Treść opublikowana przez domjenick
-
[INNE] [C4/A6 AEL]Problem z odpalaniem i moca w A6
no to napisz jeszcze ,co bylo przyczyna-o ile wiesz
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
brak mocy moze miec wiele przyczyn,jedna z nich moze byc informacja od czujnika temperatury,ze silnik jest za goracy,zmniejsza sie dawka paliwa,auto nie ma sily paliwo na tlokach-moze cos nie tak z zaplonem,duzo za wczesny,albo duzo za pozny i nie spala wszystkiego,spaliny sie cofaja,czujnik w wydechu dostaje dane i ECU odcina doplyw paliwa nie bede zgadywac,ale moze przesuniety rozrzad? przecierz pisze ,ze po regeneracji,a ECU sam zaadaptuje i ustawi przepustnice po podpiecia do AKU sprawdz ,co ci zalezy
-
[ALL] Ile można wycisąć koni bez zakuwania z 1.8 T???
ja mam pytanie,czy ktos spotkal sie z programem do mierzenia mocy,cos takiego,jak dyno max 2000,bo mam taki,ale nie moge sie polaczyc z autem [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 21:35 _________________________________________________chodzi mi konkretnie o program ,do wykresow
-
[ALL B5] Fabryczny zamek centralny z pilota
VAG i co z tym zrobic
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
a w miejscu ,jak sie laczy odma z blokiem silnika,powinna byc uszczelka na koncu weza?pytam ,bo ja nie mam i nie wiem,czy jest dobrze czy nie?
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
bedzie karny,awantura,strzeli Boruc....ale nie wiadomo do ktorej bramki... [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 00:40 _________________________________________________zaklady przyjmuje Don King...1000 dolarow,za jednego na remis,
-
[B5 ADR] gniazdo zapalniczki
jedynym problemem ,jaki mialem,to padl mi rozgaleznik,podczas odkurzania odkurzaczem samochodowym,cos sie zjaralo w nim,bezpiecznik-nawet nie ruszylo,sam uzywam gps i dvd i nic nie przeszkadzalo jedno drugiemu-podlaczaj
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
moja wersja-3:2 dla naszych,a pozniej,to zobaczymy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z immobilizerem
zaleta tego,co masz tu na gorze ,jest to,ze tylko ty bedziesz wiedzial,gdzie to jest-no i ewentualnie osoba ,z ktora to bedziesz robil,kiedys z kolesiem zamontowalismy cos takiego,jak druga stacyjka,na kablu od aku-czlowieku,jak nie wiesz o czyms takim,to cala noc z latarka bedziesz szukal
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
bo za wolno jezdzisz :polew:
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
:polew: [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 02:09 _________________________________________________...i teraz nic juz nie bedzie tak samo.... teraz bedziesz czesciej slyszal''zwolnij'',albo''scisz muzyke''...znam to z autopsji...
-
Formuła 1 2008
do wczorajszego dnia byly dwie rzeczy,ktore powodowaly,ze lezka sie krecila w moim oku-szczescie dziecka,albo jego cierpienie-doszlo jescze cos...wygrana Polaka w Formule 1... :th:
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
dzieki Poziu,myslalem o czyms takim ale wolalem sie upewnic
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
a ja mam pytanie do wszystkich,mianowicie czego,tzn jakiego materialu uzyliscie do odgrodzenia stozka od silnika,ja mam ori kawalek blach,ktory byl na puszce ori filtra,wiedzialem,ze to moze byc malo i sie przekonalem wczoraj,zaraz po nawet krotkiej przejazdzce otworzylem maske i dotknalem stozka,metalowe elementy byly gorace,stad tez moje pytanie -czym to odgrodzic,zeby bylo bezpieczne i niepalne
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
mecz ogladalem w angielskiej wersji jezykowej no i glowny bohater rozmowy-Alan Shyrer,nota bene byly gracz New Castle(najblizszy klub pilkarski premier ship ode mnie)pojechal z nasza obrona,w sumie mial racje,ale pochwalil Ebiego za to,....ze biegal najwiecej kolo bramki niemieckiej... na zimno mozna bylo posluchac,co inni maja do powiedzenia ,na temat naszej gry,nikt nie obstawial wygranej dla nas,...moze jeszcze z grupy wyjdziemy... o jedno sie nie martwie jutro w pracy-nikt mi nie powie nic zlego,BO ANGLII TAM NIE MA W OGOLE :polew:
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
ja po tylu piwach ,a Oni co? przegrali? ,ale Robert Kubica wygral,na forum bmw chyba szaleja...
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
a teraz ,po meczu to juz wszystko jedno... ;([br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 23:11 _________________________________________________dobry humor Kubica zapewnia...
-
Zatrzaśnięte kluczyki- jak awaryjnie otworzyć auto?
przynajmniej wiesz jak to zrobic-wiedza kosztuje...
-
[B5 ADR] Jak Vag-iem wyłączyc info o zużyciu klocków ?
wydaje mi sie ,ze powinienes sprawdzic caly uklad chamulcowy,to nie zapala sie tak sobie,a jesli chamuje dobrze,to znaczy,ze z elektronika jest cos nie tak,ciezko przewidziec,co sie wydazy-moze nic i nigdy...ja bym sprawdzil,jesli sprawdziles to u mechanikow,to moze serwis audi cos wymysli,wkoncu zbudowali to cudo.... [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 21:54 _________________________________________________sprawdzalem w instrukcji,ta lampka jest od poziomu plynu chamulcowego,tam szukaj przyczyn
-
centralny zamyka po nacisnieciu hamulca
moze to tez byc funkcja antynapadowa, uruchamia sie central,przy kazdym chamowaniu,np.na swiatlach nikt nie otworzy ci drzwi,czy bagaznika ,odblokowuje sie go przyciskiem kolo klamki
-
Zatrzaśnięte kluczyki- jak awaryjnie otworzyć auto?
podloz jakas szmatke, zacznij podwazac w rogu drzwi,najlepiej szerokim dlutem,nie popeka lakier od zaokraglen, (szmatka zeby lakier nie popekal),wez jakies drewienko,zeby zablokowac to,co juz podwazyles i celuj w klamke ,jest latwiej pociagnac klamke,niz wcelowac w przycisk,no i rob to w dzien,bo jak alarm ci zacznie wyc,to twoje dzialanie,moze byc zle odczytane [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 00:32 _________________________________________________jesli bedzie problem z przednimi drzwiami,wez cos cos ,jak wedke i zrob petle na koncu ,ale koncowki trzymaj w reku,zeby zacisnac i probuj na tylnych,kat moze byc lepszy
-
[ALL B5] Do jakich obrotów Audi A4 1.6 ?
moj silnik jest najslabszy w benzynie,na poczatku,jak kupilem to pilowalem auto,wiadomo ,cos nowego,ale teraz jezdzac po miescie to w dzien trzeba poruszac sie w miare szybko i sprawnie,bo ten silnik-no rewelacja nie jest,ale umiejetne przycisniecie pedalu gazu powoduje,ze autko-daje rade,nie mowie o sciganiu,czy cos,mowie o sytuacji,kiedy dojezdzam do swiatel,predkosc 30-35 mil/h,jakies 30 metrow do skrzyzowania i pojawia sie zolte swiatlo,no to 3,obroty gdzies ponad 3-3,5 tys,albo ciut wyzej,ale nie wiecej jak 4,5,bo juz warczy i wszyscy sie ogladaja i sie zbiera,normalnie po miescie w nocy,kiedy ruch jest zerowy,a jade na miasto znalezc kogos,czy po prostu pomykam przez miasto ,to 30 mil mam na 5-tce i obroty jakies 1700,tyle,ze jesli trzeba przyspieszyc,trzeba redukowac,bo na tym biegu i na tych obrotach-to tylko spokojnie-bardzo spokojnie sie jezdzi spalanie-wiadomo im wyzej na obrotach ,tym wiecej ale caly czas nie trzyma sie silnika kolo szczytu obrotow,wiec nie jest to katastrofa zamontowalem filtr stozkowy i fajnie brzmi tak od 3 tys w gore,smialo mozna poczekac ze zmiana biegu do 3-3,5 tys,autko jest wtedy elastyczniejsze i lepiej reaguje na ruchy stopa,a jeszcze jak muzyke dasz glosniej ,to idzie jak burza
-
jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?
Pawel-opanuj sie,na meczu pije sie piwo,ale nie jedno...wodka-
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
albo podskoki-http://pl.youtube.com/watch?v=h0jPPeE3bsk -http://pl.youtube.com/watch?v=t3i7ZkXfgPo&feature=related tylko trzeba uwazac nastoliki,zeby nie stracic cos ,albo nie kopnac kogos,bo awantura murowana :polew: a po wszystkim-wiadomo :bicz3: i takie tam.....[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 00:28 _________________________________________________a tak na marginesie petr3r ten ''macabra'' jest niesamowity,co i ile trzeba wziac,zeby tak wymiatac [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 00:30 _________________________________________________a jak zaczniesz robic jak ten gosc,to na pewno nikt nic zauwazy- http://pl.youtube.com/watch?v=iUZl6T1BoRQ
-
W sobotę mój ślub i wielkie wesele,a ja nie umiem tańczyć - co radzicie ??
to jest chyba to-oni tez za bardzo nie umieja tanczyc...