Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. a jakie to ma zadanie [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 11:43 _________________________________________________no i jeszcze jedno pytanko,czy ktos wie,lub posiada schemat polaczen tych glosnikow,bo tych kabelkow jest tam kilka,a ja nie bardzo wiem ,ktore do czego sa,bylbym wdzieczny za jakies wskazowki
  2. to by wyjasnialo ,gdzie sie podzialy,mam jeszcze jedno pytanko,mianowicie moja wiedza na temat glosnikow jest niewielka ,ale znalazlem na tylnych glosnikach cos ,metalowe jakby pudeloko w miejscu,gdzie zazwyczaj jest magnes ,ale tylko na jednym,wygladaja na seryjne i nie wydaje mi sie ,zeby ktos to zmienial,jesli trzeba bedzie to zrobie fotki,moze by to rozjasnilo wiecej
  3. sprobuj zrobic tak;wloz kluczyk do zamka i jednoczesnie zamykaj auto kluczykiem i nacisnij i przytrzymaj przycisk od zamykania w pilocie,potem to samo z otwieraniem kluczem i w tym samym czasie przycisk na pilocie,niejednemu pomoglo,moze tobie tez pomoze jesli pilot przed wymiana baterii dzialal ,powinien dzialac dalej
  4. nie no do 1.6 to nie ma sensu zadnych wirusow samolotu sie z tego nie zrobi ale i tak sie dziwie ze to autko tak lata raz robilem test predkosci to 190km/h poleciala ale juz wiecej jej nie katuje w ksiazce serwisowej napisali,zemoj silnik osiagnie 193 km/h,ja najszybciej jechalem 130 mil/h (jakies 210km/h) z wolnossacego silnika zawiele sie nie wydusi,ale moze jakis filter stozek,wydech no i kilka koni wiecej ajesli chodzi o audi z poczatku,to jest niezla i teraz siwykalisz zacznie sie ladowanie pieniedzy w pozytywnym sensie,bo jak pisales kupiles od znajomego,wiec nic cie chyba nie zaskoczy
  5. prysnij jeszcze na to jakichs preparat ,zeby nie zasniedzialo znow,powinno pomoc na przyszlosc
  6. na poczatek sprawdzilbym gniazdo,moze tam cos nie laczy
  7. grot mozna dorobic u wiekszosci dorabiaczy kluczy,problem jest z immo,jesli gostek ma sprzecik do zczytania immo,no to zrobi to,tak czy inaczej potrzebna jest nowa pastylka immo,mozna ja kupic okazyjnie,ale trzeba uwazac,bo moze byc juz ''zamknieta'',a wtedy trzeba kupic nowa
  8. poszedlbym sladem tych przewodow,co odlaczyles kostke,gdzie prowadza,sprawdz to,moze na drugim koncu jest przyczyna
  9. aku,smialo,nic sie nie stanie,a co do zimnych lutow,nigdy tego nie robilem,wiec tutaj pole dla innych,bardziej zaznajomionych w temacie
  10. no to poczekamy
  11. a kierunki migaja,moze jest cos z syrenka nie tak,najlepiej,jakbys mial dostep do VAGA,zrobic test i wszystko jasne
  12. w przestrzeni pomiedzy bagaznikiem a prawym nadkolem,jak odslonisz tapicerke zobaczysz przymocowana pompke z wezykami w gabce,na wysokosci wlewu paliwa
  13. coooo? pogielo ich??? w takim ukladzie tez nie przyjmowalbym tego do wiadomosci,ale wydaje mi sie ,ze te informacje sa''w razie ,jak by cos...''
  14. ja bym posprawdzal kostki i styki na poczatek,bezpieczniki,bateria w pilocie
  15. proponuje napisac na privie do ktoregos z moderatorow dzialu silniki ,Poziek,osobiscie mi wyjasnil kilka rzeczy
  16. a masz juz bude na oku,czy dopiero sie rozgladasz i zastanawiasz ,czy podejdzie?pytam ,bo kiedys myslalem,tak jak jocker,ale w moim przypadku to bylaby nie oplacalna inwestycja, przelicz,co lepsze -sprzedac ,to co masz i kupic cos innego,czy bawic sie w przekladki,pochlonie to cale stado czasu i troche pieniedzy
  17. jesli o mnie chodzi,to juz wymienilem cala pompe,z zadowoleniem,ale jak znam zycie,-marcin -to cos dla ciebie-pompe zawsze mozesz oddac do ASO,a jak nie zadziala ,to nie oddasz trzy stowki w kieszeni
  18. najlepiej to sam sprawdz ,czy jest ,czy go nie ma zamknij auto z otwrta szyba,poczekaj jakies pol minuty,moze troche wiecej i przez otwarta szybe rusz kiera ,czy sprobuj otworzyc klamka od srodka,jesli zawyje-sprawa jasna a co do czujnikow,to nie zawsze je widac http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_dzialanie_fabrycznego_alrmu-t27053.0.html;msg328317#msg328317 kiedys uczestniczylem w podobnej rozmowie,ale jakos nie dokonczylismy tematu,moze tym razem
  19. czasami? a w jakich warunkach to stwierdziles?mam na mysli kiedy pierwszy raz nie zamknales auta pilotem,no i czy z klucza zamykaja sie przednie drzwi odkad pamietasz,czy dopiero teraz,napisz czy alarm dokladany,czy ori,potem pomyslimy dalej
  20. pewien mechanik powiedzial,ze na 100% zawor zwrotny,plyn przy starcie silnika wciagalo do srodka,ale nie wyplywal z powrotem do zbiorniczka-rozmawialismy o tym
  21. ok,to jesli nie ma czujnikow,to na jakiej zasadzie dziala alarm ,bez czujnikow,i co go uruchamia,pomijajac czujniki w drzwiach,bagazniku,przedniej klapie itp?[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 15:31 _________________________________________________jaki jest cel alarmu,kiedy zostawisz otwarte okno, a po powrocie stwierdzasz brak jakichs przedmiotow...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 15:35 _________________________________________________kiedys zostawilem otwarty szyber i lisc kasztanowca wpadl do srodka i alarm zawyl,a mam seryjny,z czujnikami na slupkach
  22. odkad wymienilem-nie mam zadnych,a pytam z ciekawosci
  23. bedzie pasowac ,bez obaw :>[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 14:47 _________________________________________________aha ,powiez jeszcze ile cie to kosztowalo i czy bedziesz ja sam zakladal
  24. jak namieszasz ,to ci pomozemy odkrecic co nie co
  25. a jaka zamowiles ,patrzyles na symbol,czy probujesz dopasowac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.