Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. sztuk dwie [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 00:24_________________________________________________angela,a Ty jarasz ,czy wciaz sie trzymasz?nic nie piszesz
  2. no to chyba dobrze ,ze pijesz a nie palisz,bo na tym to polega,zeby niepalic o przestaniu picia zalozymy nowy watek -wydaje mi sie,ze wiecej ludzi bedzie uczestniczyc [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2008, 00:13_________________________________________________raggaman-zajarales?
  3. oryginalna syrenka w b5-tkach jest z lewej strony w przestrzeni miedzy bagaznikiem a kolem,odchyl powloke materialowa z lewej strony w bagazniku i zobaczysz metalowa konstrukcje,wloz reke do srodka i wyczujesz syrenke,mozna ja wypiac calkiem,ale nie bedzie wylo,tylko bedzie migac,czy mozna wymienic-nigdy tego nie robilem,ale sa w sprzedazy same syrenki-zanim kupisz,sprawdz z innego auta
  4. to moze spot dla niepalacych wam jakos pomoze?
  5. wszystko sie da,ale jakim kosztem-za duzo roboty...ciecie ,giecie,montarz nowych elementow...jak wyzej,lepiej sprzedac i kupic 1,8T
  6. a jak tam angela? :naughty:nic sie nie odzywa... raggaman widze,ze dajesz rade ,no no ...
  7. ja mysle,ze teamowi BMW po prostu brakuje doswiadczenia
  8. jesli chodzi o mnie to sugeruje zmienic fele 17,albo moze 18-takie jak ja mam-tak ja to widze-w polaczeniu z drewnem i jasna tapicerka,wyglada to komfortowo,ale w starym stylu,albo sie podoba,albo nie ,jesli chodzi o szybki-moje zdanie jest takie,albo wszystkie delikatnie,w tym samym stopniu,albo zadne niezla...
  9. narazie nikt nie napisal,ze znow padl ofiara zgubnych obietnic nalogu-chyba nie zajarali,ale wiesz jak jest ,wczoraj sobotni wieczor polska grala,stres itp,,zobaczymy dzis
  10. a takie ''terkotanie'' to nie jest czasem objaw niesprawnego DV ja mam cos takiego jak zmieniam bieg,puszczam gas i w tym momencie powinno byc psss, a ja mam cos ,jak ''terkotanie'',czytalem,ze to powietrze odbijajace sie od przepustnicy wywoluje taki efekt,moglby ktos to wyjasnic?tak ma byc,czy cos rzeczywiscie z DV?
  11. eee...a moglbys to wylozyc jakos prosciej... :polew: :polew: no to po klopocie...ziemia uratowana huuuuurrrrrrrraaaaaaaaa........ :drinks:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 16:07_________________________________________________ ....to zdanie lubie najbardziej...[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 16:09_________________________________________________Yelo,ostry wyklad-doceniam wielkie umysly..
  12. przeszliscie proby piwka,kawki,knajpki zadymionej-duze gratki dla was,ale czeka was wieksza proba-potezny stres...trzymam kciuki...
  13. e tam Piotrek czepiasz sie
  14. ja sie nie obawiam-jestem tego pewien
  15. eee tam...koniec swiata bedzie wtedy,kiedy wszyscy odpala atomy,ziemia tego nie przetrwa-naukowcy nie zrobia eksperymentu,zanim nie beda pewni efektu,co by to byli za naukowcy,ktorzy w ciemno odpaliliby maszyne nie znajac skutkow
  16. jako progresje walnij auto obok
  17. jako cwiczenie proponuje mycie reczne auta i woskowanie,a potem polerka reczna...mozna sie spocic-przyjemne z pozytecznym
  18. czyli sa najodporniejsze na wszelkie mozliwe obciazenia hm...[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 23:50_________________________________________________ a w ktorych latach wychodzil model AEB?pytam,bo nie chce mi sie szukac w necie?
  19. no to pewnie juz czujesz ,jak wszyscy palacze dookola smierdza nikotyna
  20. tak bedzie prze jakies dwa -trzy tygodnie,potem wroci do normy,na nowo odkrywasz smaki,ktore przytepilas nikotyna, wroci do normy,bo odkryjesz,ze wejscie na 5 pietro nie stanowi wiekszego problemu z oddychaniem,a potem 7 itd [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 00:36_________________________________________________raggaman,a bedziesz jescze raz probowac?
  21. mozesz,ale jesliby byla opcja odbycia sie sprawy w anglii,proponowalbym przystac na to,po pierwsze jesli byles trzezwy,jechales sprawnym autem,wypadek nie byl spowodowany przez twoj blad,czy nieuwage,lub przekroczenie predkosci,nie powinienes miec powaznych klopotow, po drugie,w polsce od kopa masz artykul nieumyslnego spowodowania smierci,nie liczylbym na zawieszenie,prawko tracisz tak samo od kopa,do zapadniecia i uprawomocnienia wyroku,masz zakaz poruszania sie pojazdami mech w anglii o nieumyslnym spowodowaniu smierci przez kierowce mozna mowic wtedy,kiedy jechales autem niesprawnym,bo po prostu zapomniales o tym,a powinienes to zrobic przed wyruszeniem w trase(sprawdzanie dzienne elementow i plynow) jesli jechales dluzej,niz wymagaja tego przepisy i zmeczenie przytepilo twoja uwage jesli przewoziles jakies materialy na aucie i nie zabezpieczyles ich odpowiednio,co podczas skretu,czy chamowania spadlo i uderzylo kogos przejezdzajac przez miasto nie sachowales dostatecznej uwagi i np.podczas cofania cos sie wydazy,lub widzac grupe ludzi na swiatlach ,nie zwolniles i ktos nagle pojawia sie na twojej drodze i bach... po trzecie w anglii bedzie dochodzenie,zeby wykluczyc w pierwszej kolejnosci samobojstwo denata(firmy ubezpieczeniowe tego wymagaja),a takze ustalic,czy wypadek nie byl spowodowany z winy denata(takze do ubezpieczenia) polski system prawny znam i wiem,ze nic dobrego z tego nie wyjdzie dla ciebie,w anglii jest wieksza szansa na to,ze pozostaniesz bez winy,ale teraz ciezko mi cokolwiek powiedziec,bo nie znam detali,jesli mozesz,to napisz mi na priv jak to bylo,wtedy wiecej sie wyjasni,napisz kiedy miales przesluchanie ,co powiedzeli i czy zostawili ci prawko,aha napisz tez czy wymieniales na angielskie-bedzie dobrze
  22. tutaj masz odpowiedz zima022 czeka cie wymiana pompki [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 23:42_________________________________________________a co z wezykami?sprawdzales?
  23. pompke mozesz sprawdzic w prosty sposob,otworz klapke wlewu paliwa i zamykaj i otwieraj,jak zobaczysz trzpien(ktory blokuje te klapke)jak sie rusza,to znaczy,ze pompka dziala,ale chyba sie popsula

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.