Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL] analiza logow-nauka
http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html tutaj masz linka do FAQ tam znajdziesz wypowiedzi i choc czesc tego,co cie interesuje,reszta to doswiadczenie [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 23:37_________________________________________________http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/ tutaj cos znajdziesz
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
bo Slawek widzi Cie na codzien ,a ja sie pytam,bo nic nie piszesz ostatnio,wiem,ze trzymasz reke na pulsie i nie palisz ,ale wiesz ,ja sie zobowiazalem do podtrzymywania ,wiec kontrolnie dwa razy w tygodniu spodziewaj sie takiego pytania [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 23:19_________________________________________________tomaszust-jak tam?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no to ok [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 22:01_________________________________________________angela-jak tam ?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
aaa.. dobrze ..dziękuje ..dziś omijałem fast foody szerokił łupiem ..zosstało zastapione przez Sok marchwiowy , drożdzówki z makiem i 2 x Nestle Aero ..ogólnie to mnie gardło boli szczerze mowiac maialem na mysli papierosy...
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
jesli sie tylko przytkalo,to moze pomoc-nigdy nie zaklada sie ,ze cos sie popsulo wymieni plyn,bedzie buczec dalej-wiadomo,ze pompa niedomaga
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
dobrze ci zdeniu radzi-wymien ,a wtedy zobaczysz,jak sie bedzie cos dzialo,szybciej zareagujesz...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
eeee tam,piwko zawsze mozna sobie waqlnac a jak tam z samopoczuciem-raggaman-to jest pytanie do ciebie
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
no to mozna sprobowac dokupic plytke ,jesli nie ma ,a jak jest to sprawdzic i dolozyc,do dogrania pilota nie potrzebujesz pinu
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zawsze mozna watek podciagnac i pomoc w problemie...
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
a masz stary pilot?
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
eeee tam,lakiernik,frajda jest,jak to zrobisz sam-ze dwa razy spier...lisz a potem juz bedziesz wiedzial i zroisz mistrzowsko
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
...korona jest ciezarem,a wyroznienie zobowiazuje do dawania przykladu...nie wiem,czy moglbym dawac sobry przyklad,ale nie jestem czestym bywalcem fast foodow-bo nie przepadam za tym,ale czasem-czemu nie, mowiac,ze sie od czegos uzalezniamy,to juz samo pojecie uzaleznienia mowi,ze silna wola jest oslabiona,dlugim okresem jedzenia,czy palenia i czlowiek jest juz z nalogiem tak mocno zzyty,ze nie wyobraza sobie zycia bez danych uzywek,czy przyjemnosci-staly sie jego czescia,wiec zeby zerwac z nalogiem,czy zlym przyzwyczajeniem,trzeba zmienic nawyki'...'jesli reka cie gorszy-odetnij ja...''nalezy przeanalizowac sytuacje,w ktorych najczesciej siegamy po,w tych wypadkach-papierosa-czy jakiegos hamburgera -jesli postanowieniem jest ograniczenie-to tak na prawde jest to tylko ''odstawka''na jakis czas,blizej nieokreslony,bo nie wiadomo,kiedy znow zajarasz...a zakladasz,ze zajarasz,tylko nie wiesz,czy to bedzie dzis,czy za tydzien,ale wiesz,ze to zrobisz-czyli nie rzucasz palenia... raggaman,wiem,ze jest ciezko odrzucic cos,co sprawia przyjemnosc,powoduje chwilowe odprezenie itp,gdybys po kazdym wypalonym papierosie rzygal dalej ,niz widzial i spedzal pol weekendu w toalecie z rozwolnieniem po szlugach-pewnie bys to rzucil dawno temu...tu chodzi o cos wiecej niz tylko polepszenie kondycji,czy swiezszy oddech,czy niesmierdzace ciuchy,jesli podejmiesz wyzwanie-nastepne wyzwanie pojdzie latwiej,bo pomyslisz-''rzucilem palenie,choc bardzo lubilem palic,sprawialo mi to tyle przyjemnosci,ale zaryzykowalem-wiec?...'' nikt nie obiecywal,ze bedzie latwo,choc niektorym przyszlo to latwo...tobie jest ciezej i dlatego Tobie nalezy sie wieksze wsparcie... sprobuj jeszcze raz,ale rzuc nie oraniczaj.... [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 23:43_________________________________________________spojrz na angele-jaka zachwycona malym sukcesem na spocie-''nie pale..'' i wszyscy w szoku,niby nic-mala rzecz,a cieszy... [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 23:59_________________________________________________spojrz na tomaszust'a-podejmuje nastepne wyzwanie... pewnie jest wielu innych,ktorych nie wymienilem,ale kazdy Ci powie to samo-warto-nie dla kogos,warto dla siebie... no to jak? ps.sorry za balagan,ale piszac jedno,przypomnialo sie drugie...
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
na maxymalnym skrecie ,nawet dobre pompy troche chalasuja,ale wszystko musi byc w granicach normy przyjetej dla wiekszosci,jesli jadac autem ,jest cisza w aucie i na max skrecie slyszysz lekkie pobukiwanie pompy,to jeszcze nie katastrofa,ale jesli musisz wlaczac radio,bo slychac tylko pompe,albo masz problemy z ustawieniem auta podczas parkowania,a chalas jest slyszalny nawet dla starej sasiadki-to jest to niepokojacy objaw. musisz kierowac sie wyczuciem
-
[B5 ADR] Buczenie... (chyba pompa wspomagania) ??
a zmieniles plyn,czy nic nie robiles?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Powinieneś iść na księdza a wyobraz sobie,ze kiedys chcialem byc,ale jakos Bog wybral mi droge do a4-chyba wiedzial,ze w klubie a4,znajde wiecej zblakanych owieczek... [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 08:12_________________________________________________w kosciele raczej bysmy sie nie spotkali :gwizdanie:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
........,,no moze niekoniecznie na polerowanie auta'' :polew: :naughty:raggaman-ja jestem z toba-nawet kiedy upadasz,to ja jestem podporka,kiedy plecy bola przy wstawaniu [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 01:02_________________________________________________dobra-nie wiem jak WY,ale ja juz spie
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
od momentu rzucenia,na pewno juz czujesz roznice,teraz juz bedzie tylko lepiej- :naughty:wiesz,swiezy oddech,ladniejsza cera,lepsza kondycja-czlowiek wiecej i dluzej moze-niekoniecznie biegac dookola bloku,ale na przyklad polerowac autko
-
[B6 ALZ] Spadła rura dolotowa powietrza - błędy VAG, komplikacje
tez tak kiedys mialem w b5 1,6(AHL),spadla rura dolotu z przepustnicy-objawy podobne-rada wykasuj bledy,zresetuj kompa i pojezdzij troche do wyrownania map wtrysku -mi pomoglo
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
raggaman-spojrz prawdzie w oczy-Ty sie nie ograniczasz,Ty nie potrafisz odmowic papierosa w pewnych sytuacjach...dluga droga do calkowitego rzucenia
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
RAGGAMAN!!! [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2008, 23:11_________________________________________________angela-jak samopoczucie bez papierosow?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
no to witaj w ''klubie'',jesli czytales wszystko od poczatku,to wiesz co trzeba robic,ale przypomne-wspierac wszystkich,a przede wszystkim raggamana-czasem mial chwile slabosci...ze tak powiem
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
fajnie,ale wydaje mi sie,ze najlepszy efekt jest widoczny na ciemnych kolorach auta
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
sprobuj,a potem napisz na forum -z tego co filmik pokazuje,to wszystko jest ok
-
[B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22840.0.html;highlight=problem+kodowanie+kluczyka http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/centralny_zamek_pilot_w_kluczyku_programowanie-t2162.0.html
-
[B6 ALT] Ściąga na koleinach, dołkach
no to panowie na ustawienie zbierznosci trzeba sie umowic i tyle :gwizdanie:,ja wale w sobote,zobaczymy co sie da zrobic