał
spróbuj kanał 003,lub 007-powinien byc napis key adjustment
-
[B5 AJM] Problem z adaptacją, niedostępny kanał
bo w B5 robisz to w centralnym zamku-reszta jest to samo [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________jeśli kierujesz się procedurą ze strony ross-techa- to od razu mówię,że nie zadziała-bo tam jest błąd [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 16:42_________________________________________________a napisz wszystko po kolei,co robisz i gdzie wchodzisz
-
[B5 AJM] Problem z adaptacją, niedostępny kanał
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74077.0 do B6 -paska też tak zrobiłem
-
[B5 AJM] Problem z adaptacją, niedostępny kanał
a przed tym wszystkim pilot działał?
-
[ALL B5] Co zamiast K03?
ja bym kupił K04 i był spokojny o takie moce-jakie Cię interesują
-
[ALL B5] Gniazdo diagnostyczne
tak
-
[ALL B5] Gniazdo diagnostyczne
poszukaj gdzieś na jakims szrocie,z jakiegoś innego auta,albo napisz w dziale "Kupię"-może akurat ktoś am i nie potrzebuje
-
[ALL B5] Gniazdo diagnostyczne
nie wiem,czy o to Ci chodzi,ale tak mają być rozmieszczone
-
[ALL B5] Gniazdo diagnostyczne
załatw nową wtyczkę będzie prościej