Treść opublikowana przez domjenick
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
:polew: kur...a z krzesla zaraz spadne,kto to wymysla|? a czy jest ktos,kto rzucali wciaz pali?
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
ostre...podoba mi sie,zaszczepiony jestem ,teraz musze wygospodarowac troche czasu i jade z ta ramka na czarno
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
:polew:dobra spadam do pracy,potem zobacze co slychac-na razie
-
Jutro koniec świata???
niei stotne sa takie szczegoly Yelo-6 miliardow tez mi wiele wyjasni
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
czyli bije sie z wlasna wola...moze jakas wszywka ,cos jak esperal?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
trzymaj sie raggaman i uciekaj od palaczy,bo cie skusza...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
oby tak dalej Tumek(przynajmniej tak masz w opisie) :gwizdanie:
-
Użytkownicy pokażcie sie..
...i ja wyjde z cienia...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
...i nie wodz nas na pokuszenie...
-
[B6 ALT] Ściąga na koleinach, dołkach
ja mam 18 i jak wjezdzam na dolek,czy te ograniczniki na jezdni,to czuje jak auto ''schodzi''z lini i wiem,ze to na pewno rozmiar kola jest przyczyna ,dlatego,ze po prostu jest szersza ,a jesli chodzi o wspomaganie,to tez odczulem roznice[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 23:27_________________________________________________zauwazylem,ze b6 ma sztywniejsze zawieszenie od b5 i to tez moze byc przyczyna...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ale chociarz szczery chlopak jest :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 23:08_________________________________________________a postarasz sie berdziej nie zajarac,czy bardziej mniej niz trzy?
-
Immobilizer
no tak,tylko ,ze kolega mial problem z immo-dlatego zapytalem,osobiscie nie widze zwiazku immo,nie gasnacej kontrolki od immo i gasniecia po sekundzie(czy dwoch) z adaptacja przepustnicy [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 23:05_________________________________________________a z reszta skonczmy odbijanie pileczki,bo wkurzymy moderatorow
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
takie ubytki to norma [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 22:55_________________________________________________wszystko ,co sie dzieje w zakresie mini-maxi-jest norma
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
roznica- nie mam na mysli niewielkie ruchy plynu poprzez pompe,tylko widoczne zmiany nawet dla laika[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2008, 22:37_________________________________________________jak silnik stoi zgaszony,to poziom powiedzmy jest na max,po odpaleniu silnika pompa zaczyna pracowac i wtedy moze troche plynu ubyc,ale tylko troche(dlatego plynu dolewasz jak silnik pracuje),potem jest poziom taki sam,a jak zgasisz silnik znow sie podniesie delikatnie
-
Immobilizer
adaptacja zrobi sie sama ,jak podepnie aku,nie rozumiem-co ma adaptacja do immo?przeczyscic styki-tak ,jak najbardziej
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman ---obiecaj,ze nie zajarasz
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
jesli nie ma piany caly czas,to na razie bez obaw, jesli plynu ubywa ze zbiorniczka podczas odpalenia silnika,to objaw uszkodzonego zaworu zwrotnego w pompie,tez wyje wtedy- u mnie ,jak tak bylo,to plynu bylo na maxa w zbiorniczku,a jak odpalilem silnik,to wessalo caly plyn do pompy i powrotnym wezykiem tylko cieklo,a pompa warczala,ze az ludziska na ulicy sie patrzyli ogolnie -czy odpalasz ,czy stoi na zgaszonym nie powinienes zauwazyc roznicy w poziomie plynu,jesli poziom sie zmniejsza lub zwieksza,to moze byc objaw uszkodzonego zaworu,albo sie tylko cos przytkalo,przeplucz i zobaczysz co bedzie,
-
[B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !
tu chodzilo o pilota ,a nie o kluczyk
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
a teraz pytanie do wszystkich-kto sie wylamal i zajaral?
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
jak zawsze-nie wiem o co chodzi...
-
Jutro koniec świata???
6 bilionow? mnie by sie wszystko wyjasnilo,poprostowalo i jescze kilku moich znajomych by skorzystalo,po co maja robic eksperymenty-niech sprawdza mnie -w jakim czasie jestem w stanie rozpieprzyc 6 baniek
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
nawet przez chwile nie zwatpilem w jedno i drugie...
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
aaa ,i jescze mam czarne obwodki dookola szyb bocznych,zamiast chromu :gwizdanie: lampy tylne nas razie zostawie,a pomyslalem,zeby do przodu wstawic pasek ledow,cos jak a8
-
[B5 ADR] Silnik juz nie gaśnie, ale falowanie nie ustepuje
powiem tak na poczatek-jesli cie ktos wkur...l ,to napisz to niego na priva wiadomosc,spotkajcie sie,czy co,ale nie pisz takich rzeczy w watku,ktory nic z tym nie ma wspolnego druga sprawa-gazowanie auta,nie widze w tym nic zlego,a i autor watku tez nie ma gazu-wiec nie rozumiem aluzji-zadal pytanie i oczekuje odpowiedzi,piszac o ''mutacji''gazem nic nie pomagasz autorowi watku trzecia i zarazem najwazniejsza-jesli uwazasz,ze 80 procent uzytkownikow forum,to WSIOTUNINGOWCY,to mam dla ciebie propozycje-pokarz mi zdjecia swojej audi i pozwol ,ze wraz z kilkoma losowo wybranymi uzytkownikami ocenimy to twoje cacko,a potem opowiemy ci co i jak,ja ze wzgledu na to,ze malo sie znam na tuningu silnika pozostawie to do oceny komus ,kto sie zna,ale chetnie popatrze na to ,co widac a jesli ci sie nie podoba na naszym forum- to zawsze mozesz poprosic zarzad o wykasowanie twojego konta i po problemie
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
szary grill odpada,szara ramka tez-pozostaje pomalowac na czarno - a jesli chodzi o czarne dodatki to mam czarne opony