Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. filtr paliwa,ciśnienie paliwa
  2. no tak-od podpięcia do kompa się nie obejdzie-zagadaj na regionalnych i ustaw się na Vagowanie-będzie wiadomo więcej,...
  3. ori nie podejdzie
  4. nikt Cię tu nie będzie mieszał z błotem Forum jest od tego,żeby pytac
  5. no tak-chodziło mi o to,że wejdzie P&P starczy tyle,że jeśli to ma przypominać serię-to wkładaj zwykłe K03,lub K03s,lub K04-w zależności od ceny i po kłopocie
  6. eee tam- GT28 o ile dobrze pamiętam-"problem" ze spływem oleju,ale przejścióweczkę-przecież to drobiazg...p&p i żeby nie było,że ściemniam K03s-chodzi P&P,gtrs też o ile pamiętam-tylko ze spływem trzeba pokombinować[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:17_________________________________________________a tu już w aucie-kolektor ATP highflow,ale pod seryjny też wlezie [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 22:20_________________________________________________masz tu jeszcze linka-to sobie poczytasz do snu... http://www.audizine.com/forum/showthread.php/179590-K04...GT2X...GT28r...GTRS-GT28rs-Official-Turbo-Comparison
  7. no ale o tym wszytkim już było mówione po parę razy...zamykamdo autora-przeniosę Ci ten wątek do działu,w którym znajdziesz mnóstwo informacji na temat zwiększania mocy
  8. zwarcie -skoro wywala bezpiecznik
  9. po pierwsze-w Polsce również są Muzułmanie i nic nikomu nie wycinają-przykład,który podałeś,jest praktykowany przez bardzo radykalne odłamy religijne,propagowane przez niektóre plemiona afrykańskie w tym również odłamy muzułmańskie,ale przyjmowanie jakichś zwyczajów-to nie to samo,co okaleczanie kogoś w imię jakiejś religii... a po drugie-skoro wcześniejsze moje argumenty Cię nie przekonuja,to podam kolejne-MCDonalds,pizzahut,supermarkety,Galerie,które są miejscem spotkań,subkultury,techno-party-wszystko wcześniej,czy pózniej przyszło z Zachodu...Helloween-co w tym złego,że dzieciaki sobie chodzą i zbierają cukierki? Chyba lepiej,że to robią,niż mają siedzieć pod blokiem i palić trawę,czy pić piwo...ale i to przecież przyszło z Zachodu masz całkowicie rację,ale wolną wolą człowieka,jest dokonywanie wyborów-to,co jednym odpowiada-innym już nie będzie-przykład-post-większość z nas jest Katolikami,a na pewno Chrześcijanami,ale ilu z nas tak na prawdę rozumie,co znaczy pościć-nie jeść mięsa?nie pić alkoholu?co do wszystkiego,co przychodzi zza miedzy: ...nie podobna, by zgorszenia nie przyszły, lecz biada temu, przez którego przychodzą." (Łk 17,1.2 BW);
  10. ja nie widzę w tym nic dziwnego,że tradycje innych kultur,przechodzą na polski grunt-to wynik tego,że ludzie podróżują po świecie,a część z nich osiedla się w Polsce i tym samym kontynuuje to,co u nich w Kraju jest normą,jednak pojawienie się takich "nowinek" wcale nie zobowiązuje do ich przyswajania-jak ktoś chce-będzie stawiał sobie dynię koło domu ,a inny w ten sam dzień pójdzie na cmentarz i w zadumie spędzi resztę weekendu nota bene samo słowo weekend chyba też nie pochodzi z polskiego,a mimo wszystko używa się go z duża popularnością,wspomniane wcześniej "Walentynki",święcenie jajek w Wielka Sobotę-do Polski przyszło w XIV w,pizza-też nie jest typowo polskim przysmakiem...więc dlaczego nie Helloween?
  11. ło k**wa Krystian-gdzie sie podziewałeś???
  12. tak na odległość-trochę cięzko cokolwiek powiedzieć,pewnie jakbyś podpiął VAGa-byłoby coś więcej wiadomo, co spowodowało zapalenie się kontrolki
  13. wątek jest o dopasowaniu pilota do centralnego zamka i alarmu,a nie do IMMO
  14. njo jesli tylko zmieniasz koła,to tak-mało opłacalny interes,ale są na Forum tacy,którzy spod auta prawie w ogóle nie wychodzą... :gwizdanie:nie wiem,czy wziąłbym akurat ten z aukcji,ale ogólnie tego typu podnośniki są bardzo przydatne
  15. na publicznym Forum-raczej odradzam poruszanie takiego tematu,ze względów bezpieczeństwa dla Twojego auta i innych-nigdy nie wiesz,kto czyta Forum...
  16. niechlujnie??? oryginalnie -nie ma żadnej wiązki idącej wzdłuż tłumika-wszystko idzie górą,w kabinie auta-bokiem i do bagażnika pod kanapą-ale nie koło tłumika
  17. nie-tu chodzi o sprężyny i ich twrdość- jeśli dobłożysz od lżejszego auta-na pewno siądzie jeszcze niżej,ale nie wiadomo,jak sie będzie auto zachowywać na dziurach i hopkach-dla zwiększenia komfortu-proponuję zawieszenie gwintowane -regulujesz,jak chcesz
  18. No i wszystko poszlo w piz*u a ja caly czas myslalem ze sie doczekam tej kasy lecacej z nieba w UK
  19. wrzuć 1BE,bo nie wydaje mi się,że przy Twoim silniku było 1BA-na samej górze ,masz wątek Bartka napisz,jakie masz oznaczenie na wlepce
  20. zależy od wgi auta,np S-line w 1,9Tdi będą mniej twarde,niż te w 3,0,bo sam silnik waży więcej-zależne jest od wagi auta-wysokość jest ta sama[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:23_________________________________________________co Ty jeszcze chcesz tam obniżyć?
  21. nie ma problemu-obawiam się,że wielu z nas oszczędności dopadną,bo idą święta i każdy,albo zostaje tu,albo jedzie do polski-ja na przykład jadę, tak,czy inaczej-pieniądze z nieba nikomu nie spadają...
  22. 1BV-to masz sportowe i twardsze,niż 1BE(S-line -20mm) i 1BA(standart)wklej fotkę-zobaczymy co tam masz
  23. z tego,co wiem ,żadne przewody nie idą w okolicach tłumika,w każdym aucie-przewody idą tunelami,lub we wiązkach,ale w środku-nie ma kabli na zewnątrz auta(pod podłogą) jeśli się coś przepaliło-to jedyną opcją jest zwarcie i nastepstwem tego-przetopienie się koszulki i ponowne przetopienie kolejnego,ale nie od tłumika
  24. masz 1BV i wciąż uważasz,że to wóz drabiniasty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.