Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. W kolorze nadwozia trochę disco polo ;-)
  2. Ja juz kolor wybrałem ale to dopiero jak te się poniższa bo nowaczka lakierem jest
  3. Wajsik gonisz? A ja całował na foto 2sedanow na atheo :-D
  4. Nie nie zostają w rodzinie :-D
  5. ee mam takie same pochwal sie jak podłączysz ja musze tydzień poczekać.... podwiesiłes gdzies info o tych przetwornicach?? mistrzu mi sie wydaje że masz zaEbany czujnik ABS
  6. to nie lepiej było zacząć zabawe od wymiany tego co wymiany wymaga?? pierwsze co to kox a potem juz tylko waha i starczy
  7. zima idzie a ja ośkę mam mam w okolicy ładne 2.8 Q w sumie swoje graty w 2 dni przełożę i bedzie identyko tylko z lepszą motorownią
  8. Jakie te cisnienia ? tył 3.2 przód 2.9 Gdyby ktoś to auto szuka nowego właściciela
  9. mi tam prosiaki na żywo pasowały jak narazie zostaje atheo
  10. Jesienne przymiarki . . .
  11. jak ściagnie laczka na łuku przy 150 to się kapnie o czym mówiłeś boster łądne auto ale zaczynasz swoje mazianie wnetrza
  12. fafnasty odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany bawi sie ktoś w dorabianie dekielków do felg??
  13. fafnasty odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany jak to szło z dokładaniem przekaznika po zmianie klimatronika z b6 na b7 dokłądnie do grzania lusterek i tylnej szyby..
  14. dobry but, choć jeśli jeździsz np na nartach przez cały dzień, te pierwsze kilka dni może być trochę męczące. Jak kupowałem swoje, część firm musiałem od razu odrzucić z uwagi na fakt iż mam szeroką stopę Chcialem właśnie z wysokim flexem, ale odpuściłem, zakupiłem coś podobnego jak poniżej . teraz mam rossignole flex 90 ale zwiekszyłęm twardość narty i mam takie odczucie że but jest za słaby do narty.. albo mi się zdaje dla tego tak patrze teraz na 110-120 90 były bega wygodne i najwyżej pocierpie pierwsze dni
  15. to chyba mojej drogi do pracy nie widziałeś i zawsze w 4-5 osób po komunistycznej drodze pyr pyr i jest lalunia ważne żeby ciśnienia w kołach odpowiednie były i latasz...
  16. te mietki myłem co 3-4 dni i to na mysjce z pendzelkiem stałem 20minut hehe już maja nowy lakier (ori srebrny) takie kupiłem
  17. Myślałem nad tym aby zrobić klapę w USA i zderzaki od polifta co sadzisz? nawet nie mów że.chcesz "zrobić" klape US bo jeśli masz na mysli samoróbkę jak to bywa w golfach gdzie podstawa jest 6 puszek szpachli to juz więcej nie mam pytań.... jesli sie mocno zastanowisz wy***iesz szystko co z bazaru i bedziesz montował tylko oryginalne graty ( a4 lift s4 rs4 ) to zawsze wyjdzie cos ładnego bo pamietaj że wcale nie jest lepiej gdy jest auto zagracone jakimiś pierdołami listwy listewki uchwyty disco polo chromy nakładki dodatki i nic do niczego niepasujące
  18. co sadzicie o tych butach ??? NARCIARSKIE FISCHER VIRON SOMA flex 120
  19. czas się pożegnać z kołem gdyby ktos był zainteresowany http://allegro.pl/felgi-mercedes-s-klasa-19-5x112-audi-vw-i4756409359.html coś tam przyjechało
  20. progi esowe dodadzą smaczku a koło jakies na sezon czy zostaje to?
  21. fajnie idziesz z tematem tylko te świecidełka w zderzaku troche nie pasują
  22. pany sprawa jest potrzebuje zaufanego mechanika z Wrocławia teściowa mieszka we wrocku i trzeba wymienić sprzegło w Focusie 1 1.6 16v prosta robota może ktos z Klubu chce zarobić ;nie moge zabrać auta do siebie do potrzebne teściowej z dnia na dzien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.