Treść opublikowana przez fafnasty
-
Szroty w okolicy Wrocławia
jakies znane szroty z b5??
-
Słabo świecące lampy soczewkowe
mam nówkę
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
skrzynia podchodzi ale nie robię bo jest w planie swap AVF a tam już jest skrzynia 6
-
Waga ori felgi a4 b6 sline 17
zamiast redukować wage felgi zrób coś z silnikiem
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
to raczej zepsute ori ten bez wciskania jest troche inny i w nim są 2 drążki idące do skrzyni niby bardziej precyzyjny lewarek
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
nie koniecznie musi być u Ciebie popsute.. sa 2 rodzaje w lifcie bez wciskania i z wciskaniem
-
Pompa od wspomagania zaczęła piszczeć
bardzo częsta przypadłość i mało doświadczeni ludzie (mechanicy) często pół podzespołów wymienią zanim dojda do alternatora
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
noo w sumie mam narazie gałę z aczy 6b w miejscu mojego wstecznego jest 6bieg:naughty: 2 sprawa to tak że wcześniej do wstecznego gałke trzeba było wcisnąć i do tyłu teraz przerobiłem meczanizm i wchodzi bez ciśnięci było to potrzebne aby gałka tak nisko siedziała
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
teraz to nawet sprzęgła nie wcisnę i już 2 bieg jest w sumie to wytarczy że pomyślę o zmianie i juz
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
no 200pln nie majątek a działa rewelacyjnie
-
Brak świateł drogowych
manetka do wymiany... próba czyszczenia może dac efekt ale tylko na chwile
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
teraz jest elegancko a wcześniej hmm teraz mam odczucia że przed wymiana to miałem lewarek jak w Autosanie sporo na plus tylko trzeba dobrze ustawić mi za 3 razem się udało idealnie żeby nigdzie nie haczył drążek
-
Słabo świecące lampy soczewkowe
odbłysniki soczewki są już wypalone można to regenerować około 80-100zł za sztuke wołaja wysyłka itp czas około 7dni roboczych:kwasny: ogólnie lampy liftowe szału nie robią...
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
nic trudnego
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
p&p mało kierownic pasuje ale po drobnych modach pasuje praktycznie każda z VAG
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Shifter 40euro gałka z 80pln i 30min roboty
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
no to lato i zima podobna narazie ida do przemalowania jeszcze ich nie mierzyłem ---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- wpadł w końcu do auta Short Shifter bo już 5miesięcy czekał w garażu taki zestawik trochę jeszcze skrócony i gałeczka B6 slajn
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
i 99% aczwórek lata na takiej 3ramiennej
-
czy ten gwint jest cos warty>?
ten gwint jest z passata do A4 podpasuje tylko przód tył tylko passat
-
Tryb awaryjny
geometria turbiny do czyszczenia
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
koło na sezon Zimowy już wybrane 18" 8j
-
czy ten gwint jest cos warty>?
w dobrym stanie takie FK sie sprzedaje po 300-350pln jak juz używki szukasz to cos z takich marek jak KW Bilstein H&R d2 Wietek AP
-
Jak rozpoznać sprężyne góra dół
tak 1be w zupełności starczy jak coś to mam przednie 1be w ładnym stanie jak cos PW
-
Jak rozpoznać sprężyne góra dół
wtedy sprężyna pracuje w warunkach do jakich została stworzona
-
Jak rozpoznać sprężyne góra dół
sporo ludzi nie wie że ma doczynienia ze sprężyną progresywną której zasada działania jest zupełnie inna od zwykłej sprężyny śrubowej o symetrycznych zwojach.. Różnicę widać już na pierwszy rzut oka. Sprężyna progresywna jest zazwyczaj nierówna. Zwęża się na końcach a ilość zwojów na centymetr długości jest różny na jej dole, w centrum, jak i na górze. To waśnie dzięki temu zróżnicowaniu może ona w zakresie ruchów do kilku centymetrów delikatnie wybierać nierówności, a po przekroczeniu pewnej granicy nagle się utwardzić. luźniejsze zwoje u góry amortyzatora dbaja o poczatkowe ugięcie i komfotr jeśli to początkowe ugięcie zostanie przekroczone to zaczyna działać dolna (twarda) część sprężyny czyli komfort spada i wzrasta sztywność pracy zawieszenia.... jesli progresywna zostanie zało0żona ciasnymi zwojami go góry amortyzatora cały sens pracy zostanie zaburzony i prowadzenie się pogorszy bo przy delikatnych ugięciech przy małej prędkości będzie pracowała twada część i będzie twardo a przy większych prędkościach i pracy zawieszenia część roli przejma zwoje dolne starałęm się wszystko jasno napisać