Treść opublikowana przez domjenick
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
sztuk dwie [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 00:24_________________________________________________angela,a Ty jarasz ,czy wciaz sie trzymasz?nic nie piszesz
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no to chyba dobrze ,ze pijesz a nie palisz,bo na tym to polega,zeby niepalic o przestaniu picia zalozymy nowy watek -wydaje mi sie,ze wiecej ludzi bedzie uczestniczyc [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 00:13_________________________________________________raggaman-zajarales?
-
[ALL B5] Jak wyłączyć przetwornik dźwięku od alarmu.
no to czekamy
-
[ALL B5] Jak wyłączyć przetwornik dźwięku od alarmu.
oryginalna syrenka w b5-tkach jest z lewej strony w przestrzeni miedzy bagaznikiem a kolem,odchyl powloke materialowa z lewej strony w bagazniku i zobaczysz metalowa konstrukcje,wloz reke do srodka i wyczujesz syrenke,mozna ja wypiac calkiem,ale nie bedzie wylo,tylko bedzie migac,czy mozna wymienic-nigdy tego nie robilem,ale sa w sprzedazy same syrenki-zanim kupisz,sprawdz z innego auta
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
to moze spot dla niepalacych wam jakos pomoze?
-
[B5 AVV] Zmiana 1.8 na 1,8T
wszystko sie da,ale jakim kosztem-za duzo roboty...ciecie ,giecie,montarz nowych elementow...jak wyzej,lepiej sprzedac i kupic 1,8T
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
a jak tam angela? :naughty:nic sie nie odzywa... raggaman widze,ze dajesz rade ,no no ...
-
Formuła 1 2008
ja mysle,ze teamowi BMW po prostu brakuje doswiadczenia
-
[ALL B6] moja a4 1.8T
jesli chodzi o mnie to sugeruje zmienic fele 17,albo moze 18-takie jak ja mam-tak ja to widze-w polaczeniu z drewnem i jasna tapicerka,wyglada to komfortowo,ale w starym stylu,albo sie podoba,albo nie ,jesli chodzi o szybki-moje zdanie jest takie,albo wszystkie delikatnie,w tym samym stopniu,albo zadne niezla...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
narazie nikt nie napisal,ze znow padl ofiara zgubnych obietnic nalogu-chyba nie zajarali,ale wiesz jak jest ,wczoraj sobotni wieczor polska grala,stres itp,,zobaczymy dzis
-
[B5 AEB] Syczące turbo
a takie ''terkotanie'' to nie jest czasem objaw niesprawnego DV ja mam cos takiego jak zmieniam bieg,puszczam gas i w tym momencie powinno byc psss, a ja mam cos ,jak ''terkotanie'',czytalem,ze to powietrze odbijajace sie od przepustnicy wywoluje taki efekt,moglby ktos to wyjasnic?tak ma byc,czy cos rzeczywiscie z DV?
-
Jutro koniec świata???
eee...a moglbys to wylozyc jakos prosciej... :polew: :polew: no to po klopocie...ziemia uratowana huuuuurrrrrrrraaaaaaaaa........ :drinks:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 16:07_________________________________________________ ....to zdanie lubie najbardziej...[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 16:09_________________________________________________Yelo,ostry wyklad-doceniam wielkie umysly..
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
przeszliscie proby piwka,kawki,knajpki zadymionej-duze gratki dla was,ale czeka was wieksza proba-potezny stres...trzymam kciuki...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
graty
-
Jutro koniec świata???
e tam Piotrek czepiasz sie
-
[ALL B5] podlokietnik na tylnej kanapie mozliwosc regulacji?
ja sie nie obawiam-jestem tego pewien
-
Jutro koniec świata???
eee tam...koniec swiata bedzie wtedy,kiedy wszyscy odpala atomy,ziemia tego nie przetrwa-naukowcy nie zrobia eksperymentu,zanim nie beda pewni efektu,co by to byli za naukowcy,ktorzy w ciemno odpaliliby maszyne nie znajac skutkow
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
jako progresje walnij auto obok
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
jako cwiczenie proponuje mycie reczne auta i woskowanie,a potem polerka reczna...mozna sie spocic-przyjemne z pozytecznym
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
czyli sa najodporniejsze na wszelkie mozliwe obciazenia hm...[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:50_________________________________________________ a w ktorych latach wychodzil model AEB?pytam,bo nie chce mi sie szukac w necie?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no to pewnie juz czujesz ,jak wszyscy palacze dookola smierdza nikotyna
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
tak bedzie prze jakies dwa -trzy tygodnie,potem wroci do normy,na nowo odkrywasz smaki,ktore przytepilas nikotyna, wroci do normy,bo odkryjesz,ze wejscie na 5 pietro nie stanowi wiekszego problemu z oddychaniem,a potem 7 itd [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 00:36_________________________________________________raggaman,a bedziesz jescze raz probowac?
-
wypadek smiertelny
mozesz,ale jesliby byla opcja odbycia sie sprawy w anglii,proponowalbym przystac na to,po pierwsze jesli byles trzezwy,jechales sprawnym autem,wypadek nie byl spowodowany przez twoj blad,czy nieuwage,lub przekroczenie predkosci,nie powinienes miec powaznych klopotow, po drugie,w polsce od kopa masz artykul nieumyslnego spowodowania smierci,nie liczylbym na zawieszenie,prawko tracisz tak samo od kopa,do zapadniecia i uprawomocnienia wyroku,masz zakaz poruszania sie pojazdami mech w anglii o nieumyslnym spowodowaniu smierci przez kierowce mozna mowic wtedy,kiedy jechales autem niesprawnym,bo po prostu zapomniales o tym,a powinienes to zrobic przed wyruszeniem w trase(sprawdzanie dzienne elementow i plynow) jesli jechales dluzej,niz wymagaja tego przepisy i zmeczenie przytepilo twoja uwage jesli przewoziles jakies materialy na aucie i nie zabezpieczyles ich odpowiednio,co podczas skretu,czy chamowania spadlo i uderzylo kogos przejezdzajac przez miasto nie sachowales dostatecznej uwagi i np.podczas cofania cos sie wydazy,lub widzac grupe ludzi na swiatlach ,nie zwolniles i ktos nagle pojawia sie na twojej drodze i bach... po trzecie w anglii bedzie dochodzenie,zeby wykluczyc w pierwszej kolejnosci samobojstwo denata(firmy ubezpieczeniowe tego wymagaja),a takze ustalic,czy wypadek nie byl spowodowany z winy denata(takze do ubezpieczenia) polski system prawny znam i wiem,ze nic dobrego z tego nie wyjdzie dla ciebie,w anglii jest wieksza szansa na to,ze pozostaniesz bez winy,ale teraz ciezko mi cokolwiek powiedziec,bo nie znam detali,jesli mozesz,to napisz mi na priv jak to bylo,wtedy wiecej sie wyjasni,napisz kiedy miales przesluchanie ,co powiedzeli i czy zostawili ci prawko,aha napisz tez czy wymieniales na angielskie-bedzie dobrze
-
[ALL B5] jak naprawic centralny POMOCY
tutaj masz odpowiedz zima022 czeka cie wymiana pompki [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 23:42_________________________________________________a co z wezykami?sprawdzales?
-
[ALL B5] jak naprawic centralny POMOCY
pompke mozesz sprawdzic w prosty sposob,otworz klapke wlewu paliwa i zamykaj i otwieraj,jak zobaczysz trzpien(ktory blokuje te klapke)jak sie rusza,to znaczy,ze pompka dziala,ale chyba sie popsula