Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
bedziemy pamiętać na przyszłośc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie zapchał się smok pompy oleju-jechałem bez oleju od Mannheim,aż mi auto odmówiło posłuszeństwa-turbina do wymiany i jakis przewód zasilający w olej- teraz już wiem,że 1,8T-nie da rady zarżnąć normalną jazdą... :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 00:18_________________________________________________ dzięki-oby jakis popierdolony kierowca TIRa nie pokrzyżował planów
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Uhhuhuu a cóż to sie działo? Ja nawet bylem w polsce kilka razy Audi 80 i nigdy nic zlego mnie nie spotkało (odpukać!!!). A jezdze zawsze z polnocnej angli przez dover - 2000km w 1 strone ja dwa lata temu na wakacje-dojechałem do Mannheim do rodzinki i w drodze do PL,jakies 200 km za M. auto klękło...laweta i do pl
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to nie masz co sie martwić
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
od wczorajszego wieczora jest tragedia sypie nieustannie w zasadzie... dziś 50km robiłem półtora godziny chyba... 60km/h na autostradach to jest max co uświadczysz w wykonaniu holendrów chyba że się sytuacja poprawi.. My wyruszamy w środę ku***a wiedziałem,że tak będzie-pewnie Niemcy tak samo...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a Breakedown Cover wykupiłeś?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
oby pługi robiotę zrobiły
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Panowie,jak wygląda sytuacja na drogach z Amsterdamu w kierunku Niemiec?-jutro będę tamtędy jechał
-
[ALL] Sportowy Kat 200 tka dla A4
składałem jedno 1,8T w UK,właśnie ze sportowym katalizatorem-ma większą przepustowość,niż normalny i spaliny odpowiadają normą-po to jest zrobiony,żeby jezdzić autem na codzień,dbając o normy,a nie jezdzić autem zmodzonym na tor,po złożeniu wszystkich gratów do 1,8T BEXa-nie pamiętam dokładnie,ale jakoś ok 210 koni pokazała seria przed programem
-
Polecane opony zimowe
ja dziś testowałem AVONY ICE TOURING na śniegu-podjazdy pod górki-nie sprawiały zbyt dużych problemów-czasem sie auto "uśliznęło" na zakręcie,gdzie było więcej śniegu,ale ogólnie jestem zadowolony,świeży śnieg,warstwa około 10 cm i delikatny mrozik
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja z Newcastle do Amsterdamu-jutro
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
szwagier przedw czoraj wyjechał-z mannheim-bez problemów do Legnicy
-
[B5 ADR] Nie chce zapalić. Pomocy
przepływka-może być-ja jednak zacząłbym od tych kabli zamiast bezpiecznika,bo to może powodować obciążenie i rozładowanie się AKU potem zająłbym sie sprawdzeniem filtra paliwa i pompy,filtr wymienić,jeśli długo nie wymieniany i sprawdzić ,czy pompa podaje zadane cisnienie na listwę z wtryskami-manometr w listwę i powinno byc 3 bary-taki masz regulator ciśnienia na listwie-temu też bym sie przyjrzał-to na początek-jak to zrobisz i nic sie nie poprawi-daj znać na bierząco-coś wymyślimy dalej-oczywiściwe VAG też się przyda
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
wcześniej Piotrek napisał,jak robią to u niego,więc kontynuacja tematu nie ma najmniejszego sensu,bo się robi OFF TOP-zamykam,jesli ktoś będzie chciał coś dodać-pisać PW,to się otworzy
-
[ALL] Problem z kartą DS-HC w Tomtom One
mam 4GB
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
niestety to jest prawda
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
no tak-temat jest o zamoczynnym zamykaniu-skupmy sie na tym :gwizdanie:
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
z normalnym pilotem też-idzie i naciska sobie,jak mu kierunki błysną-wie ,które to auto
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
jak Ci dzwignie normalny klucz z pilotem-też za dużo roboty nie będzie miał...z resztą,jak ktoś kradnie Ci kluczyk-zazwyczaj wcześniej obserwował,czym przyjechałeś i gdzie to stoi- marny argument Robert
-
[ALL] Problem z kartą DS-HC w Tomtom One
Problem polega na tym,że mój Tomtom ma małą wewnętrzną pamięć,więc postanowiłem przerzucić wszystko na kartę SD-HC i pojawia sie problem,bo urządzenie tej karty nie przyjmuje,zdziwiony jestem,bo kiedys robiłem to samo na zwykłą SD i śmigało,czyżby problem leżał po stronie karty? Na dzień dzisiejszy nie mam pod ręką innej SD,więc nie mam jak sprawdzić,ale może ktoś miał podobny przypadek
-
Polecane opony zimowe
a na jakie felgi chcesz te zimówki założyć?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
u mnie mają też nieoznakowane ścigacze-takiemu już sie nie zerwiesz... :gwizdanie:
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
tu najlepiej niech sie wypowiedzą Ci co takie rzeczy montują-według mnie-jest to niebezpieczna opcja-zostawiasz klucz w bagażniku,bo coś tam wyjmujesz-przypadkowe zamknięcie-i wołasz o pomoc,to samo z drzwiami-kładziesz na fotelu,bo wyjmujesz cos z auta-zamykasz i też wołasz po pomoc,albo walisz do domu po drugi klucz :gwizdanie:
-
Polecane opony zimowe
u zywał ktoś AVON ice touring? mam teraz takie i na lodzie są -według mnie dobre,ale nie mam porównania z innymi oponami,dlatego pytam,bo na innych warunkach też jeszcze ich nie sprawdzalłem,a opinii w necie różnych jest wiele
-
[B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
najpierw dowiedz sie ile kosztuje czujnik -może to właśnie on jest winien,ew.podmień i zobaczysz efekty