Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. idiotyzmem nazwalbym grzebanie w aucie bez odpowiedniego sprzetu,czy minimalnej chociaz wiedzy-ale czy idioa mozna nazwac kogos,kto vagiem zmienia kodowanie,czy jezyk,zmienia opcje w centralnym zamku,robi reset kompa czy adaptacje przepustnicy-sorry,ale duza czesc uzytkownikow tego forum tak robi jasne,ze idiota to ten,ktory wciska wszystkie mozliwe ''guziki'',wpisuje byle co i byle gdzie
  2. kolego kepasa-jestem zobowiazany do powstrzymania cie,od pisania takich rzeczy w tym watku,poniewaz podjalem sie wspierania palaczy do rzucenia tego nalogu ,a nie utwierdzania kogos,ze palenie pomaga w czyms, moze i tak jest,ale jest tio w tak malym stopniu,ze WCIAZ JEST SZKODLIWE DLA WIEKSZOSCI ORGANOW W ORGANIZMIE podaj przynajmniej jeden cywilizowany kraj ,w ktorym nikotyna uwazana jest za zalete pewnie tak,ale na co oni umieraja? reasumujac,jestem przeciw nikotynie
  3. mozesz wyjac plytke i porownac ,przymierzyc,dociac,polutowac zalezy jaki masz pilot od alarmu,jakiego ksztaltu itp kiedys uczestniczylem w takim watku,gosc -jocker z oxfordu przelozyl do scyzoryka plytke z alarmu typu cobra,wiec mozesz zagadac do niego
  4. Miarką twojego sukcesu jest wyłącznie twoje zaangażowanie. Tobie po prostu brakuje nauczyciela, przynajmniej, aby się rozkręcić na początek. no nie bede ukrywal,ze utknalem w pewnym momencie ,bo nie obawiam sie uzyc tego stwierdzenia-balem sie,ze cos spi...le i nie odpale auta,bo zasmiece ECU pewnie,ze latwiej by bylo z kims,kto to juz robil i pokazalby co i jak -powiem wiecej-nawet nawiazalem kontakt z jedna firma,ktora trudni sie remapingiem i zapewnia sprzet i szkolenie,ale....to kosztuje,sam kurs kosztuje tyle,co w dobrym stanie B5...i tu sie zaczely schodki
  5. obejzyj zamki,najlepiej w bagazniku-latwy dostep,ale jesli wszystko bedzie ok,to moja diagnoza-zapsuta pompka
  6. niestety polskiego jezyka nie ma-przeczytaj post spankyego a ten temat powraca co jakis czas
  7. da sie 'wylapac'' czestotliwosc pilota od alarmu ale scyzoryki ''lataj '' na okreslonych falach chyba 433 mhz,jescze chyba na jakiejs innej,ale nie pamietam na jakiej
  8. No OK, ale ABS działa w odwrotną stronę niż ESP... Zwalnia chyba hamulce, a ESP zaciska. no tak,masz racje ABS nie pozwala na calkowite zblokowanie kol podczas chamowania,ale ESP wykorzystuje ABS do odwrotnego celu-jesli kola sie zaczynaja slizgac,ABS wkracza do akcji i je delikatnie blokuje i nie pozwala na dalsze,szybsze obracanie sie kol,co powodowalo poslizg dwa rozne mechanizmy,ale wspolpracuja ze soba [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 20:29_________________________________________________a czy ma jakis zwiazek ze zuzyciem paliwa-nie wydaje mi sie,ale moze miec zwiazek ze zuzyciem opon-tez kosztuja...
  9. bylem przy porodzie mojego pierwszego syna i powiem ci,ze to jest roznica widziec nagranie,a porod na zywo nie mam jakichs zlych wspomnien,czy skojarzen po tym fakcie,trzymalem reke na pulsie caly czas,nawet podpowiadalem wszystkim co maja robic a filmik o paleniu,hmm... mnie nie poruszylo,ale jesli komus obrzydzilo palenie papierosow,no to chyba taki byl cel tego watka rzucic palenie wszelkimi ,dostepnymi srodkami,a to byl jeden z nich nosfer
  10. no i okazalo sie ,ze zmiana map w silniku,to nie jest taka prosta sprawa,k...wa spedzilem cale noce na szukaniu informacji i doszedlem do tego,ze nikt oprocz tych co to robia,nie wie ,jak to zrobic samemu,nie majac wiedzy na ten temat-lepiej nic nie ruszac,bo efektem bedzie wizyta u mechanika,poprzedzona zcholowaniem auta na lawecie... zwracam honor wszystkim,ktorzy chcieli mi to uswiadomic wczesniej ,ale sie opieralem przed przyjeciem tego do wiadomosci,-ale przynajmniej mam satysfakcje,ze próbowalem... dla zainteresowanych podaje info,ze silnik ma sie dobrze i na razie nie wylecial w powietrze [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 01:23_________________________________________________chyba poloze troche lodu na IC,zeby powietrze schlodzic-moze pojedzie szybciej...
  11. ja bym zresetowal kompa i od nowa adaptacja przepustnicy i pojezdzic troche dla wyrownania mapy wtryskow i dla podania nowyh danych do ECU,po jakichs 50-100 km powinno wrocic do normy przynajmniej mi w b5 pomoglo (1,6 AHL) [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2008, 23:52_________________________________________________powodem falowania moga byc stare(zle)dane,a jak nie pomoze to wymiana modolu wolnych obrotow,albo calej przepustnicy
  12. jesli masz dodatkowy pilot od alarmu innego,niz ori audi,to tylko przelozenie bebeszkow z pilota do scyzoryka cie ratuje
  13. :polew: obiecanki,cacanki a glupiemu...wiadomo co...
  14. ESP jest polaczone z ABSem,wiec nawet jesli sie go wylaczy calkiem,to ABS jeszcze dziala i moze sie wydawac,ze tak jest
  15. pomylilem sie...chodzilo o GAZ :> [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 17:28_________________________________________________czy ktos umie to wyjasnic-norma i nie ma sie czym martwic,czy DV niedomaga
  16. tym bardziej graty ci sie naleza,za wytrwalosc dawaj...zobaczymy co bedzie po filmie,czy chec na sex sie zwiekszy,czy nie...
  17. ja mam sposob ,na wytrwanie z palaczami-jak ide na impreze,wiadomo,ze wszyscy pala,tojaram razem z nimi,przynajmniej sie nie mecze i niepotrzebnie wkurzam na dym,a na drugi dzien kac ,bolaca glowa i takie tam,ale papierosa nie ruszam i tak daje jakos rade 4 rok,troche rzadziej pije ,wiec i rzadziej pale :gwizdanie:
  18. :polew: a Kononowicz bedzie?
  19. ja ,jak rzucalem ,to pochlanialem ogromne ilosci jablek i jogurtow do picia
  20. ;( i co teraz bedzie z forum,piwem i cala reszta.... ;(
  21. no ja sie nie dziwie jesli tylko kabanoski wcinasz
  22. i co?wiadomo juz cos,bo przegapilem wszystkie wiadomosci...?
  23. dobra,chyba ,ze potrafisz tak,jak ja zajarac jednego,a potem bez zmruzenia powieki wytrwac z palaczami w jednym pomieszczeniu bez papierosa-jesli tak,to OK ,ja cie rozumiem....ale nie jaraj w tych samych okolicznosciach,bo sie znow zblizysz do nalogu...a i tak sie kiedys wszyscy nachlejemy [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 22:11_________________________________________________ trzymam sie wlasnie zaczynam 11 dzien bez papierosa a jak tam apetyt?
  24. dla angeli za wytrwalosc :beer1: ragga...tez dostaniesz :beer1: a nawet albo ,ale wez sie chlopie i rzuc to w cholere,a jak rzucisz i wytrwasz, to siekiedys nachlejemy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.