Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. i co się teraz dzieje jak nie zapniesz pasów ? nic ,po prostu sie swieci,a po jakichs 5-6 sekundach gasnie,bez wzgledu,czy pas zapiety czy nie zanim aktywowalem,nawet sie nie swiecila,a teraz wlaczam zaplon swieci i gasnie-
  2. a co myslicie o takiej przekladce?
  3. sam przeczytaj,laguna stracila homologacje a audi nie,nie wyrywaj z kontekstu,bo straci sens,tak,jak tego dokonales,nikt nie powiedzial,ze audi ma te same bledy w wykonaniu,a wymienilem punkty,ktore uwazam osobiscie za nieodpowiednie do porownania z audi [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 23:28 _________________________________________________problemem nie jest wykonanie przerobki,tylko zatajenie tego faktu [br]Dopisany: 01 Lipiec 2008, 23:31 _________________________________________________a dobra przekladka jest nioplacalna ,bo kosztuje duzo i pchlania duzo czsu,jesli ktos sprowadzil audi tylko po to-to jest nieoplacalne,ale jesli zrobil to jakis srednio utalentowany mechanik,z zamilowaniem do audi,sprowadzil je dla siebie,potem kilkanascie tygodni robil po nocach,a po kilku miesiacach musial sprzedac,- w takim przypadku nie mozna mowic o nieoplacalnosci,bo tego nie wiemy na pewno,potrzebna jest opinia rzeczoznawcy,podobna do tej,jaka zacytowales
  4. zgodze sie z kilkoma przypadkam,ale jesli byla sumienie zrobiona,to wszystko jest wymienione,na zgodne z przepisami 3 ktos dokupil z anglika i wlozyl-pewnie nie wiedzac o skutkach 5 audi ma dwa fotele o takiej regulacji 6 jesli zmienisz mile na kilometry nic nie oszukujesz ,bo to jest to samo,zmienia sie jednostka miary,czy w polsce mila jest krotsza niz w anglii? 7 poduszka pasazera nie jest obowiazkowa laguna,ktorej przyklad podales nie byla sumienie zrobiona,tylko w domowych warunkach i na szybka sprzedaz,to chyba nie jest dobre porownanie
  5. a ja nie mam ani jednego,ani drugiego,a moglem to aktywowac,wiec to chyba nie od tego zalezy tutaj sa moje kody
  6. ja mialem na mysli jakas opcje dodatkowa,ktora jest juz przy zakupie auta,mozna to uaktywnic,ale tylko sie kontrolka swieci i potem gasnie-nie ulega watpliwosci,ze tak jest ,tylko czemu nie ma czujnika w pasach
  7. no tak tyle że gaśnie po ok 5 sekundach na poczatku mojej przygody z vagiem uaktywnilem te kontrolke,ale jest ,jak mowisz -zapala sie i gasnie i tez mnie to zastanawialo,bo jak zrobisz test vagiem,to jeszcze gong bedzie buczal,wydaje mi sie,ze takie cos robili na zamowienie,bo nie znam nikogo,kto mialby to w standarcie
  8. masz wedke a reszte zlow sam http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_awx_problem_z_centralnym_zamkiem-t29932.0.html;msg356661;topicseen;highlight,zimne+luty#msg356661
  9. czyli wymienic wezyk?mysle,ze tak bedzie lepiej,a zobaczymy co bedzie
  10. nie jestem pewien,ale chyba dzisiaj ,po kolejnym ''ataku'' obrotow i niemoznosci odpalenia auta,zobaczyl ten wezyk moj koles i on chyba wyskoczyl z przepustnicy,mowie chyba,bo on go wyjal i koncowka byla sparciala i poszczepiona ,wlozyl ja do przepustnicy,potem obroty jescze wskakiwaly,ale wieczorem jak jechalem,to wzrastaly,ale do ok.2000 i spadaly do 1200 i to bylo takie falowanie,a pozniej juz bylo normalnie,tzn bez falowania,ale jak ruszalem ,po odpaleniu auta,to strasznie szarpalo,jak bylo jeszcze zimne [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 23:43 _________________________________________________moja teoriajest taka,spadla fajka ze swiecy ,pompa podawala paliwo ,nie spalilo sie i sonda w wydechu odebrala ''komunikat'' i odcielo paliwo,aha jescze dzis ,podczas gdy auto mi zgaslo,to jak kilkakrotnie cheltalem,to zapalila mi sie kontrolka czerwona z wykrzyknikiem,ale jak auto zaczelo lapac,to przestalo bibczec i swiecic?przeciez to od chamulcow...ECU zwariowal?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 23:48 _________________________________________________wymienilem filtr paliwa,no i jakby lepiej,ale zobaczymy,jak troche pojezdze,na razie jest dobrze ,ale znow byl moment,ze za pierwszym razem nieodpalila,no i co to moze byc,jak przekrecam kluczyk,zapalaja sie lampki i slychac jak pompka paliwa podaje,a potem cyk i nic,a czasem jest dzwiek,jakby caly czas podawala,tak mialem juz ze dwa razy-nie wiem co to moze byc, zauwazylem tez wode chlapiaca z wydechu,rozumiem,ze ostatnio padalo i mam troche popekany wydech,ale to wygladalo,jakby ktos ze szklanke wody wlal i teraz auto pluje tym na zewnatrz
  11. z tymi wtryskami to by pasowalo,bo jak mi auto zgaslo i nie chcialo odpalic,to benzyna smierdzialo wszedzie :mysli [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 10:06 _________________________________________________rozwiazalem problem spadku mocy i telepania autem-spadla fajka ze swiecy,tak jak przypuszczalem,ze auto nie pali na wszystkie gary,sprawdzilem i znalazlem przyczyne teraz kolej na wzrost obrotow [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 17:55 _________________________________________________zeby znalezc przyczyne ,musze zaczac od poczatku,czy moze mi ktos podpowiedziec,co ma wplyw na obroty,przeplywka,czujnik temperatury czy jeszcze cos innego-moze rozwiaze problem,bylem ostatnio u mechanika i on mi powiedzial,ze przyczyna moze byc sam ECU... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 09:21 _________________________________________________mam pytanie-do czego sluzy przewod gumowy laczacy przepustnice z wtryskami?
  12. jeszcze powiezd,ze tam jest antena wpieta w ogrzewanie szyby...
  13. zadna polisa nie gwarantuje,ze auto zaparkowane w nocy,nad ranem dalej tam bedzie...
  14. jeszcze tylko pytanie-czy te glosniki moge podlaczyc,do tego wzmaka
  15. nie wiem,czy dobrze cie zrozumialem,masz na mysli ustawienia typu,bas,sopran,itp w radiu,bo wzmak moj nie ma zadnych potencjometrow,tylko jeden,od glosnosci
  16. co masz na mysli mowiac''poustawiac'',masz na mysli ustawienia w radiu i wzmacniaczu?
  17. pompa?czyli co?nie pompuje?,a przepustnica czyszczona kilka dni temu,adaptacja itp,auto zachowuje sie,jakby nie palilo na wszystkie gary jednoczesnie
  18. wiesz-z tym laikiem,to sie nie pomyliles-nie wstydze sie tego-jesli czytales wczesniejsze posty,to wiesz,ze ten wzmak-powiedzmy -taki sobie,glosniki firmy Ministry of sound,widzialem juz sprzet tej firmy,nie jest z gornej polki,nie zamierzam tez robic dyskoteki w aucie,pytam czy bez skutkow,np spalenie glosnika,auta czy chocby bezpiecznika,takie polaczenie grozi...mam na mysli,czy jak dam ulubiony kawalek ciut glosniej,to czy uslysze charczenie,zamiast muzyki
  19. jak w temacie,obroty skacza,ale ostatnio to juz nie wiem kiedy sie to powtorzy-nie jest to regularnie odpalam auto i jest ''w normie'',obroty po odpaleniu tysiac,po chwili spadaja do ok 900-950,lekkie falowanie,ale podczas jazdy jade i nagle auto wchodzi na jakies 4000 samo i sie utrzymuje,wciskam sprzeglo i auto wyje,wiec mozna sobie wyobrazic co sie dzieje filtr pow-stozek-nowy ,olej wymieniony tydzien temu,przepustnica czyszczona itp,swiece zmienione razem z olejem ostatnio jak tak falowaly to wylaczylem silnik i nie moglem odpalic,cheltalem dobre kilka minut i nic,jakies dobre ludziska zaproponowali pchnieci i po tym ,jak pchneli auto na 2,odpalilo,ale bylo strasznie slabe,dodajac gazu auto gaslo,po chwili wskoczylo na obroty,bylo ''normalnie'',wiec postanowilem pojechac i zobaczyc ,co bedzie w trasie i tak,gaz do dechy na 5 i predkosc 160km/h,gdzie normalnie na tej samej trasie wycisnalem 210 km/h,po chwili zredukowalem na 4 i wrocilo do normy,potem 5 i juz bylo lepiej,nie doszlo do 210,bo trzeba bylo chamowac,martwi mnie to,bo to juz kolejny raz,cos jakby odcinalo zaplon,zaraz po tym,jak auto wbija sie na wysokie obroty i tam sie utrzymuje,dzis podejde z VAGiem do auta i zobacze co tam slychac,filtr paliwa zamowiony i moze jutro bedzie czekam na pomysly ,co moze byc przyczyna z gory dzieki[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 19:53 _________________________________________________dodam,ze szukalem i czesc objawow znalazlem ,sa podobne,ale nie wszystkie,wiec zalozylem watek,moze to wszystko ma ze soba zwiazek [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 20:04 _________________________________________________wczoraj podlaczylem VAGa i pokazal blad 00522-cos z czujnikiem G62 ,ale sporadycznie,wykasowalem i troche pojezdzilem,ale nie wywalilo go znow,a dzisiaj auto zaczelo sie telepac i jest jescze slabsze,niz wczoraj trzesie autem tak mocno,ze to nie jest norma,prubowalem zrobic logi,ale nie moge,bo cos nie zapisujelogow moj vag-nie wiedziec czemu,to co sprawdzilem wczoraj na wolnych obrotach nie ma duzych skokow-jakies 864-890,przeplyw powietrza w przeplywce 130,tyle co zapamietalem, nie wiem,co sie stalo ;(
  20. niewazne-zrobione i dziala,mam jescze pytanko,otoz okazyjnie trafilem glosniki 350 w,czy widzisz jakies przeciwskazania,by je do tego wzmaka podlaczyc,czy to nawet lepiej,ze sa takiej mocy?
  21. spokojnie...wszystko jest ustawione optymalnie do ori glosnikow [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 20:37 _________________________________________________wlasciwie to dobrze ,ze sie pokazales watsonie,moze ty znasz przyczyny gwizdu?[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 20:39 _________________________________________________adamevo-no i rozwiazalem problem swistu w glosnikach,otoz przyczyna byl kabel masy,a wlasciwie jego zle podlaczenie, podlaczylem bezposrednio do aku i byly sprzezenia od alternatora-tak,jak podejrzewalem,umiescilem mase w innym miejscu i od razu lepiej-wniosek? montowac mase jak najdalej od silnika
  22. ja szukalem na necie schematu,znalazlem,ale nie jest to schemat podzespolow,tylko polaczenia,a nie o to chodzi,bo to wie wielu,poszukam jeszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.