Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. jest na pewno jakis sposób-wiem,że na sto procent nie zrobisz tego przyciskami,jak w B5
  2. jak jest zapchany-to auto będzie słabsze,ale o ile koni-nie wiem,dobrze by było,jakbyś zrobił logi auta-wtedy będzie wiadomo,co mu jest
  3. w takim układzie może być przytkany katalizator,do tego spadek mocy-ja bym to obstawiał
  4. Tomek-jeśli chodzi Ci o to,że można to zmienić na klimie-to nie ma takiej opcji w B6 i B7
  5. ale chyba nie na tyle,żeby błąd wywalało ,po wpięciu hidów -Cuber miał w B7 o ile pmiętam i nic sie nie działo
  6. no to musi coś przeszkadzać,albo nie weszło dobrze na śrubach od belki-są na pewno takie same
  7. po tym weekendzie-kończy się sezon,co oznacza,że ceny spadną--obadamy sytuację
  8. domjenick odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6/B7
    nie jest zwykły i wymiana-to koszty i kupa roboty
  9. ale to jest temat na osobny wątek Panowie-problem z tematu wyjaśniony-zamykam
  10. oznakowanie radarów nie ma nic do rzeczy-to jest tylko wymówka,tych-którzy próbują coś udowodnić-jedziesz przepisowo-nie dowiesz się za dwa miesiące o wykroczeniu-bo go nie będzie i może być wtedy 30 nieoznakowanych radarów...to,że wielu kierowców "nagina" przepisy-wiadomo jest od dawna,ale chodzi mi o to,żeby pokazać wszystkim-że to nie jest normalne-że kierowcy się żalą,bo radar go uchwycił-no to ja się teraz pytam-dlaczego?,jeśli jest ograniczenie do 30-po co jedzie 50,a potem żale,że radar nie oznakowany i gdyby o tym wiedział,jechałby przepiowo-paranoja i żenada-niestety...w taki sposób znajomość przepisów,które upoważniają w ogóle do poruszania się pojazdami-w tym przekonaniu-przeszkadzają...-to przecież jest chore...
  11. NIC nie zwalnia Cię z obowiązku przestrzegania Przepisów i respektowania ograniczeń-radar jest,czy go tam nie ma-Ty masz jechać zgodnie z ustanowionym ograniczeniem- jakim zagrożeniem jest radar?
  12. ...ale z "liścia" nie będzie dostawał...?
  13. a skąd pewność? No chyba,że zwierzakom też skan się robi... :gwizdanie: ...ale,żeby nie było,że OT-"Forest"
  14. no to teraz trzeba ustalić,czy być w hotelu,czy w B&b-jeśli hotel-to i restauracja w jednym miejscu-jeśli B&b dochodzi element "rozproszenia" po mieście z drugiej strony-mamy się spotkać i pogadać,a nie najebać-to drugie to tylko dodatek [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:26_________________________________________________jaka cisza...
  15. ja mam kseny w mgielnych cały czas i nie ma błędów-B6 to to samo co B7
  16. nie-max 0,3 bara
  17. :gwizdanie: a on ma w ogóle Prawko?
  18. dlatego stosuje się je w różnych klimatach i nie chodzi tu o to,że turbo się spieprzy od gradacji samej w sobie,tylko,że stosuje się złą gradację w nieodpowiednim do tej gradacji klimacie...
  19. ...i dla AHU ... można nawet na 15W-wszystko zależy w jakim klimacie jest stosowany olej
  20. taka sytuacja jest dlatego,że Renault ma od ruskich spore pieniądze i dopóki Petrov jest w teamie-oni będą to sponsorować-następnym wyjściem będzie zamiast Petrova-inny rusek...
  21. lotto nie lotto-zobacz co on zrobił dla teamu przez cztery ostatnie wyścigi...
  22. ...no to chyba już wiemy,co będzie z Petrovem...j**any tylko straty przynosi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.