Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AHH] Zmiana radia na inne
a jakie to ma zadanie [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 11:43 _________________________________________________no i jeszcze jedno pytanko,czy ktos wie,lub posiada schemat polaczen tych glosnikow,bo tych kabelkow jest tam kilka,a ja nie bardzo wiem ,ktore do czego sa,bylbym wdzieczny za jakies wskazowki
-
[B5 AHH] Zmiana radia na inne
to by wyjasnialo ,gdzie sie podzialy,mam jeszcze jedno pytanko,mianowicie moja wiedza na temat glosnikow jest niewielka ,ale znalazlem na tylnych glosnikach cos ,metalowe jakby pudeloko w miejscu,gdzie zazwyczaj jest magnes ,ale tylko na jednym,wygladaja na seryjne i nie wydaje mi sie ,zeby ktos to zmienial,jesli trzeba bedzie to zrobie fotki,moze by to rozjasnilo wiecej
-
[B5 AFB] Problem z pilotem w kluczyku
sprobuj zrobic tak;wloz kluczyk do zamka i jednoczesnie zamykaj auto kluczykiem i nacisnij i przytrzymaj przycisk od zamykania w pilocie,potem to samo z otwieraniem kluczem i w tym samym czasie przycisk na pilocie,niejednemu pomoglo,moze tobie tez pomoze jesli pilot przed wymiana baterii dzialal ,powinien dzialac dalej
-
[B5 ADP] zwykła seria ale jak cieszy
nie no do 1.6 to nie ma sensu zadnych wirusow samolotu sie z tego nie zrobi ale i tak sie dziwie ze to autko tak lata raz robilem test predkosci to 190km/h poleciala ale juz wiecej jej nie katuje w ksiazce serwisowej napisali,zemoj silnik osiagnie 193 km/h,ja najszybciej jechalem 130 mil/h (jakies 210km/h) z wolnossacego silnika zawiele sie nie wydusi,ale moze jakis filter stozek,wydech no i kilka koni wiecej ajesli chodzi o audi z poczatku,to jest niezla i teraz siwykalisz zacznie sie ladowanie pieniedzy w pozytywnym sensie,bo jak pisales kupiles od znajomego,wiec nic cie chyba nie zaskoczy
-
[B5 ADR] Problem z centralnym zamkiem
prysnij jeszcze na to jakichs preparat ,zeby nie zasniedzialo znow,powinno pomoc na przyszlosc
-
[B5 AKN] Brak łączności
na poczatek sprawdzilbym gniazdo,moze tam cos nie laczy
-
[B5 AHH] Pytanie o kluczyki
grot mozna dorobic u wiekszosci dorabiaczy kluczy,problem jest z immo,jesli gostek ma sprzecik do zczytania immo,no to zrobi to,tak czy inaczej potrzebna jest nowa pastylka immo,mozna ja kupic okazyjnie,ale trzeba uwazac,bo moze byc juz ''zamknieta'',a wtedy trzeba kupic nowa
-
[B5 ADR] Problem z centralnym zamkiem
poszedlbym sladem tych przewodow,co odlaczyles kostke,gdzie prowadza,sprawdz to,moze na drugim koncu jest przyczyna
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
aku,smialo,nic sie nie stanie,a co do zimnych lutow,nigdy tego nie robilem,wiec tutaj pole dla innych,bardziej zaznajomionych w temacie
-
[ALL B6] Czujniki ultradzwięków
no to poczekamy
-
[ALL B6] Czujniki ultradzwięków
a kierunki migaja,moze jest cos z syrenka nie tak,najlepiej,jakbys mial dostep do VAGA,zrobic test i wszystko jasne
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
w przestrzeni pomiedzy bagaznikiem a prawym nadkolem,jak odslonisz tapicerke zobaczysz przymocowana pompke z wezykami w gabce,na wysokosci wlewu paliwa
-
[B5 ADP] Schemat pompy wspomagania i maglownicy
coooo? pogielo ich??? w takim ukladzie tez nie przyjmowalbym tego do wiadomosci,ale wydaje mi sie ,ze te informacje sa''w razie ,jak by cos...''
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
ja bym posprawdzal kostki i styki na poczatek,bezpieczniki,bateria w pilocie
-
[B5 ALG] Czy silnik 2,8 l wejdzie do budy gdzie oryginalnie był 1,8 l?
proponuje napisac na privie do ktoregos z moderatorow dzialu silniki ,Poziek,osobiscie mi wyjasnil kilka rzeczy
-
[B5 ALG] Czy silnik 2,8 l wejdzie do budy gdzie oryginalnie był 1,8 l?
a masz juz bude na oku,czy dopiero sie rozgladasz i zastanawiasz ,czy podejdzie?pytam ,bo kiedys myslalem,tak jak jocker,ale w moim przypadku to bylaby nie oplacalna inwestycja, przelicz,co lepsze -sprzedac ,to co masz i kupic cos innego,czy bawic sie w przekladki,pochlonie to cale stado czasu i troche pieniedzy
-
[B5 ADP] Schemat pompy wspomagania i maglownicy
jesli o mnie chodzi,to juz wymienilem cala pompe,z zadowoleniem,ale jak znam zycie,-marcin -to cos dla ciebie-pompe zawsze mozesz oddac do ASO,a jak nie zadziala ,to nie oddasz trzy stowki w kieszeni
-
[ALL B6] Czujniki ultradzwięków
najlepiej to sam sprawdz ,czy jest ,czy go nie ma zamknij auto z otwrta szyba,poczekaj jakies pol minuty,moze troche wiecej i przez otwarta szybe rusz kiera ,czy sprobuj otworzyc klamka od srodka,jesli zawyje-sprawa jasna a co do czujnikow,to nie zawsze je widac http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_dzialanie_fabrycznego_alrmu-t27053.0.html;msg328317#msg328317 kiedys uczestniczylem w podobnej rozmowie,ale jakos nie dokonczylismy tematu,moze tym razem
-
[B6 AWX] Problem z centralnym zamkiem
czasami? a w jakich warunkach to stwierdziles?mam na mysli kiedy pierwszy raz nie zamknales auta pilotem,no i czy z klucza zamykaja sie przednie drzwi odkad pamietasz,czy dopiero teraz,napisz czy alarm dokladany,czy ori,potem pomyslimy dalej
-
[B5 ADP] Schemat pompy wspomagania i maglownicy
pewien mechanik powiedzial,ze na 100% zawor zwrotny,plyn przy starcie silnika wciagalo do srodka,ale nie wyplywal z powrotem do zbiorniczka-rozmawialismy o tym
-
[ALL B6] Czujniki ultradzwięków
ok,to jesli nie ma czujnikow,to na jakiej zasadzie dziala alarm ,bez czujnikow,i co go uruchamia,pomijajac czujniki w drzwiach,bagazniku,przedniej klapie itp?[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 15:31 _________________________________________________jaki jest cel alarmu,kiedy zostawisz otwarte okno, a po powrocie stwierdzasz brak jakichs przedmiotow...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 15:35 _________________________________________________kiedys zostawilem otwarty szyber i lisc kasztanowca wpadl do srodka i alarm zawyl,a mam seryjny,z czujnikami na slupkach
-
[B5 ADP] Schemat pompy wspomagania i maglownicy
odkad wymienilem-nie mam zadnych,a pytam z ciekawosci
-
[B5 ADP] Schemat pompy wspomagania i maglownicy
bedzie pasowac ,bez obaw :>[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 14:47 _________________________________________________aha ,powiez jeszcze ile cie to kosztowalo i czy bedziesz ja sam zakladal
-
[B5 AFN] Polski vag a może vag-com pl
jak namieszasz ,to ci pomozemy odkrecic co nie co
-
[B5 ADP] Schemat pompy wspomagania i maglownicy
a jaka zamowiles ,patrzyles na symbol,czy probujesz dopasowac?