Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. brawo ! masz u mnie piwo cwaniaków jest sporo sporo dla tego trzeba robić mody na moce żeby cwaniaczki się zdziwili
  2. wlepy nie pasują
  3. ja mam 182cm a nart 172cm gigantówki i nie wyobrażam sobie innych jak dla mnie bardziej trzeba zwracać uwagę na twardość niż dopasowanie co do centymetra narty pod sylwetkę/umiejętności/wagę/styl/kondycje
  4. w4 osoby nie było problemu z jazdą ale coś tam marudzili że skaczą jak na koniu czas szykowć mydelniczke do zimy
  5. warunki to całkiem inna bajka ale ceny prawie te same czyli po co przepłacać jak mozna latac po alpach w tym sezonie nadszedł czas na nowe buty spory mam dylemat teraz tyle tego narobili jakies podpowiedzi osobiste??? flex od 120 ale nie betony do profi zjazdów
  6. drogo nie drogo w zakopanym tez płaciłem około 90pln za 6h jazdy czyli na jedno wychodzi a jak chciałem zmienic stok to trzeba nowy karnet wiadomo
  7. dokładnie tylko tam latam i jest spoko blisko tanio i nocne jazdy jak cenowo wychodza skipassy w Livigno ?
  8. o tot to sie przyda jesli zima będzie taka jak rok temu ile ja się najeździłem żeby śnieg znaleźć jedynym ratunkiem były czechy...
  9. Jestem właśnie na etapie szukania kwatery dla 4 osób :-D. Jedziemy tam a co... Dzięki za info ;-)
  10. ja korzystam z Ciuchów KAMPUS jestem mega zadowolony no fakt że ciuchy kupuje zawsze na wyprzedazasz po sezonowych to mnie ceny cieszą np Kurtka 12.000 to koszt 450pln na przecenie z 670np taki przykład ale ta firmę polecam jest dostępna w każdym wiekszym miescie i nie maja problemów z ewentualna reklamacja bez gadania wymieniaja ciuszki jesteą kolejna osoba Co mi to poleca bardzo mnie przekonałeś tym Jim Beam-em
  11. Zbieram znajomych i po lutym mamy w planie alpy ciężko wybrać lokalizację przyda się coś konkretnego jeśli macie coś sprawdzonego osobiście hotel nie musi być 5* ważne aby stoki ładne były :-) ktoś coś poleci
  12. Dev to chyba z ewerestu szusowałeś ? maskra tyle na jeden raz to juz za wesoło nie jest na szczęście ja jeszcze sobie nic nie zrobiłem do tej pory z Młoda latam na nartach a z ziomkami na desce i obie strony sa zaebyste i daja emocje juz czekamy na śnieg
  13. Temat ma dotyczyć wszystkiego co jest związane z zimowym szaleństwem :-) porady i opinie o sprzęcie zimowym, porady jak dobierać i użytkować sprzęt, technice jazdy, rozwijaniu umiejętności, warunkach narciarskich, polecaniu pobytów, hoteli, tras,pensjonatów, wyjazdy za granice w poszukiwaniu adrenaliny :-) sam jestem zapalonym narciarzem i mam nadzieje że wielu takich tez się tutaj znajdzie chętnych do porad i dyskusji
  14. była fajną osoba miałem nawet zaszczyt poznać ja kiedyś nad morzem... jej głoś był rewelacyjny
  15. do lędźwi wystarczy dociągnąć + i - do foteli najlepiej po zapłonie + kostki 2szt w aso z pinami 12pln
  16. mozna cos dogadac na weekend
  17. jestem chętny na polerkę lamp daj gdzie to się z Toba trzeba ustawić
  18. obejrzałem i spoko film ale motyw oklepany
  19. Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych warto?
  20. da sie naprawić trzeba zdjąć boczek i skleić podparcie
  21. olejowy i wydechowy mogłes sobie darowac to to samo co u ciebie pamietaj o redukcji na dolotowy i o przerobieniu plastikowekj rury dolotu ale to Ci wszystko wyjdzie w praniu jak kazdemu po zmianach szybko to musisz wystroić bo mi turbine awx na seryjnym sofcie w tydzień zaebało sadza
  22. taka sama wersje koles kupił ale po Policyjną z DE przelot 590tys 96rok i przejechałem sie nim lepiej chodzi niz nie jeden PD-ek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.