Treść opublikowana przez domjenick
-
wypadek smiertelny
to,gdzie sie sprawa odbedzie,zalezy glownie od miejsca zameldowania,jezeli pracujesz i mieszkasz w anglii,sprawa bedzie w anglii, ale jesli mieszkasz w polsce a pracujesz w anglii,a takze,jesli anglia byla miejscem tranzytowym,to decyzja bedzie zalezala od tego,gdzie bedzie najlepiej dla sprawy,swiadkow i ciebie napisz jak wyglada twoja sytuacja z miejscem pobytu i pracy,a ja sie jutro dowiem szczegolow
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
czlowiek upada,zeby powstac znow,probojcie,ja bede was wspieral [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2008, 00:03 am_________________________________________________ to bedzie walka do konca zycia...jesli nie wytrwa ktos-trudno,bedziemy go na mawiac kolejny raz...az do skutku...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
widze ,ze wielu zmaga sie z tymn alogiem,wiec postanowilem opisac moja ''przygode''z papierosem,pierwszy byl jeszcze w podstawowce,jakos w 5 kl,jak bylem w 7 regularnie palilem,a w zawodowce,to juz normalka,ze na kazdej przerwie sie jaralo,ale prowadzilem dosc sportowy tryb zycia(bylem zwiazany z dwoma klubami sportowymi)na brak kondycji nie narzekalem,tak bylo do 20 roku zycia,w ktorym postanowilismy wspolnie z kilkoma kolesiami rzucic palenie,nota bene namowil nas koles,ktory nigdy nie palil,silownia i takie tam,wiec rzucilismy-wytrwalem pol roku,potem zaczalem znow,ale szybko sie opamietalem i zebralem sie,5 lat bez papierosa,ale przyszedl taki czas,ze zmienilem otoczenie i srodowisko,rzucajac sie w wir imprez i wyjazdow europo-poznawczych,po okolo 3 latach,kiedy moja dziewczyna(teraz zona)zaszla w ciaze,rzucilismy razem,ona nie pali do dzis,a ja czasem zapale na jakiejs imprezce i to wszystko,nazajutrz nie siegam po papierosa,pomoc moze kilka sposobow,jeden ,to kategoryczny zakaz palenia w domu,trzeba sie go trzymac-w lecie jest ok,ale w zimie nie bardzo chce sie wychodzic na balkon,czy lawke przed domem,przy lekkim przymrozku nigdy nie urzywalem plastrow czy gum- trzeba chciec,a ceny papierosow rosna co jakis czas w gore i nie powoduje to jakiegos zmniejszonego popytu na tyton,nie z takich nalogow ludzie wychodzili ,troche wiary w siebie...
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
Nie odpalisz nie kupujesz. Kupując zaznaczasz, ze kupujesz sprawny silnik. bylby to bezsens,kupujac silnik ,na swapa,ktory nie dziala...
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
oczywiscie,ze jesli mamy sprzet i miejsce do pracy,koszta sie zmniejszaja
-
[B5 ADR] Pytanie o pare kucyków
prosciej bedzie sprzedac 1,8 ,a potem dolozyc i kupic 1,8t-znam to z autopsji,ale jak ktos chce sie bawic w przekladki wszystkiego...no to do dziela...gdybym mogl cofnac czas ,kiedy jezdzilem 1,6 i tez mialem takie pomysly,stajac ponownie przed wyborem,kupic cale auto,czy swap-wybralbym ponownie nowe auto
-
Immobilizer
1 da sie jakims innym programem do kasowania bledow 2 swiecaca kontrolka jest ostrzezeniem,ze cos jest nie tak,wiec gwarancji,ze wszystko wystrzeli w jednym czasie,raczej nie da nikt
-
[B5 ABC] Wolne obroty falują
u mnie w 1,6 ahl uszkodzeniu ulegl modol wolnych obrotow,objawy- lekkie falowanie (roznica ok 200-300 o/m),samoistne wchodzenie auta na wysokie obroty np 3-4 tys,powolne schodzenie z nich,po wylaczeniu silnika na wysokich obrotach-trzeba bylo pokrecic,zeby odpalil
-
[B5 ABC] Wolne obroty falują
mozna wymienic sam czujnik,ale gwarancji,ze bedzie dobrze dzialal,ze stara przepustnica-nikt ci nie da
-
[B5 ABC] Wolne obroty falują
mozesz tak zrobic,ale lepiej jest robic to vagiem
-
[B6 BDG] Dziwne wskazania licznika
wlasciciel musi pojechac do serwisu i pokazac problem,potem serwis ustawia taka wartosc,jaka jest udokumentowana np,przeglad,czy jakas naprawa-musi to zrobic serwis,zeby nie bylo problemow przy odsprzedazy auta-serwis daje gwarancje
-
[B5 ABC] Wolne obroty falują
ja proponuje reset kompa,adaptacja przepustnicy i spokojna jazda do wyrownania sie mapy wtrysku,po jakichs 100 km w trasie powinno wrocic do normy,napisz co i jak po wizycie u mechanika
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
odswieze temat-jesli chodzi o mnie ,to sie pisze na takowy,do granicy szkocckiej mam 35 km,wiec jak cos ,mozesz na mnie liczyc,ale jakos od czerwca cisza
-
[B5 ADR] Immobilizer szwankuje
tak
-
Immobilizer
jak masz dostep do vaga,to sprawdz co tam z immo,moze sproboj jescze raz odpiac aku,najpierw minus potem plus,zetknij klemy,przekrec kluczyk w stacyjce na zaplon i zostaw na chwile,potem rozlacz i zetknij kilka razy,i podlacz aku jeszcze raz najpierw plus potem minus zobaczysz,moze pomoze,a jak nie to vag,jesli nie masz dostepu do vaga,to trzeba bedzie wypiac immo,bo nie odpalisz auta,a potem je sprawdzic
-
Immobilizer
ja bym stawial na przypadek,to jest problem pastylki w kluczu,a ta zasilania nie potrzebuje [br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 08:02 _________________________________________________pastylki ,albo spirali ,dookola stacyjki,styki nie lacza,spruboj odwrotnie klucz wlozyc i pokrec kilka razy ,mi w b5 pomagalo
-
[B5 AJM] Temperatura cieczy chłodzącej
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_korek_zbiornika_wyrownawczego_a_temp_silnika-t7034.60.html tu jest odpowiedz,ze wszystko jest ok
-
[B5 AAH] Zagotował się płyn w zbiorniczku wyrównaczym
u niego powoli konczy sie termostat miales racje-trzeba bylo go wymienic [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 20:10 _________________________________________________czyli 99-98 stopni na rozgrzanym to norma,bo woda mi sie nie gotuje w chlodnicy,jedyny objaw ,ze woda jest goraca,to zwieksza swoja objetosc w zbiorniczku,no i jest goraca-sprawdzalem palcem ,chlodnica jest goraca,wskazowka temp.wznosi sie i opada normalnie,nic nie wskazuje na jakis problem-no tylko na vagu jakby troche za wysoka [br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 20:16 _________________________________________________ wszystko jest O.k nic nie ruszaj to normalna temperatura sprawdzalem w dziale FAQ-norma-dzieki
-
[B5 ADP] Brak mocy
13 po mieście to coś za dużo... czy ja wiem,moja tez palila w miescie tyle,czasem wiecej,wszystko bylo uzaleznione od sytuacji, maly ruch,spokojna jazda ok 10,ale jak cisnalem to bylo wiecej...a A3 jest chyba ciut lzejsza,o jakies 130 kilo,a to juz duzo.. a z vagiem-pewnie ,ze podpiac,zawsze cos mozna sie dowiedziec wiecej
-
[B5 AJM] Temperatura cieczy chłodzącej
panowie ja ponowie pytanie z innego posta dla pewnosci,wskazowka pokazuje u mnie normalna temp.90 st.,opada i podnosi sie normalnie,ale jak podpialem vaga ,to w wartosciach mierzonych,np.BS wyskakuje mi temperatura 99-98 stopni, na rozgrzanym ,czy to normalne,jeden z uzytkownikow forum napisal,ze tak,ale szukam potwierdzenia od innych dzieki z gory
-
[B5 AAH] Zagotował się płyn w zbiorniczku wyrównaczym
w sumie nic niepokojacego sie nie dzieje,tylko dzis podpialem vaga i tak sprawdzilem,a tu 99 stopni ,szczerze mowiac to pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim [br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 23:17 _________________________________________________ostatnio sprawdzalem kolesiowi b5 i tam byla temp na klimatroniku i vagu ok 85 stopni,z tad moje pytanie
-
[B5 AAH] Zagotował się płyn w zbiorniczku wyrównaczym
ja mam troche inny problem i moze ktos moglby cos zasugerowac ,otoz wskazowka temperatury pokazuje normalnie-90 stopni,podnosi sie i opada jak silnik zimny normalnie,ale jak podpialem vaga i w wartosciach mierzonych,np 004 B Setings temperatura pokazana jako 98\99 stopni ,czyli prawie sie gotuje,ale nic takiego nic pod maska sie nie dzialo-czyzby czujnik sie konczyl
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
dzieki-tego szukalem [br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 13:52 _________________________________________________ ostrość ? ...mam problemy z odczytaniem predkosci podczas jazdy... [br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 13:53 _________________________________________________HiRide - dziala,zegarki swieca po przekreceniu stacyjki-dzieki
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
dzieki Prezes,a wiesz cos o swiecacych zegarach?
-
[ALL B6] Zamykanie centralnego zamka >15km/h
ja powroce do tematu,czy ktos wie jak w B6 zrobic to,albo jakiego kodowania uzyc do tego,aby zegary zaswiecaly sie za kazdym razem,a nie tylko ,jak zapalam swiatla,obecnie mam tylko swiecace wskazowki,aha i moze ktos wie ,jak sie ustawia ostrosc w B6,w b5 przekreca sie przycisk od resetowania dziennego przebiegu,a jak sie to robi w B6? z gory dzieki