Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
pewnie zeby sie odrozniac od reszty europy,w niektorych krajach Azjii tez jezdza po lewej
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
przerobke taka proponuje
-
[ALL] Audi A4 1.6 1996 z Angli i przełożenie kierownicy
albo kupic i jezdzic w UK,ale z doswiadczenia wiem,ze to nie jest oszczedny silnik,jesli bedziesz duzo jezdzil,to kup diesla,a jak jezdzisz malo,to kup 1,8T i bedziesz mial radoche,bo pali tyle samo,a jest mocniejszy ,jesli chodzi o konstrukcje silnika- to jest prosta i malo awaryjna,jesli sie dba o niego,a z przekladka,to tak ,jak Ronin ci napisal-wszystko sprowadza sie do tego,ile cie to bedzie kosztowac
-
[B5 AEB] Jak sprawnie podnieść sobie ciśnienie
kiedys,w 1994 mialem dwa wypadki na motorze,oba w przeciagu miesiaca,teraz motory sa szybsze i latwiej rozwijaja predkosc,do ktorej autem jest ciezko sie zblizyc,przyspieszenie i samo prowadzenie jest piekne,ale pod warunkiem,ze ktos jest rozwiniety umyslowo,na tyle ,zeby nie zabic siebie i gogos jeszcze,jesli ktos wie gdzie jest granica pomiedzy brawura,a zwykla glupota-to o.k- jesli nie widzial,jak jego koles roz...lil sie i po wypadku nie bardzo jest soba,albo sam nie przezyl czegos podobnego,lepiej ,zeby nie sprawdzal,bo skutki moga byc smutne-niekoniecznie dla niego samego -i to jest powod,dlaczego przesiadlem sie na cztery kola ...moze pozyje dluzej...
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
poprobuj tego AndyN,najlepiej ,to sobie skopiuj i wklej gdzies * +00001 = GB-Alarm (not USA) * +00002 = Confirmation Anti-Theft Warning System (Blink) * +00004 = Selective Central Locking (SCL) * +00008 = Anti-Theft Warning System * +00016 = Rear Lid Release Locking at 5 km/h * +00032 = Central Locking at 15 km/h (or 10 mph) * +00064 = Comfort Function via Remote Control (not USA) * +00128 = Right Hand Drive (RHD) * +00256 = Avant * +00512 = Confirmation Close via Remote (1x Blink) * +01024 = Confirmation Anti-Theft Warning Sytem Horn Activation * +02048 = Door-/Window Regulator Logic * +04096 = Thatcham Anti-Theft Warning (not USA) * +08192 = No Safe-Function * +16384 = Side Windows with Insulated Glass Note: Coding is the sum of the individual options. Not all options apply for all control moduls! Adaptation Channel 021: Remote Control Matching [select] [46 - Comfort System] [Adaptation - 10] Channel 021. [Read] * Choose the memory position you want the new key be matched on by entering it's number (e.g. "3" for memory positon 3). [Test] * Now press any button on the remote you want to match. * The meas. block field above will change from Not Recogn. to Recognized. [save] [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Note: You can check the current memory positions using Meas. Block 007. Channel 061: Variant Reduction * +1 = Mechanical Window Regulators in Rear (PR-4R5) * +2 = Footwell Lights (PR-QQ1) Note: Adaptation value is the sum of the individual options. Channel 062: Comfort Functions * +001 = Comfort closing via remote for window regulators (not USA) * +002 = Comfort opening via remote for window regulators (not USA) * +004 = Comfort closing via lock cylinder for window regulators * +008 = Comfort opening via lock cylinder for window regulators * +016 = Comfort closing via remote for sunroof (not USA) * +032 = Comfort opening via remote for sunroof (not realized) * +064 = Comfort closing via lock cylinder for sunroof * +128 = Comfort opening via lock cylinder for sunroof (not realized) Note: Adaptation value is the sum of the individual options. milej zabawy
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
moze resetujac kompa,poprzez odpiecie klemy ,automatycznie auto powrocilo do kodowania wyjsciowego-fabrycznego kiedys tez tak mialem w B5, zrobilem spiecie,przy podlaczaniu radia ,wysiadl alarm ,nie otwieral mi sie szyber przy przytrzymaniu klucza,szyby opadaly a szyber ani drgnal,central sie zamykal ,ale alarm sie nie uzbrajal,potrzebne bylo ponowne kodowanie nie wydaje mi sie,zeby odlaczanie klemy ,czy bezpiecznika bylo potrzebne-ja po zmianie kodowania wyjmowalem kluczyk i po powtornym wlozeniu w stacyjke kodowanie bylo aktualne,jak w B5-trak samo w B6
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
tylko nie zapomnij pociagnac klamki 2 razy ,bo odbijesz sie tak samo,przy szybkim wysiadaniu :>
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
w B5-tce jak to mialem,to czasem moja zona odbila sie od drzwi zanim wysiadla i tylko co chwila slyszalem'' ku....wa wylacz to gowno,bo przez szybe wyjde predzej''
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
mozna to szybciej otwierac,naciskajac przycisk kolo klamki od centrala,nie trzeba wtedy ciagnac klamki dwa razy
-
[B5 AHL] Kontrolka AIRBAG świeci się cały czas
no to podlacz i zobacz gdzie jest przyczyna,skasuj i zobacz ,czy wywala go znow,wydaje mi sie ,ze ruszyles kostka i przez chwile nie styklo i to jest przyczyna
-
[B5 ADP] tunig silnika. 1.6 ADP.
mozesz zamontowac filtr stozek-powarczy sportowo po 3000,no i to tyle wiem co mowie,bo jeszcze niedawno ''ujezdzalem''1.6, teraz mam dwie 1,6 i 1,8T-roznica-no chyba nie musze mowic,bo juz zostalo powiedziane na forum,poczytasz i bedziesz wiedzial wiecej,wszystko zalezy co chcesz robic,jesli sie scigac ,no to z tym silnikiem nie dasz rady,a jesli jezdzisz do sklepu po bulki,albo po dzieci do przedszkola,to ci wystarczy,zaloz gaz i bedzie taniej,a silnik prosty i malo awaryjny-jesli dbasz o auto
-
Wygrywasz w totka i co?...
moze smiglowiec jakis,wycieczka na Mount Everest,moze tor wyscigowy-niezle miejsce na spoty ,hm,ale jak bedzie...tego nie wie nikt...
-
[B5 ADR] Auto gasnie na wolnych obrotach(ogolnie wariuje)
powiem tak,w b5 mialem identyczny problem,obroty falowaly i podczas jazdy same wskakiwaly np na 4000 i sie ytrzymywaly,jak zgasilem silnik,to nie moglem odpalic,a jak odpalil,to sie dusil i powoli wchodzil na obroty,trzech mechanikow-dla pewnosci; diagnoza-przepustnica,a wlasciwie modol od wolnych obrotow,mozna wyczyscic,ale gwarancji na jak dlugo to pomoze-nie da ci nikt,moze miesiac,a moze 5 lat,nowa przepustnica na ebayu http://shop.ebay.co.uk/items/?_nkw=throttle%2Caudi+a4&_fromfsb=&_trksid=m270 cenowa roznica,a tu masz nowa ,nie smigana-pomysl o tym [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 01:00 _________________________________________________ przy przepustnicy jest taka kostka,jest to czujnik,odpowiedzialny za wolne obroty,tam szukaj przyczyn,moze sie wypiela albo cos,kiedys probowalem ja odpiac jak auto chodzilo na w.obrotach po wypieciu auto gasnie,a jak dodasz gazu chodzi normalnie,w b5 sprawdzone osobiscie przeze mnie [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 01:16 _________________________________________________aha ,problemem moze byc,rozladowany aku,jak przepustnica,a wlasciwie ten czujnik nie dostanie pradu,potrzebna jest adaptacja przepustnicy,zaadaptuje sie sama przy podlaczeniu napiecia,ale nie mozesz dotykac pedalu gazu-jak odpaliles na pycha,to sie poprzestawialo rada odepnij aku,podepnij nowy aku,albo od innego auta, wlacz zaplon ,ale nie uruchamiaj silnika,poczekaj jakies pol minuty, w tym czasie nie dotykaj pedalu gazu,wylacz zaplon,chwilke poczekaj i odpal auto,daj mu pochodzic jakas minute,jak wszystko bedzie ok,no to bedzie gralo,a jak nie to nowa przepustnica,ew.czyszczenie,ale jak wyzej-nie ma gwarancji... [br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 01:26 _________________________________________________sorry za balagan w poscie,ale jak pisalem jedno-przypomnialo sie drugie
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
moze wstaw lepiej nowy alarm...aha-dzieki za naklejki-dzisiaj doszly
-
[B6 AVJ] Problem z silnikiem
mi b5-tka telepalo i byla slaba ,jak fajka z jednej swiecy spadla,auto palilo na trzy gary,smrod niespalonej benzyny i cos innego,ale nie porownalbym tego do jaj,moze to spalony olej?sprawdz jak wymieniony i ustawiony rozrzad,zaraz po zmianie,nic sie nie dzialo wiec to nie TO,ale moze wydech zatkalo''cos'',popatrz i poszukaj na ''zewnatrz'' auta ,to co mozesz sprawdzic,a jak nie dasz rady sam ,to podjedz do mechanika jakiegos
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
pre-pl jesli chodzi o kodowanie 000001 -to rzeczywiscie otwieranie tylko bagaznika,gdzie reszta pozostaje zamknieta,ja mam to,a w avancie powinny podniesc sie tylne drzwi,widzialem cos takiego w mercedesie,ale to jest jakis silownik potrzebny,ktory unosi klape,jak zamkniesz bagaznik-alarm sie uzbraja ponownie sam
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
jesli chodzi o ''to cos''obok subwoofera,to po niemiecku znaczy ''wzmacniacz do pojazdow,z aktywnym glosnikiem''-cokolwiek to jest a jesli nie znalazles navigacji,w miejscu,gdzie zazwyczaj jest radio i klima-to musze cie zmartwic ,bo jej nie masz i FIS sam kierunku nie pokaze...
-
[ALL] Oglądanie profili - problem ??
no to nie przejmuj sie [br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 00:36 _________________________________________________0.31 tez.....dobra ja ide spac,a ty jak chcesz to jeszcze posiedz na moim profilu
-
[ALL] Oglądanie profili - problem ??
JEST-byl dzis 0.27-Marcin,a juz myslalem,ze zapomniales o mnie a tak na powaznie,to musisz cos z tym zrobic,jesli cie to osobiscie drazni,bo dla mnie,to mozesz byc on line
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
no to masz faxa w audi,pewnie na zamowienie bylo zrobione,albo do wozenia biznesmenow czy cos takiego
-
Ot zagwostka!
chlopina sie podjaral,bo kupil jakies tam x5 i zapomnial o swiecie...
-
[ALL] Oglądanie profili - problem ??
u mnie mcm00 byl widziany dwa dni temu...... ;(a byl tak czesto....
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
http://www.eres.alpha.pl/elektronika/fusion_images/schematy/sch203.gif tu masz przykladowy schemat,dzieki i czekam-z tydzien bedzie szlo..
-
[ALL B6] Kontrolka zapiecia pasow
tylko tyle,gong slysze,jak robie test vagiem,ale normalnie nigdy go nier slyszalem
-
[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia
zobacz na plytce,czasem sa opisane miejsca gdzie co powinno byc,moze bedzie napisane gdzie wlutowana jest antena[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________moga tez byc symbole...