Treść opublikowana przez domjenick
-
[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
jest na pewno jakis sposób-wiem,że na sto procent nie zrobisz tego przyciskami,jak w B5
-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
jak jest zapchany-to auto będzie słabsze,ale o ile koni-nie wiem,dobrze by było,jakbyś zrobił logi auta-wtedy będzie wiadomo,co mu jest
-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
w takim układzie może być przytkany katalizator,do tego spadek mocy-ja bym to obstawiał
-
[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
Tomek-jeśli chodzi Ci o to,że można to zmienić na klimie-to nie ma takiej opcji w B6 i B7
-
[ALL B7] Przeciwmgielne ksenony
ale chyba nie na tyle,żeby błąd wywalało ,po wpięciu hidów -Cuber miał w B7 o ile pmiętam i nic sie nie działo
-
[ALL B6] Montaż przedniego spoilera - problem
no to musi coś przeszkadzać,albo nie weszło dobrze na śrubach od belki-są na pewno takie same
-
[ALL B7] Przeciwmgielne ksenony
-H11
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
po tym weekendzie-kończy się sezon,co oznacza,że ceny spadną--obadamy sytuację
-
[B6 AVJ] Termostat
nie jest zwykły i wymiana-to koszty i kupa roboty
-
[B5 AFN] Professional manufacturer co to jest?
ale to jest temat na osobny wątek Panowie-problem z tematu wyjaśniony-zamykam
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
oznakowanie radarów nie ma nic do rzeczy-to jest tylko wymówka,tych-którzy próbują coś udowodnić-jedziesz przepisowo-nie dowiesz się za dwa miesiące o wykroczeniu-bo go nie będzie i może być wtedy 30 nieoznakowanych radarów...to,że wielu kierowców "nagina" przepisy-wiadomo jest od dawna,ale chodzi mi o to,żeby pokazać wszystkim-że to nie jest normalne-że kierowcy się żalą,bo radar go uchwycił-no to ja się teraz pytam-dlaczego?,jeśli jest ograniczenie do 30-po co jedzie 50,a potem żale,że radar nie oznakowany i gdyby o tym wiedział,jechałby przepiowo-paranoja i żenada-niestety...w taki sposób znajomość przepisów,które upoważniają w ogóle do poruszania się pojazdami-w tym przekonaniu-przeszkadzają...-to przecież jest chore...
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
NIC nie zwalnia Cię z obowiązku przestrzegania Przepisów i respektowania ograniczeń-radar jest,czy go tam nie ma-Ty masz jechać zgodnie z ustanowionym ograniczeniem- jakim zagrożeniem jest radar?
-
Imię dla kota :D
...ale z "liścia" nie będzie dostawał...?
-
Imię dla kota :D
a skąd pewność? No chyba,że zwierzakom też skan się robi... :gwizdanie: ...ale,żeby nie było,że OT-"Forest"
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to teraz trzeba ustalić,czy być w hotelu,czy w B&b-jeśli hotel-to i restauracja w jednym miejscu-jeśli B&b dochodzi element "rozproszenia" po mieście z drugiej strony-mamy się spotkać i pogadać,a nie najebać-to drugie to tylko dodatek [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 23:26_________________________________________________jaka cisza...
-
[ALL B7] Przeciwmgielne ksenony
ja mam kseny w mgielnych cały czas i nie ma błędów-B6 to to samo co B7
-
[B5 AJL] Czy to uszkodzony zawór dv?
nie-max 0,3 bara
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
odbijamy od tematu Panowie... :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
:gwizdanie: a on ma w ogóle Prawko?
-
[B5 AHU] Mobil 15w40 w 1.9 tdi (dobrze czy żle?)
dlatego stosuje się je w różnych klimatach i nie chodzi tu o to,że turbo się spieprzy od gradacji samej w sobie,tylko,że stosuje się złą gradację w nieodpowiednim do tej gradacji klimacie...
-
[B5 AHU] Mobil 15w40 w 1.9 tdi (dobrze czy żle?)
...i dla AHU ... można nawet na 15W-wszystko zależy w jakim klimacie jest stosowany olej
-
[B5 AHU] Mobil 15w40 w 1.9 tdi (dobrze czy żle?)
dane z autodaty
-
F1, Rajdy i Motorsport
taka sytuacja jest dlatego,że Renault ma od ruskich spore pieniądze i dopóki Petrov jest w teamie-oni będą to sponsorować-następnym wyjściem będzie zamiast Petrova-inny rusek...
-
F1, Rajdy i Motorsport
lotto nie lotto-zobacz co on zrobił dla teamu przez cztery ostatnie wyścigi...
-
F1, Rajdy i Motorsport
...no to chyba już wiemy,co będzie z Petrovem...j**any tylko straty przynosi